Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 104
Like Tree23Likes

Thread: Top Eleven'da Olmasini Istediginiz Yenilikler

Newbie
    Oyunun android ve iphone sürümünde de oyuncuların detaylı özellikleri gözükmeli ve bilgisayardaki gibi satılık olmayan oyunculara teklif yapılabilmeli. Arkadaş ilk sayfada yazmış zaten çoğu kişinin istediklerini sağolsun onlar üzerinde de ısrar ederseniz sevinirim. Şu gol asist krallığıda çok önemli ödül verilmeli bence de. Oyundaki token hediyeleri çok az. Son olacak liglerde adil olunması için aynı seviyedeki(zaten öyle) ve kaliteside benzer olanlar olursa daha zevkli olur. Ayrıca kupada da 4. Seviyelerle 5. Seviyedekiler falan eşleşiyo bunada bir çözüm bulunmalı. Bir de şu maç saatlerine bir çözum gelmeli bazen kupa ile lig maçlari 30ek arayla oluyor oyuncuların kondisyonu yetmiyor bazende çok geç oluyor. Kondisyonlarda çok geç doluyor
    Last edited by Ali Emre YeÄŸin; 06-27-2013 at 10:06 PM.

Newbie
    Bencede ne kadar paralı bir oyun olsa bile en azından bunun karşılıgındada oyun yönetimi tarafından oyunlara bir jest olarakda token hedıye etmesi gerekır dıye dusunuyorum. Buda şöyle olur sanırım 3.sevıye veya 4.sevıyeden sonra lig sampıyonlarına 25 sampıyonlar lıgı sampıyonuna 50 kupa sampıyonlarına 35 gıbı cok abartlı olmasada azda olmayacak kadar token hedıye edılırse para ıle bırlıkte oyun daha zevklı olur ve kullanıcı sayısıda artacaktır...

Newbie
    10. stadyum yada özel stadyumlar çıkarılabilir.
    Top Eleven'da Olmasini Istediginiz Yenilikler-aky.jpg

Newbie
    Quote Originally Posted by GoKiLL View Post
    Top Elevenda olmasini istediginiz yenilikleri burada bizimle paylasiniz ve onerilerinizi ekibe bildirecegim. Kim bilir oneriniz ekip tarafindan onaylanir ve oyun sizin sayenizde daha guzel bir hale gelebilir.

Sırf idda olsun diye kayıt oldum foruma bunu söylemek için bence idda olsun maçlara lig maçlarına vb. idda oynanabilsin .. Maçın ilk 25 dakikasına kadar oynanabilsin gerisinde blocklansın .. Yani kısacası İdda eklemek oyuna renk katıcaktır ...

Newbie
    altyapıdan gelen oyuncu jeton ücreti indirilmesi ve kaybedilen bir açık arttırmada harcanan jetonlarının yarısının geri dönmesi hoş olur

Newbie
    tablet surumu istiyoruz lutfen cokmu zor tablete gore surum yapmak

Newbie
    1 - dostluk maçlari bilgimiz dişinda oynanmasa
    2 - oyun içi sohbet eklenmesi durumunda arkadaşlarla sohbet edebiliriz

Newbie
    Görüşmeler kısmındaki oyunculara takas + token şeklinde teklif verilebilir.

Newbie
    Oyunu oynayanlar azaldı bu bi gerçek ... oyuncu satamıyorum her açık arttırmaya 5 oyuncu açık arttırmaya çıkartıyorum ama alan yok ...
    bu şekilde olunca paramda kalmadı oyuncuda satın alamıyorum ... böyle devam ederse bende oyunu bırakıcam yani en az 1,5 yıldır oynuyodum ama oyun iyileşeceği yerde kötüleşiyo ... elimizde kalan satamadığımız oyuncuları kendi değerinden daha az bi değere oyuna geri satma gibi bişey olmalı ... yoksa artık ne oyuncu satabiliyorum ne oyuncu alabiliyorum oyuncu maaşlarıda zaten çok uçuk sözleşme bile yenileyemiyorum şuan ... buna en kısa zamanda bi çözüm getirilmeli ... teşekkürler ...

Newbie
    oyunclar ( seviyeye göre uclendirmelerle) kiralanırsa oyun biraz daha zevkli olur. ayrıca macları videolu izleyelim gerek mac esnasında gerekse özetleri. stadı yaparken bu video da icinde idi onu da insa etmemize ragmen ne mac izliyoruz ne de özetlerini. radyo dinler gibi macı yorumlarla takip ediyoruz. maci izlersek takımın hatasını ayırdedebiliriz. mac basına izleme 1 token ucretle ucretlendırılsın madem kendı cikarlarını dusunuyorlarsa...

Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast