Results 1 to 6 of 6
Like Tree2Likes
  • 1 Post By MW3
  • 1 Post By Bilko

Thread: Sezona 156 - 28. Mart - Kako vam ide?

  1. #1
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173

    Sezona 156 - 28. Mart - Kako vam ide?

    ☆ Koliko imate tokena? ☆

    Sezona 156 - 28. Mart - Kako vam ide?-1.jpg

    ☆ Kakav vam je žreb u kupu i LŠ? ☆

    Sezona 156 - 28. Mart - Kako vam ide?-2.jpg

    ☆ Sa kojom formacijom krećete u novu sezonu ? ☆

    Sezona 156 - 28. Mart - Kako vam ide?-3.jpg

    ☆ Da li planirate da dovedete/prodate neke igrace? ☆

    Sezona 156 - 28. Mart - Kako vam ide?-4.jpg

    ☆Kako vam se sviđa 3D?☆

    Sezona 156 - 28. Mart - Kako vam ide?-1.jpg


  2. #2
    MW3
    MW3 is offline
    Newbie MW3's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    14
    Nema faulova, žutih i crvenih kartona, povreda, kontra-napada, nakon odbitaka od golmana igrači se prave ludi i uvek završi kod protivnika koji je ispuca, nema ofsajda i bude barem 4-5 promašaja 1 na 1 sa golmanom i previše slobodnih udaraca koji idu u rašlje ali ih golmani skidaju kao da su Bufon u najboljim danima. Čini mi se da nema ni stativa, prečki i penala, mada moguće da nisam odigrao dovoljno mečeva. Za sada poprilično mlako i nadam se da je ovo samo alfa verzija i da će da razvijaju 3D i dalje.
    Steppenwolf likes this.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    35
    Mnogu zavisi od serverot kako ke odluci pred 3 sezoni sam imao najslabi tim a osvoi Liga,LigaSampiona proti tim 15% pojaci od mene i stigao polufinale kupa. Proslu sezonu imao sam najbolji tim a gubio od poslabi i zavrsio mnogu slabo a imao sam bolji tim 95% drugi igraca. Ovu 3D sad je bas cool ali mnogu nerealnie kako sto je rekao clen iznad mene igraci se pravi ludi kaj golman izbaci loptu. Igraci driblaju kao da su Messi u najbolji dani. Ako igras igru bes novca kao mene tad je vrlo tesko. ( sorry za jezik makedonski/srpski )
    Steppenwolf likes this.

  4. #4
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MW3 View Post
    Nema faulova, žutih i crvenih kartona, povreda, kontra-napada, nakon odbitaka od golmana igrači se prave ludi i uvek završi kod protivnika koji je ispuca, nema ofsajda i bude barem 4-5 promašaja 1 na 1 sa golmanom i previše slobodnih udaraca koji idu u rašlje ali ih golmani skidaju kao da su Bufon u najboljim danima. Čini mi se da nema ni stativa, prečki i penala, mada moguće da nisam odigrao dovoljno mečeva. Za sada poprilično mlako i nadam se da je ovo samo alfa verzija i da će da razvijaju 3D i dalje.
    Ima faulova, kartona, povreda, ali nisam video kontre i ofsajde još uvek... Protivnički golmani brane po 10+ šuteva u okvir, što je nerealno, kao da igrač ne može da izblokira šut u okvir... Čak i padaju igrači posle startova, a sudija ništa ne svira... Sve je sporo, kao da igraju penzioneri...

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    35
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ima faulova, kartona, povreda, ali nisam video kontre i ofsajde još uvek... Protivnički golmani brane po 10+ šuteva u okvir, što je nerealno, kao da igrač ne može da izblokira šut u okvir... Čak i padaju igrači posle startova, a sudija ništa ne svira... Sve je sporo, kao da igraju penzioneri...
    I ja nisam video kontre jos uvek i zato sam ih ugasio. Igrac 1na1 sa golmanom i to brani sta je nerealnie aj jedan dva suta da odbrani ali svi suteva 1na1. Faul jos nisam video osven kad ih izveduvat. Ali tek je pocetak videcemo ako je ne obrisem do tada

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    SERBIA!
    Posts
    25
    Živi zid, kao da ne postoji, lopta uvek preleti živi zid nakon slobodnog udarca.
    Lopta nakon šuta uvek se odbija kod protivničkog igrača.
    Faulovi ne postoje.
    Kada jedan igrač ima loptu, retko kad će je izgubiti i preći će ceo tim...
    1 na 1 sa golmanom je retkost.
    Gde su stilovi igre? Ljudi su plaćali da bi videli makar tu animaciju sada nje nema, to je jakooo loše, ostale igrice isključivo paze o tome da ne izbace nešto u šta su ljudi novac uložili. Ostale animacije 1 na 1, igra glavom, živi zid se uopšte ne vide...
    Ofsajd ne postoji.
    Kontranapad ne postoji.
    Još uvek nisam video loptu u autu.

    Jedino što je okej su dugi pasovi i izvođenje penala.