Results 1 to 7 of 7

Thread: kadro sınırı arttırılması

Newbie

kadro sınırı arttırılması

22 oyuncu sınırı benim fikrime göre az. özellikle 3 kulvarda yarısan menejerler bu konuda çok dert yanıyor birde yeni sistem antrenman programıyla beraber bu iş dahada zor oldu. dediğim gibi 22 oyuncu sınırı biraz daha yükseltilmeli.

Apprentice
    Hiç sorma ya. 3 kulvardayım bende çok problem bendede var.En azından bir alt klasman olsa o klasmandada fikstürler olsa ve maçlar olsa .Alt takıma gönderir yada alt takımdan yeni oyuncular alırdık.Elimizde 18 yaşında ama 2 yıldızlı oyuncular var bunlar as takımda iş yapan oyuncular olmadığı için çoğumuz gözlemciden yada açık artırmadan oyuncu alıyor.Takımda yer olmayınca genç oyuncuları direk satış yapıyoruz mecburen.Alt takıma gönderme şansımız olsa.Oyunun bu kısımı realden uzak olmuş baya bi.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    Hiç sorma ya. 3 kulvardayım bende çok problem bendede var.En azından bir alt klasman olsa o klasmandada fikstürler olsa ve maçlar olsa .Alt takıma gönderir yada alt takımdan yeni oyuncular alırdık.Elimizde 18 yaşında ama 2 yıldızlı oyuncular var bunlar as takımda iş yapan oyuncular olmadığı için çoğumuz gözlemciden yada açık artırmadan oyuncu alıyor.Takımda yer olmayınca genç oyuncuları direk satış yapıyoruz mecburen.Alt takıma gönderme şansımız olsa.Oyunun bu kısımı realden uzak olmuş baya bi.
    Çok oyuncu olması da takımı kötü yönde etkileyebilir ama tüm öneriler bu arada iletildi.

Apprentice
    Ercan bey elimizdeki 18 yaşında ama 2 yıldızlı oyunculara yazık oluyor.Sadece satın alarak Menegarlik oyunu olmaz.Bununda farkındalığında olması lazım oyunun.

Kadro genişliği olsa bu sefer yine o kadro bol diye oyuncu satın alınacak ve bu kadro genişledikçe maddi krizler çok yaşanılacak vb ben ilettim görüşlerinizi umuyorum ki en doğrusu herşeyin olur sadece fikrim bu sizinkilerde güzel tabi saygım sonsuz

Apprentice
    Biz krize alışığız zaten Global bir oyunda şartlar EŞİT değil zaten oyüzden bizler açısından problem yok. elin amerikalısı 5-6 reklam izleyip token kasarken bize avucumuzu yalatıyolar.Tekliflerden 17 gb oyunu indirdim verdikleri cevap kriz geçirticek cinsten oyüzden alışuğuz Erca hocam

Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    Biz krize alışığız zaten Global bir oyunda şartlar EŞİT değil zaten oyüzden bizler açısından problem yok. elin amerikalısı 5-6 reklam izleyip token kasarken bize avucumuzu yalatıyolar.Tekliflerden 17 gb oyunu indirdim verdikleri cevap kriz geçirticek cinsten oyüzden alışuğuz Erca hocam
    Sonuçta oyun bu sakin olmak lazım Bir çok hata duruyor benim sunucuda ama alıştım. Bu forumda olan sorunların hepsini yaşadım ve çoğuda düzelmedi.Fazla takmamak lazım akışına bırakın olursa olur çünkü elinizden geleni yaptıysanız zaten içiniz rahat olsun.