Page 47 of 63 FirstFirst ... 37454647484957 ... LastLast
Results 461 to 470 of 625
Like Tree394Likes

Thread: Απαράδεκτο αποτέλεσμα

  1. #461
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    όχι, ο doors έχει ομάδα σε μεγάλο LV.
    Εκεί δεν πιάνει.
    Από κάποια φάση και μετά (εννοώ LV) η ομάδα σου παίρνει κάτι σαν κλειδάριθμο.
    Σε γκρουπάρει με κάποιες ομάδες δηλ. και παίζεις με τους ίδιους και τους ίδιους.
    Το διαπίστωσα και γω κάποιες φορές που χαμήλωσα παραπάνω ποιότητα και παρόλα αυτά με είχε ναι μεν με σχετικά χαμηλούς αλλά ήταν οι ίδιοι αντίπαλοι που είχα και σε προηγούμενες σεζόν.
    Είχα 70% πχ εγώ, με έβαλε με 80%, πήγα μετά την άλλη σεζόν στο 55-60%, πάλι με τους γνωστούς 80% με έβαλε.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #462
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Για τι level μιλάμε;

  3. #463
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    πάνω από 35-40
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #464
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    ναι γενικα το 50% των ομαδων που εμπλεκομαι ειναι γνωστες μου.
    επαιζα παντα μονο με την μια ομαδα μου κ ποτε δεν με εχει αφησει να παρω double ή triple.αλλα δεν βλεπω ουτε βιντεακια ουτε κανω κ πολλες σπαταλες.
    γενικα επειδη επαιζα κ σε ομαδα κ ασχολουμαι γενικα με μπαλα εχω να πω οτι το παιχνιδι δεν εχει καμια σχεση με ρεαλιστικο ποδοσφαιρο.ουτε τα βασικα.
    κ αυτο το καταλαβα απο τοτε που μπηκα εδω στο φορουμ κ διαβασα τους οδηγους απο τους ειδικους.

  5. #465
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    1-3. Εις υγειαν...

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_1.jpg


    Και το αποτελεσμα στο ηθικο. Σας το λεω....κατι μαγειρευουν αυτοι. ΠΡΟ ΤΕΤΕΛΕΣΜΕΝΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΠΑΛΙ.

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_2.jpg
    Last edited by Nikose; 06-28-2018 at 07:04 PM.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  6. #466
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Τι το ψάχνεις φίλε μου, τα ίδια και τα ίδια...
    Εγώ χτες έχασα 0-1 από αντίπαλο 27% κάτω... Καμία έκπληξη...
    Το παιχνίδι έχει καταντήσει ένας ανόητος τζόγος απόδοσης τερματοφυλάκων. Σε όποιον ΤΥΧΕΙ η καλύτερη απόδοση, συνήθως κερδίζει..


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Nikose likes this.

  7. #467
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Παίζω επαναληπτικό αγώνα κυπέλλου με έναν ισοδύναμο κι αφού στον πρώτο είχα χάσει 1-3.Εγώ λείπω, αυτός μέσα. Βάζει γκολ!!! "ωραία, εύκολη βραδιά" , είμαι σίγουρος ότι θα σκέφτηκε... χαχα (κούνια που σε κούναγε!). Η φοβερή μου ομάδα, ανασυγκροτείται από μόνη της και του κολλάει 3 γκολάκια στο 2ο ημίχρονο!!! (είμαι και γαμώ τους μάνατζερ εδώ που τα λέμε... ξέρω πότε πρέπει να λείπω για να ανατρέπονται τέτοια αποτελέσματα!) Πάμε στα πέναλτυ όπου εγώ χάνω πρώτος ένα, αλλά αυτός χάνει στο καπάκι τα επόμενα δύο!!! η μηχανή έχει και σαδιστικές τάσεις. Όχι μόνο θα αποκλειστείς σου λέει, αλλά και με τον πιο οδυνηρό τρόπο! Κρίμα ρε τον άνθρωπο... τον λυπήθηκε η ψυχή μου! τόσα καψώνια ούτε στους λοκατζήδες δεν κάνουν.
    Nikose and Ioannis Boulakas like this.

  8. #468
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    μου εχει τυχει τελευταια αγωνιστικη να χανω 2-0,κανω ανατροπη στο 80' κ καθυστερησεις 2-3 κ παιρνω το πρωταθλημα απο τον ιδιο τυπο....................
    Poli3erosMpalas72 likes this.

  9. #469
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Τι ωραίο συναίσθημα να βλέπεις τον τερματοφύλακα της προτελευταίας ομάδας που μέχρι τότε τα ρούφαγε σαν καραμέλες, να μετατρέπεται σε... Μπουφόν και να πιάνει "μόλις" 8.8 απόδοση....
    Τι "ρεαλισμός" Θεέ μου


    Sent from my iPad using Tapatalk

  10. #470
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Εμπνεύσθηκε από το μουντιάλ
    Σπουδαίοι οι χθεσινοβραδυνοί τερματοφύλακες
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 47 of 63 FirstFirst ... 37454647484957 ... LastLast