Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
Like Tree13Likes

Thread: Sezona 158 - 22. Maj - Kako vam ide?

  1. #1
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173

    Sezona 158 - 22. Maj - Kako vam ide?

    ☆ Koliko imate tokena? ☆

    Sezona 158 - 22. Maj - Kako vam ide?-1.jpg

    ☆ Kakav vam je žreb u kupu i LŠ? ☆

    Sezona 158 - 22. Maj - Kako vam ide?-2.jpg

    ☆ Sa kojom formacijom krećete u novu sezonu ? ☆

    Sezona 158 - 22. Maj - Kako vam ide?-3.jpg

    ☆ Da li planirate da dovedete/prodate neke igrace? ☆

    Sezona 158 - 22. Maj - Kako vam ide?-4.jpg



  2. #2
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Kasniš, kao po običaju...

  3. #3
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Kako ne voleti ovu glupavu igru... DMC i MC od 3 zvezdice nadigraju AMC od 7 zvezdica...

    Sezona 158 - 22. Maj - Kako vam ide?-1foooooo.jpg
    Sezona 158 - 22. Maj - Kako vam ide?-1fooooooo.jpg
    Sezona 158 - 22. Maj - Kako vam ide?-1foooooooo.jpg

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    May 2022
    Posts
    22
    Ćao svima ljudi!
    Igrao sam top eleven maltene od samog početka, pa sve do neke 2017. kada sam trajno izbrisao nalog jer nisam mogao više da trošim ni vreme ni živce. Prošle godine sam napravio novi nalog čisto da vidim kako se igrica razvila u međuvremenu, poprilično nezainteresovano sam odigrao 2/3 sezone i ponovo deinstalirao igricu, ali nalog je ostao. Pre neki dan sam video da su dodali još neke nove stvari pa sam bio radoznao da vidim o čemu je reč. Sve u svemu, planiram da ponovo odigram par sezona, bez nekog preteranog investiranja energije. Ono što me zanima jeste kako se vama čine novine? Neke mi deluju zanimljivo, neke nepotrebno, ali mi se pre svega čini da i dalje nije rešen problem nerealnih rezultata. Da li grešim?

  5. #5
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Black & White View Post
    Ćao svima ljudi!
    Igrao sam top eleven maltene od samog početka, pa sve do neke 2017. kada sam trajno izbrisao nalog jer nisam mogao više da trošim ni vreme ni živce. Prošle godine sam napravio novi nalog čisto da vidim kako se igrica razvila u međuvremenu, poprilično nezainteresovano sam odigrao 2/3 sezone i ponovo deinstalirao igricu, ali nalog je ostao. Pre neki dan sam video da su dodali još neke nove stvari pa sam bio radoznao da vidim o čemu je reč. Sve u svemu, planiram da ponovo odigram par sezona, bez nekog preteranog investiranja energije. Ono što me zanima jeste kako se vama čine novine? Neke mi deluju zanimljivo, neke nepotrebno, ali mi se pre svega čini da i dalje nije rešen problem nerealnih rezultata. Da li grešim?
    Od kad si otišao, samo su pravili sranja... Sa svakim novim apdejtom igra je sve gluplja i gluplja... Bukvalno je neigriva, od kad su ubacili 3D animaciju...
    Black & White and Acm 1899 like this.

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    May 2022
    Posts
    22
    Kada je reč o samoj sezoni, trenutno sam na 11. nivou. Igrica mi je dala onaj povratnički paket tako da nisam kretao od nule. Doveo sam par igrača. Liga je približno jednaka, svi timovi su na +-7% i deluje mi da je oko polovina menadžera aktivnа. U kupu sam u 1/8 finala i imam jedan od najjačih klubova. Sam kup je pun bagova - ne pokazuje mi najbolje strelce, asistente, ocenjene igrače i moj tim prikazuje na dva različita mesta u kosturu. Treće takmičenje ne igram jer se nisam kvalifikovao. Još jedna stvar koja mi se nije dešavala do sada jeste da raspored bude takav da igram dve ligaške utakmice u razmaku od par sati.

    Sezona 158 - 22. Maj - Kako vam ide?-te1.jpg

    Sezona 158 - 22. Maj - Kako vam ide?-te2.jpg

    Sezona 158 - 22. Maj - Kako vam ide?-te3.jpg
    Acm 1899 and MNK Kaskada like this.

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    May 2022
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Od kad si otišao, samo su pravili sranja... Sa svakim novim apdejtom igra je sve gluplja i gluplja... Bukvalno je neigriva, od kad su ubacili 3D animaciju...
    Meni recimo bodu oči oni silni eventovi. Kapiram da nisu obavezni i da je sigurno nekom igrica zanimljivija zbog njih, ali meni lično to deluje kao nepotrebno pretrpavanje, posebno ako oni osnovni problemi nisu rešeni.
    Acm 1899 likes this.

  8. #8
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Black & White View Post
    Meni recimo bodu oči oni silni eventovi. Kapiram da nisu obavezni i da je sigurno nekom igrica zanimljivija zbog njih, ali meni lično to deluje kao nepotrebno pretrpavanje, posebno ako oni osnovni problemi nisu rešeni.
    Sve je kozmetika ili event... Ništa korisno nisu uradili, od kad ja igram ovo...

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    May 2022
    Posts
    22
    Od moje prošle objave odigrao sam četiri utakmice i ostvario isto toliko pobeda, sa manje ili više napora. Sledeća je utakmica sa jednim od glavnih konkurenata u ligi.

    Sezona 158 - 22. Maj - Kako vam ide?-te1.jpg

    Nakon prvih nedelju dana, kupovine igrača i sređivanja timova ovo su rejtinzi klubova koji su se izdvojili kao najjači. Kvalitet preostalih varira između 75% i 80% sa različitom aktivnošću njihovih menadžera. U svakom slučaju, deluje da bi sezona mogla biti zanimljiva i neizvesna, posebno ako imamo na umu da ovoj igrici čudni rezultati nisu strani.

    Sezona 158 - 22. Maj - Kako vam ide?-te2.jpg

    Na samom kraju, tu je kup. Videćemo kako će izgledati konačna lista onih koji su prošli u 1/4 finale, ali činjenica je da nijedan od klubova ne prelazi rejting od 77%. Deluje mi da su još dva menadžera aktivna, a da su ostali timovi napušteni. Čini se da mi je put do trofeja otvoren, ali o tom potom.

    Sezona 158 - 22. Maj - Kako vam ide?-te3.jpg
    Acm 1899 and MNK Kaskada like this.

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    May 2022
    Posts
    22
    Kup luduje ove sezone.

    Sezona 158 - 22. Maj - Kako vam ide?-screenshot_20220601-100133.jpg

    Sezona 158 - 22. Maj - Kako vam ide?-screenshot_20220601-100142.jpg

    Sezona 158 - 22. Maj - Kako vam ide?-screenshot_20220601-100155.jpg
    MNK Kaskada and Shadow like this.

Page 1 of 2 12 LastLast