Page 20 of 63 FirstFirst ... 10181920212230 ... LastLast
Results 191 to 200 of 625
Like Tree394Likes

Thread: Απαράδεκτο αποτέλεσμα

  1. #191
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Quote Originally Posted by Cloverfield View Post
    20% καλυτερος
    1ος στο πρω παιζω με τον 12ο ψιλοπαρατημενη.

    Στην εδρα μου αγωνας με συνοπτικες διαδιακσιες με καθαριζει 0-2 λες και δεν υπηρχα στο γηπεδο απο την αρχη... χαχα
    Και φυσικά στα καπάκια δεύτερος αγωνας πρω ακόμα μεγαλύτερη διαφορα ποιότητας , Χ το αποτέλεσμα με 3πλασια σουτ απο πλευρας μου. Για ακόμη μια σεζόν προσπαθει να κανει ντέρμπι το πρωτάθλημα με το ζόρι.

    Ποσο ξενερωμα.... Τεσπα...

    @nik
    Δεν υπάρχει αυτο που γίνεται με τους δεύτερους αγώνες!!!!
    nichio likes this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  2. #192
    Pro dsio's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Athens
    Posts
    844
    Quote Originally Posted by Cloverfield View Post
    Και φυσικά στα καπάκια δεύτερος αγωνας πρω ακόμα μεγαλύτερη διαφορα ποιότητας , Χ το αποτέλεσμα με 3πλασια σουτ απο πλευρας μου. Για ακόμη μια σεζόν προσπαθει να κανει ντέρμπι το πρωτάθλημα με το ζόρι.

    Ποσο ξενερωμα.... Τεσπα...

    @nik
    Δεν υπάρχει αυτο που γίνεται με τους δεύτερους αγώνες!!!!
    Μου θυμιζει την περασμενη σεζον, οπου ενω στον 1ο γυρο ειχα μονο μια ισοπαλια, στα τελευταια παιχνιδια του 2ου γυρου, εφερνα τη μια ισοπαλια μετα την αλλη, με αποτελεσμα στο τελευταιο παιχνιδι να θελω μονο νικη για να παρω το πρωταθλημα.

    Εννοειται οτι σε αυτο εβαλα φουλ μπονους, πριμ νικης, ακομα και αλλαγη ωρας για να το παιξω και να σιγουρεψω τη νικη, η οποια τελικα ηρθε.

    Χθες με την ιδια ομαδα (Barcelona) εγινε "κηδεια" στο Camp Nou, αφου εχασα 0-1 απο απων αντιπαλο παρολο που του εριχνα >20% και ενω δοκιμασα τα "παντα", με αποτελεσμα να πεσω στη 2η θεση (τα γνωστα τα στατιστικα ηταν υπερ μου κλπ.).

    Ωστοσο, ηταν η ΠΡΩΤΗ ΗΤΤΑ της ομαδας μετα απο τουλαχιστον 44 συνεχομενους αγωνες πρωταθληματος.

    Συνοπτικα, νομιζω οτι το παιχνιδι εχει το στοιχειο της "εκπληξης" που καποιες φορες αποφευγεται, αλλα ομολογουμενως καποιες αλλες φορες μαλλον δεν μπορεις να κανεις τιποτα.

    Sent from my SM-A300FU using Tapatalk
    Cloverfield likes this.
    Club: LEGENDS FC (Level: 50)
    40x League, 24x Champions League, 26x Cup, 12x Super Cup
    18x Triple Crown
    10x Quadruple Crown

    Association: OPA MATSIOULA F.C.
    Highest Division: Diamond

  3. #193
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    είπαμε θέλει αντίμετρα.
    Να βλέπεις το παιχνίδι με την 2η σου ομάδα και να παρεμβαίνεις ανάλογα
    χαχα
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #194
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    είπαμε θέλει αντίμετρα.
    Να βλέπεις το παιχνίδι με την 2η σου ομάδα και να παρεμβαίνεις ανάλογα
    χαχα
    Οταν ειμαι σπιτι που μπορω να τις εχω ταυτοχρονα ανοικτες και τις 2 ομαδες το κανω αυτο χαχα
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  5. #195
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    ειλικρινα δεν ξερω τι παιζει... 3ο ματς σερι με υποδεεστερο αντιπαλο

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-lol.jpg

    πρωτο σουτ και γκολ για τον αντιπαλο.
    εγω εχανα ευκαριες μονο... τετατετ, κορνερ, αντεπιθεσεις κλασσικες φασεις που μπαινουν γκολ κατεληγαν εξω απο το τερμα....
    πηγαινε για τρελο τρολαρισμα.. 3ο σερι (ηδη εχω 3 μεσα στην σεζον, 2 στο πρω 1 στο τσουλου)

    Το γυρισα σε επιθεση πιεση ψηλα και το γυρισα με το ζορι 2-1, μεχρι και στο 2-1 εχανα κλασσικες ευκαιριες...

