Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 63
Like Tree18Likes

Thread: Orlova Academy

Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Quote Originally Posted by Beldea Alexandru View Post
    Mult noroc cu echipa. Intr-adevar, istoricul e mai mult decat ok. Mult succes in continuare=]. I will keep an eye on your team.
    Multumesc, speram la mai mult in acest sezon.

Momentan doua rezultate identicie 6-0, 6-0 şi azi urmează încă doua meciuri în CL şi Campionat.
    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Newbie
    Dupa nivelul 30,este necesar sa cumparam Tokeni,ca sa evitam deficitul in buget?Sincer eu m-am lasat de Top Eleven.Nu reusesc sa obtin venituri suplimentare din vanzari de bilete si sponsorizari.Nu am mai cumparat un jucator de 7 sezoane.Pacat.Ar trebui urmat exemplul celor de la Clash of Clan.

Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Quote Originally Posted by Pribescu Petronela View Post
    Dupa nivelul 30,este necesar sa cumparam Tokeni,ca sa evitam deficitul in buget?Sincer eu m-am lasat de Top Eleven.Nu reusesc sa obtin venituri suplimentare din vanzari de bilete si sponsorizari.Nu am mai cumparat un jucator de 7 sezoane.Pacat.Ar trebui urmat exemplul celor de la Clash of Clan.
    Incearca sa cumperi jucatori free agent si sa-i vinzi, la nivel 30 un jucator free agent, pe care platesti doar jetoanele iti poate aduce un profit foarte frumos, daca ai putin timp sa urmaresti licitatiile poti sa faci 100m + cu 10 jetoane si daca ai noroc poti sa dai si un tun cu vren jucator si sa-ti faci un buget calumea.
    Beldea Alexandru likes this.

Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations

Rookie Beldea Alexandru's Avatar
    Cam asa este pe la toate nivelele. Eu doar asa aduc bani la buget. La nivelul al 4-lea, unii jucatori free agent costa chiar 3 milioane. Un nordgen este pe undeva pe la 6 milioane. Cumperi 2 FA, ii vinzi, si-ti iei un nordgen ce te poate tine cateva sezoane. E chiar rentabil din punctul asta de vedere.

Am actualizat primul post şi în special camera trofeelor!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Apprentice
    La cea mai lunga perioada neinvins te-am luat )

Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Felicitari , o performanta excelenta , foarte greu de egalat , multa bafta in continuare.

Apprentice Florin Pop's Avatar
    foarte frumos brv pana ajung si eu asa mai trebe sa mananc mult . felicitari inca o data

15 meciuri castigate consecutiv, doua meciuri castigate cu acelasi scor, 2-1 si 2-1!

Newbie
    Quote Originally Posted by ModeratorRomania View Post
    Incearca sa cumperi jucatori free agent si sa-i vinzi, la nivel 30 un jucator free agent, pe care platesti doar jetoanele iti poate aduce un profit foarte frumos, daca ai putin timp sa urmaresti licitatiile poti sa faci 100m + cu 10 jetoane si daca ai noroc poti sa dai si un tun cu vren jucator si sa-ti faci un buget calumea.
    Si unde găsesc jucatori"agent free "? Eu am doar licitații si impresar.Atât!

Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast