Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
Like Tree24Likes

Thread: R3unit3d

  1. #1
    Rookie Florin Tauc's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    51

    R3unit3d

    Cu 5 etape inainte de incheierea sezonului sunt pe primul loc in campionat la o diferenta de 3 pct de locul 2 iar in liga si cupa am ajuns in semifinale reusind sa castig ambele meciuri tur. Din pacate nu reusesc sa gasesc o tactica care sa ma multumeasca, unde jucatorii sa ia note mari ( 8-9-10). Echipa mea se prezinta cam in felul urmator :

    R3unit3d-echipamea1.jpg

    R3unit3d-echipamea5.jpg

    R3unit3d-echipamea6.jpg

  2. #2
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Chiar ai o echipa super tare.
    Din cate vad toti jucatorii tai sunt romani,au abilitati speciale si peste 6 stele calitatea(primul 11),plus ca mai ai si tricori cu echipa Frantei.Din cate vad esti genul de persoana care investeste bani reali in joc.Este adevarat?

    In orice caz mult succes in continuare!

  3. #3
    Rookie Florin Tauc's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    51
    Multumesc de apreciere,as mintii daca as spune ca nu am bagat nimic, tinand cont ca jocul "m-a prins" si ca m-am lasat de fumat, am decis sa investesc ceva banuti in el,mi-am propus ca odata la 2 luni sa cumpar 500T. Pana acum am cumparat 5-6 jucatori recomandati de antrenorul secundar dar de ceva timp au venit numai oferte absurde ( gen 79T pt un jucator de 6 stele +99%) . Mult succes si tie !
    Valentin Nicolae likes this.

  4. #4
    Rookie Florin Tauc's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    51
    Sezonul care tocmai s-a incheiat a fost exceptional, am reusit sa castig toate titlurile puse in joc, mai mult de atat am gasit si tactica care mi se potriveste cel mai bine. Mai jos va prezint echipa campioana!!!

    R3unit3d-tripla-camp-cupa-liga.jpg
    R3unit3d-jucatorii-ecran-extins.jpg
    R3unit3d-tactica-jucatori.jpg
    Last edited by Florin Tauc; 04-02-2016 at 01:28 PM.
    Valentin Nicolae likes this.

  5. #5
    Rookie Florin Tauc's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    51
    Se pare ca in cupa am dat peste adversari foarte puternici si cu experienta mult mai mare decat mine. Primul meci il voi juca acasa impotriva lui FC Kartal . Sper intr-un rezultat bun. Avampremiera meciului :
    R3unit3d-r3united-vs-kartal.jpg
    R3unit3d-asezare.jpg
    Valentin Nicolae likes this.

  6. #6
    Rookie Florin Tauc's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    51
    Datorita parcursului bun pe care il are echipa jucatorii au fost recompensatii cu un nou echipament + sigla .

    R3unit3d-echipament-nou.jpg

  7. #7
    Rookie Florin Tauc's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    51
    In finala cupei ma asteapta un meci foarte dificil impotriva lui FC Forbic, inclin sa joc un 3 2 2 2 1 cu atac pe flankuri. Avampremiera meciului :

    R3unit3d-avampremiera-meciului.jpg

    F.C.Forbic

    R3unit3d-fc-forbic.jpg

    R3united

    R3unit3d-fc-r3united.jpg

    Daca aveti vre-o idee pentru o alta tactica va astept cu interes .( Maine jucatorii vor avea moralul si energie la maxim)
    Last edited by Florin Tauc; 04-27-2016 at 08:38 PM.
    Valentin Nicolae likes this.

  8. #8
    Rookie Florin Tauc's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    51
    A fost mai usor decat ma asteptam :

    R3unit3d-finala-cupei.jpg
    madflo19 and Valentin Nicolae like this.

  9. #9
    Rookie Florin Tauc's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    51

    Sezonul 79 - Cantonament

    In curand se va da startul unui nou sezon. Sper ca si acesta sa fie la fel de bun ca cel ce tocmai s-a incheiat. Investitia de acum 3 sezoane in jucatori de 18 ani s-a dovedit a fi o buna alegere, deoarece acum am un lot foarte bun de 15 jucatori de 6 stele. Ca buget de achizitii dispun de 45M ( o suma destul de mare pentru o echipa de lvl 4 ) si 115 T iar la antrenament am ajuns la lvl 53. Sper sa reusesc achizitionarea unui GK foarte bun si a 2-3 aparatorii de perspectiva. Ca formula de joc o sa ma axez pe 3 2 2 2 1 deoarece cred ca este cel mai greu de contracarat. Ca de obicei, cel mai greu o sa fie in CUPA unde am parte de adversarii mult mai buni ca mine. Ma bucur ca am ajuns la lvl 4 si voi avea posibilitatea sa negociez direct cu alti manageri pt jucatori. Echipamentul de acasa si sigla raman neschimbate, iar pt deplasare am optat pt un tricou unde va predomina culoarea alba.

    R3unit3d-r3unit3d.jpg
    R3unit3d-asezare.jpg
    R3unit3d-lot.jpg
    Last edited by Florin Tauc; 05-02-2016 at 05:44 PM.
    Valentin Nicolae and madflo19 like this.

  10. #10
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    faci din nou tripla.Probabil in cupa o sa ai ceva dificultati ca vei juca tot sezonul cu nivel mai mare dar in campionat si liga defilezi cu maxim 10 goluri primite tot sezonul.Eu de cand joc nu am vazut pe nimeni sa detina o astfel de echipa cu 7-8 stele toti abilitati si puradei de 18-21 ani.felicitari

Page 1 of 2 12 LastLast