    Θα μπορουσε να ειναι ντεφορμαρισμα θα μου πειτε..
    Ελα μου ομως που και κυπελλο και τσουλου περασα αερας με ισαξιους αντιπαλους και καλα ποσοστα ευστοχιας...

    Νομιζω το combo υποδεεστερος αντιπαλος+απων μανατζερ εχει αρχισει να δινει τρελη αβάντα στον αντιπαλο...
    και μιλαμε για κοντα 20% ποιοτητα διαφορα παλι
    nichio likes this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  6. #196
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    με τι οδηγίες ξεκίνησες ?
    έτσι για να μαζεύμουμε και κάποια στοιχεία, μήπως από κει βρούμε άκρη.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #197
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Στους 5 τελευταίους αγώνες 3 troll results και έτσι έχασα την -10 διάφορα στο πρωτάθλημα.

    Επίσης άλλο ενα ματς που την γλίτωσα στο παρατσακ.

    Οκ δεν εχω λογια...

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_2017-07-18-10-42-22-157.jpg

    5o αντίστοιχο αποτέλεσμα μέσα στην σεζόν.
    Είναι που θέλω treble τρομάρα μου χαχαχαχα
    nichio likes this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  8. #198
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Cloverfield View Post
    Στους 5 τελευταίους αγώνες 3 troll results και έτσι έχασα την -10 διάφορα στο πρωτάθλημα.

    Επίσης άλλο ενα ματς που την γλίτωσα στο παρατσακ.

    Οκ δεν εχω λογια...

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_2017-07-18-10-42-22-157.jpg 
Views:	31 
Size:	89.4 KB 
ID:	84780

    5o αντίστοιχο αποτέλεσμα μέσα στην σεζόν.
    Είναι που θέλω treble τρομάρα μου χαχαχαχα
    Φίλε μπήκα τώρα σκεπτόμενος από χθες το βράδυ, ότι ίσως είναι ώρα για ένα μικρό διάλλειμα.
    Νιώθω ανακουφισμένος που δεν είμαι ο μόνος που στο πρωτάθλημα έχω παράξενα ή και ακατανόητα αποτελέσματα μερικές φορές.
    Αν δεν είχα την Ομοσπονδία που δεν θέλω να παρατήσω θα είχα μάλλον παρατήσει και το παιχνίδι. Είναι η πρώρα φορά τον τελευταίο χρόνο που το σκέφτομαι τόσο σοβαρά τουλάχιστον.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  9. #199
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Τελικος κυπελλου.Σε ενα παιχνιδι με απολυτα ισοδυναμο αντιπλαλο,οπου τα στατιστικα εγερναν προς εμενα το παιχνιδι πηγε στα πεναλτυ και εκει εχασα την ευκαιρια να παραμεινω στο treble διοτι στο πρωταθλημα ειμαι 14 β. μπροστα και στο CL ειμαι στον τελικο επισης.Ως εδω εδω ολα φυσιολογικα,κανενα απαραδεκτο αποτελεσμα.Εγινε ομως το εξης κωμικοτραγικο.Ενω ολες η λειτουργιες(διαταξη,τακτικ ες,αλλαγες κλπ)πηγαιναν μια χαρα,δεν μπορουσα με κανενα τροπο να ενεργοποιησω τα μπονους.Και με δεδομενο οτι επαιζα εντονη πιεση ολο το 90λεπτο,συν οτι ειχα και λιγο παραπανω στις στατιστικες(ειδικα κατοχη 60-40),πιστευω ακραδαντα οτι αν λειτουργουσαν τα μπονους θα σηκωνα το κυπελλο στην κανονικη διαρκεια.
    Εστειλα αναφορα στη nordeus,το επιβεβαιωσαν και οι ιδιοι οτι τα μπονους δεν ενεργοποιηθηκαν και απολογουμενοι μου εδωσαν 10 τοκεν.
    Ολο και κατι θα συμβαινει καθε φορα σε καποιους απο εμας και θα γινεται η κατασταση ταραμανελα.Εχει καταντησει αηδια η ιστορια.Τι να τα κανω τα 10 τοκεν δηλαδη?
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_1.pngΑπαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_2.pngΑπαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_3.pngΑπαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_4.jpg
    nikolgiorgos and dsio like this.

  10. #200
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    κρίμα
    Πάντως 2-3 φορές που έτυχε σε μένα, είχα την εντύπωση ότι ήταν λόγω όχι τόσο καλής σύνδεσης και όχι bug.
    E, να στείλω και γω ρεπόρτ καμιά άλλη φορά
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 20 of 63 FirstFirst ... 10181920212230 ... LastLast