Page 36 of 63 FirstFirst ... 26343536373846 ... LastLast
Results 351 to 360 of 625
Like Tree394Likes

Thread: Απαράδεκτο αποτέλεσμα

  1. #351
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    με 104% παρατημένη ?
    με την καμία

    Προσωπική μου επιλογή πάντως, καλύτερα να είμαι παρών στο παιχνίδι απέναντι σε ίσο αντίπαλο, παρά νά'μαι +20% καλύτερος αλλά απών.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #352
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Μια χαρά παρατημένη είναι... απ' αυτές που τις φορτώνουν, για να πάρουν αυτά που θέλουν και στην επόμενη σεζόν τις παρατάνε. Είναι 7η στο πρωτάθλημα, η νίκες της (πλην αυτής με την ομάδα μου) ήταν φυσιολογικές, με επίσης παρατημένες και χειρότερες ομάδες ουραγούς και από ομάδες σαν τη δική μου και λίγο χειρότερες, έχει αρπάξει 8άρες και 6άρες. Τέλος πάντων... αν δε σας φαίνεται απαράδεκτο το αποτέλεσμα δεκτό... εμένα μου φαίνεται πάντως!

  3. #353
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    όπως βλέπεις, πολλά πράγματα δεν μπορούμε να τα δούμε σφαιρικά και αντικειμενικά.
    Εσύ βλέπεις αυτή την ομάδα σαν παρατημένη (έχεις και αλλες εικόνες από το πρωτάθλημα σου)

    Εγώ με 104% όχι.
    Τους τελευταίους πχ μήνες που ψάχνουμε 6ο μέλος για το γκρουπ μας, δεν βρήκαμε μέλος με πάνω από 105%.

    Γενικά πάντως, τα απαράδεκτα αποτελέσματα είναι αυτά που βγάζουν μάτι ρε παιδί μου.
    Αυτά που σε τρελαίνουν.
    Πρέπει νά 'ναι
    ΤΙΝΑΦΤΟΡΕ
    χαχαχα
    Last edited by nikolgiorgos; 03-27-2018 at 02:12 PM.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #354
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Πάντως μετά από δύο αγωνιστικές μου δίνεται η δυνατότητα να αποκαταστήσω την "αδικία" . Ήρθε η ώρα της αλήθειας!!!

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-%CE%B1%CE%B3%CF%89%CE%BD%CE%B1%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-1%CE%B7-%CE%B8%CE%B5%CF%83%CE%B7.jpgΑπαράδεκτο αποτέλεσμα-%CE%B2%CE%B1%CE%B8%CE%BC%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CE%B1.jpg
    dimitrismeli15 likes this.

  5. #355
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    ΟΛΕ! (ξέρω είμαι εκτός θέματος αλλά μπορεί κάποιος να θεωρήσει απαράδεκτο αποτέλεσμα τη δική μου νίκη, χαχα)

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-%CE%B1%CE%B3%CF%89%CE%BD%CE%B1%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-1%CE%B7-%CE%B8%CE%B5%CF%83%CE%B7-2.pngΑπαράδεκτο αποτέλεσμα-%CE%B2%CE%B1%CE%B8%CE%BC%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CE%B1-2.png

  6. #356
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ε, 3 ματς μείναν ακόμα.
    Κι 'αν σου κάτσει ?
    χαχαχα
    Poli3erosMpalas72 likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #357
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    61
    Μπραβο,ευγε! Μεγαλη νικη

    Στάλθηκε από το LG-K420 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Poli3erosMpalas72 likes this.

  8. #358
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Τελικός τσου-λου σήμερα με αντίπαλο πολύ κατώτερο αυτός 98 εγώ 129 τον οποίο μάλιστα είχα αποκλείσει εύκολα και στο κύπελλο.Ημίχρονο 2-0 υπέρ μου και ήμουν έτοιμος να ράψω ένα ακόμα αστέρι.Για κάποιο λόγο με ισοφαρίζει και το ματς πάει παράταση και μοιραία πέναλτι.Εκεί οι παιχτούρες μου χάνουν και 3 πέναλτι και μένω παγωτό.Το αποκορύφωμα είναι κοιτώντας τις βαθμολογίες ο μοναδικός παίχτης του αντιπάλου που είχε πάνω απο 7 ήταν ο επιθετικός που μου παστέλωσε τα 2 γκολ.Σε αντίθεση με τους δικούς μου που ήταν όλοι πάνω απο 7 και 2 μάλιστα πάνω απο 8.Το galaxy έφυγε στον τοίχο ευτυχώς για μένα και για κείνο η θήκη έκανε την δουλειά της.

  9. #359
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by harkonto View Post
    Τελικός τσου-λου σήμερα με αντίπαλο πολύ κατώτερο αυτός 98 εγώ 129 τον οποίο μάλιστα είχα αποκλείσει εύκολα και στο κύπελλο.Ημίχρονο 2-0 υπέρ μου και ήμουν έτοιμος να ράψω ένα ακόμα αστέρι.Για κάποιο λόγο με ισοφαρίζει και το ματς πάει παράταση και μοιραία πέναλτι.Εκεί οι παιχτούρες μου χάνουν και 3 πέναλτι και μένω παγωτό.Το αποκορύφωμα είναι κοιτώντας τις βαθμολογίες ο μοναδικός παίχτης του αντιπάλου που είχε πάνω απο 7 ήταν ο επιθετικός που μου παστέλωσε τα 2 γκολ.Σε αντίθεση με τους δικούς μου που ήταν όλοι πάνω απο 7 και 2 μάλιστα πάνω απο 8.Το galaxy έφυγε στον τοίχο ευτυχώς για μένα και για κείνο η θήκη έκανε την δουλειά της.
    Αχχχχ...μου θυμιζεις τα νιατα μου!! Δυστηχως για μενα, η θηκη τοτε του iphone 4 δεν εκανε τη δουλεια της.....
    Mr Dosohos® likes this.

  10. #360
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by harkonto View Post
    Τελικός τσου-λου σήμερα με αντίπαλο πολύ κατώτερο αυτός 98 εγώ 129 τον οποίο μάλιστα είχα αποκλείσει εύκολα και στο κύπελλο.Ημίχρονο 2-0 υπέρ μου και ήμουν έτοιμος να ράψω ένα ακόμα αστέρι.Για κάποιο λόγο με ισοφαρίζει και το ματς πάει παράταση και μοιραία πέναλτι.Εκεί οι παιχτούρες μου χάνουν και 3 πέναλτι και μένω παγωτό.Το αποκορύφωμα είναι κοιτώντας τις βαθμολογίες ο μοναδικός παίχτης του αντιπάλου που είχε πάνω απο 7 ήταν ο επιθετικός που μου παστέλωσε τα 2 γκολ.Σε αντίθεση με τους δικούς μου που ήταν όλοι πάνω απο 7 και 2 μάλιστα πάνω απο 8.Το galaxy έφυγε στον τοίχο ευτυχώς για μένα και για κείνο η θήκη έκανε την δουλειά της.
    Σε νοιώθω...
    Έχω χάσει 3 chl στα πέναλτι... Έχω πάρει και 1 (τυχεράκιας)


    Sent from my iPad using Tapatalk

Page 36 of 63 FirstFirst ... 26343536373846 ... LastLast