Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 71 to 77 of 77
Like Tree63Likes

Thread: Καλώς ήρθατε φίλοι από Ελλάδα

  1. #71
    Newbie
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    3

    tokens code

    Quote Originally Posted by ermismandras View Post
    Λογικά θα εννοεί κωδικούς εξαργύρωσης ο φίλος
    καλησπερα σας

    θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποιος ενεργος κωδικος

    ευχαριστω

  2. #72
    Newbie
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    3
    ναι αυτο εννοω

  3. #73
    Newbie
    Join Date
    May 2020
    Posts
    1
    Καλησπέρα σας. Έχει μια προσφορά στην ενότητα 1ος σκόρερ μια προσφορά για ένα παίχτη 8-9 αστέρων. Τον παίχτη αν τον πληρώσω τον περνώ μόνιμα? Γτ μου λέει αν θέλω να δοκιμάσω την προσφορά. Τι εννοει να δοκιμασω

  4. #74
    Newbie
    Join Date
    May 2020
    Posts
    2
    Καλησπέρα. Για άλλη μια φορά απογοήτευση.!!! Το να χάνεις από ομάδες πολύ πιο αδύναμες, παρατιμενες με αναρχα σχήματα πάλι δε το δέχομαι αλλά όπως λέτε ποδόσφαιρο είναι, μπάλα είναι και όλα γίνονται. Σήμερα όμως αυτό που έγινε είναι η αποκορύφωση. Το μεσημέρι κάνω αλλαγή ώρας σε αγώνα chl. Δέχεστε μια χαρά τα τοκεν μου... Αλλά κύριοι θα έπρεπε να είχατε προβλεψει ότι σε τυχών αναβάθμιση μπορεί να μη μπορούσαμε να μπούμε!!! Έπρεπε να είχατε κλειδώσει κάποιες ώρες το βράδυ λόγο της φιλικής λίγκας.
    Έτσι το θεωρώ κλέψιμο και κοροϊδία να βάζω τοκεν για αλλαγή ωρας σε αγώνα και τελικά να μη μπορώ να τον παίξω όταν φτάνει η ώρα. Περιμένω μια σοβαρή απάντηση και όχι αυτές τις έτοιμες με ξύλινη γλώσσα!!! Όταν βάζουμε τα λεφτά μας για τοκεν βαλιτσάκια πράσινα κόκκινα πουά τα δέχεστε. Περιμένω μια αποζημίωση και τίποτα λιγότερο.
    khris likes this.

  5. #75
    Newbie
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    1
    Καλησπερα παιδες. Εχω λιγοτερο απο εβδομαδα που μπηκα στο παιχνιδι και φαινεται πολυ καλα στημενο. Οποτε σαν πιο παλιοι με κανετε invite σε κανα tournament κτλ.
    Ευχαριστω

  6. #76
    Spanish Forum Moderator khris's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    16,322
    Quote Originally Posted by Aek217 View Post
    Καλησπέρα. Για άλλη μια φορά απογοήτευση.!!! Το να χάνεις από ομάδες πολύ πιο αδύναμες, παρατιμενες με αναρχα σχήματα πάλι δε το δέχομαι αλλά όπως λέτε ποδόσφαιρο είναι, μπάλα είναι και όλα γίνονται. Σήμερα όμως αυτό που έγινε είναι η αποκορύφωση. Το μεσημέρι κάνω αλλαγή ώρας σε αγώνα chl. Δέχεστε μια χαρά τα τοκεν μου... Αλλά κύριοι θα έπρεπε να είχατε προβλεψει ότι σε τυχών αναβάθμιση μπορεί να μη μπορούσαμε να μπούμε!!! Έπρεπε να είχατε κλειδώσει κάποιες ώρες το βράδυ λόγο της φιλικής λίγκας.
    Έτσι το θεωρώ κλέψιμο και κοροϊδία να βάζω τοκεν για αλλαγή ωρας σε αγώνα και τελικά να μη μπορώ να τον παίξω όταν φτάνει η ώρα. Περιμένω μια σοβαρή απάντηση και όχι αυτές τις έτοιμες με ξύλινη γλώσσα!!! Όταν βάζουμε τα λεφτά μας για τοκεν βαλιτσάκια πράσινα κόκκινα πουά τα δέχεστε. Περιμένω μια αποζημίωση και τίποτα λιγότερο.
    Approved post***

  7. #77
    Newbie
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    1

    Προσθήκη φίλου

    Καλησπέρα, παιζω για πρωτη φορά και είμαι στην 3 εβδομάδα.

    Το παιχνίδι το παίζει και ενα φίλος,

    Πως μπορούμε να γίνουμε φίλοι; Μαλλον δεν είμαστε στον ίδιο server οπότε προσπαθήσαμε μέσω fb αλλά πάλι δεν βγάλαμε άκρη.

    Έχουμε δηλώσει συμμετοχή στο ίδιο φιλικό πρωτάθλημα και μαλίστα παίζουμε αύριο αντίπαλοι αλλα δεν βρίσκω τον τρόπο να γίνουμε φίλοι και στο παιχνίδι

    Παίζει να μπορώ να αλλάξω server

    Επίσης, θα ήθελα να ξέρω γιατί πέρα απο την πρώτη μέρα, δεν μου έχει ξαναδώσει διαφημίσεις...Ποτέ!Ακόμα και όταν μου βγάζει να διπλασιάσω την επίδραση της εκπαίδευσης μέσω διαφήμισης δεν μου την προσφέρει.Κατα συνέπεια δεν μπορώ και να ξεκουράζω και να προπονώ τους παίχτες μου

    Ευχαριστω!

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678