Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 63
Like Tree18Likes

Thread: Orlova Academy

  1. #31
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Beldea Alexandru View Post
    Mult noroc cu echipa. Intr-adevar, istoricul e mai mult decat ok. Mult succes in continuare=]. I will keep an eye on your team.
    Multumesc, speram la mai mult in acest sezon.

    Momentan doua rezultate identicie 6-0, 6-0 şi azi urmează încă doua meciuri în CL şi Campionat.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  2. #32
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    2
    Dupa nivelul 30,este necesar sa cumparam Tokeni,ca sa evitam deficitul in buget?Sincer eu m-am lasat de Top Eleven.Nu reusesc sa obtin venituri suplimentare din vanzari de bilete si sponsorizari.Nu am mai cumparat un jucator de 7 sezoane.Pacat.Ar trebui urmat exemplul celor de la Clash of Clan.

  3. #33
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Quote Originally Posted by Pribescu Petronela View Post
    Dupa nivelul 30,este necesar sa cumparam Tokeni,ca sa evitam deficitul in buget?Sincer eu m-am lasat de Top Eleven.Nu reusesc sa obtin venituri suplimentare din vanzari de bilete si sponsorizari.Nu am mai cumparat un jucator de 7 sezoane.Pacat.Ar trebui urmat exemplul celor de la Clash of Clan.
    Incearca sa cumperi jucatori free agent si sa-i vinzi, la nivel 30 un jucator free agent, pe care platesti doar jetoanele iti poate aduce un profit foarte frumos, daca ai putin timp sa urmaresti licitatiile poti sa faci 100m + cu 10 jetoane si daca ai noroc poti sa dai si un tun cu vren jucator si sa-ti faci un buget calumea.
    Beldea Alexandru likes this.



    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations

  4. #34
    Rookie Beldea Alexandru's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Bucuresti
    Posts
    88
    Cam asa este pe la toate nivelele. Eu doar asa aduc bani la buget. La nivelul al 4-lea, unii jucatori free agent costa chiar 3 milioane. Un nordgen este pe undeva pe la 6 milioane. Cumperi 2 FA, ii vinzi, si-ti iei un nordgen ce te poate tine cateva sezoane. E chiar rentabil din punctul asta de vedere.

  5. #35
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Am actualizat primul post şi în special camera trofeelor!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #36
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    La cea mai lunga perioada neinvins te-am luat )

  7. #37
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Felicitari , o performanta excelenta , foarte greu de egalat , multa bafta in continuare.

  8. #38
    Apprentice Florin Pop's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Szatmár, Satu Mare, Romania, Romania
    Posts
    160
    foarte frumos brv pana ajung si eu asa mai trebe sa mananc mult . felicitari inca o data

  9. #39
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    15 meciuri castigate consecutiv, doua meciuri castigate cu acelasi scor, 2-1 si 2-1!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  10. #40
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by ModeratorRomania View Post
    Incearca sa cumperi jucatori free agent si sa-i vinzi, la nivel 30 un jucator free agent, pe care platesti doar jetoanele iti poate aduce un profit foarte frumos, daca ai putin timp sa urmaresti licitatiile poti sa faci 100m + cu 10 jetoane si daca ai noroc poti sa dai si un tun cu vren jucator si sa-ti faci un buget calumea.
    Si unde găsesc jucatori"agent free "? Eu am doar licitații si impresar.Atât!

Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast