Results 1 to 9 of 9

Thread: Oynanan maçlarda desteklediklerimizden gelen teşekkür

Newbie

Oynanan maçlarda desteklediklerimizden gelen teşekkür

Sürekli olarak maçlar oluyor ve oyuncular maçı izleyip bir tarafı destekliyorlar. Maç bitimi desteklediğimiz taraf teşekkür yolluyor ama bunun manevi yanı! Dışında bir faydası olmuyor. Bu teşekkür yerine bir dinlenme bir tedavi vs verilemez mi?
    Olmadı belli bir destek sayısına ulaşınca bir forma,amblem vs. Hediye edilemez mi?
    Çok daha güzel olacağını düşünüyorum.

Newbie
    Ayrıca gün içinde dinlenme vs verilmemesi oyunculardaki oyuna girme oranını ve süresini azaltacaktır. Bu yüzden gün içinde de az da olsa dinlenme,sağlık vb verilmeli.

Rookie
    Gün içinde daha önce azda olsa vardı yeni guncellemeyle birlikte bugün hiç verilmedi böyle olursa oyun çok menajer kaybeder

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Newbie
    Bahsettiğim tam da bu zaten!!

Apprentice
    bunların yerine Dinlenme saati düşürülse. 3 saatte %6 kondisyon çok düşük . gerçi öneri olarak sundum bunu. ya 3 saatlik dilim yada %6 lık kondisyon miktarı yükseltilmesi lazım. GÜnde 2 maç yapanların kondisyonu dibe vuruyor.Ertesi günkü maça ortalama %48 lik kondisyon yüklüyor ortalama.Birde oyunun getirdiği antreman yapma zorunluluğuda düşünülürse bu öneri daha mantıklı geliyor.1 teşşüküre 1 dinlenme paketi vermesi kurtarmaz bence.

Newbie
    Bu maç izlemeyi arttırır 10 maç 10 dinlenme,20 maç 20 dinlenme. Bedava dinlenmeler yokken kimse maçı harici girmeyecek.Bu şekilde oyunda kalma süresi de artar.

Apprentice
    oyun öyle bi saçmaladıki.Online olmıyan rakibin takımı daha iyi performans gösteriyor heleki izleyicisi varsa. Oyüzden %90 lık kesim maçı izlemiyor.Benim ligde kupa ve şampiyonlar liginde böyle.hiçkimse izlemiyor maçı. Oyunun düzeni bozuldu farkında değiller uydurdukları algoritma yüzünden.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    oyun öyle bi saçmaladıki.Online olmıyan rakibin takımı daha iyi performans gösteriyor heleki izleyicisi varsa. Oyüzden %90 lık kesim maçı izlemiyor.Benim ligde kupa ve şampiyonlar liginde böyle.hiçkimse izlemiyor maçı. Oyunun düzeni bozuldu farkında değiller uydurdukları algoritma yüzünden.
    Admin bu konuda yorum yapmamışsınız. Özellikle ilk başta yazdıklarımı lütfen iletiniz.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Serhat Sami Çengel View Post
    Sürekli olarak maçlar oluyor ve oyuncular maçı izleyip bir tarafı destekliyorlar. Maç bitimi desteklediğimiz taraf teşekkür yolluyor ama bunun manevi yanı! Dışında bir faydası olmuyor. Bu teşekkür yerine bir dinlenme bir tedavi vs verilemez mi?
    Olmadı belli bir destek sayısına ulaşınca bir forma,amblem vs. Hediye edilemez mi?
    Çok daha güzel olacağını düşünüyorum.
    Bu yeni çıkacak sistemde kazanç sağlayabileceğimiz oyunlar olacak çok yakında o yüzden biraz sabredelim