Page 7 of 63 FirstFirst ... 567891757 ... LastLast
Results 61 to 70 of 625
Like Tree394Likes

Thread: Απαράδεκτο αποτέλεσμα

  1. #61
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ε, παιδιά, παιχνίδι είναι.
    πες μου εσύ έναν οπαδό μιας ομάδας (πραγματικής - ποδοσφαίρου), που δεν έχει φάει πίκρες.
    Μόνο καμιά Μπάρτσα, Ρεάλ ή Μπάγιερν είναι σχετικά χαρούμενοι οι οπαδοί τους.
    Δες εδώ πικρα που έφαγα
    Ο Κέμπες ο ST, μόλις που έγινε 7* (έκανε αλλαγή έναν αλλο ST, τον Batistuta -7* και αυτός), δεν σκοράρουν μια την τελευταία βδομάδα.
    Ελπίζω να συνέλθει τουλαχιστον ο ένας από αυτούς, αλλιώς πάει η χρονιά

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-rino-lost-1st-ch.l.-.jpg
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #62
    Rookie pgatzas's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    58
    Γιωργο το θεμα για εμενα δεν ειναι οτι με trollαρει αρκετές φορες το παιχνίδι και χάνω απο ανύπαρκτους.
    Αυτο που μου την δινει ειναι οτι με ποιο ισχυρούς αντιπάλους ακομα και μη ενεργούς σε κύπελλο και ομοσπονδίες και chl εχω κερδισει ελάχιστες φορές. Δεν μπορεί συνεχώς να τα κανω ολα λάθος..
    nichio likes this.

  3. #63
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    τι εννοείς σε "τρολάρει" ?
    Στο πάνω αποτέλεσμα ας πούμε, βλέπουμε ότι ο αντίπαλος έχει κάνει 1/1 σουτ και πέντε αποκρούσεις.
    Αυτά τα στατισικά όμως δνε τα βλέπεις και πολύ συχνά.
    Άντε σε 2-3 ματς την σεζόν.
    Βέβαια αν σου τύχει σε νοκάουτ αγώνες όπως αυτόν, game over.

  4. #64
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by pgatzas View Post
    πριν απο μερικες περιοδους καπου στο επιπεδο 15 απενεργοποιησα το παιχνιδι γιατι ενω ημουν και ειμαι αυτη την στιγμη πολυ ενεργος παικτης σε τρεις συνεχομενες αγωνιστικες ηρθαν κατι τελευταιοι παρατημενοι και με γλεντησαν κανονικα :d
    αφου λοιπον ξαναγυρισα στο παιχνιδι μετα απο αρκετες περιοδους και εφτιαξα μια ομαδα ανταγωνιστικη και καλη νομιζα οτι το παιχνιδι ειχε καπως βελτιωθει. νομιζα τελικα..πολυ μεγαλο λαθος.
    στις 4 τελευταιες αγωνιστικες εκανα δυο κλαρινα απο εδω μεχρι το σπιτι του τερλεγκα. με τον τελευταιο και τον προτελευταιο ανενεργοι και οι δυο με παραρημενες ομαδες οι οποιοι μετρανε μια νικη μονο και αυτη με εμενα.
    και ετσι σε ενα πρωταθλημα με δυο ενεργους θα βγω μετα βιας δευτερος.

    μαλλοω δεν θα ειμαι καλος προονητης τελικα οπως ειπε καποιος σε κααποιον παλιοτερα..
    Πω πω!!!! Σαν να διαβαζω παλι δικα μου παλια ποσταρισματα!!!!!!!! Με αντιγραφεις φιλε pgatzas??

  5. #65
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by pgatzas View Post
    Γιωργο το θεμα για εμενα δεν ειναι οτι με trollαρει αρκετές φορες το παιχνίδι και χάνω απο ανύπαρκτους.
    Αυτο που μου την δινει ειναι οτι με ποιο ισχυρούς αντιπάλους ακομα και μη ενεργούς σε κύπελλο και ομοσπονδίες και chl εχω κερδισει ελάχιστες φορές. Δεν μπορεί συνεχώς να τα κανω ολα λάθος..
    Οπως μου ειπε ο Alexinho......απλα δεν ειστε καλοι managers!!!

  6. #66
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by pgatzas View Post
    πριν απο μερικες περιοδους καπου στο επιπεδο 15 απενεργοποιησα το παιχνιδι γιατι ενω ημουν και ειμαι αυτη την στιγμη πολυ ενεργος παικτης σε τρεις συνεχομενες αγωνιστικες ηρθαν κατι τελευταιοι παρατημενοι και με γλεντησαν κανονικα :d
    αφου λοιπον ξαναγυρισα στο παιχνιδι μετα απο αρκετες περιοδους και εφτιαξα μια ομαδα ανταγωνιστικη και καλη νομιζα οτι το παιχνιδι ειχε καπως βελτιωθει. νομιζα τελικα..πολυ μεγαλο λαθος.
    στις 4 τελευταιες αγωνιστικες εκανα δυο κλαρινα απο εδω μεχρι το σπιτι του τερλεγκα. με τον τελευταιο και τον προτελευταιο ανενεργοι και οι δυο με παραρημενες ομαδες οι οποιοι μετρανε μια νικη μονο και αυτη με εμενα.
    και ετσι σε ενα πρωταθλημα με δυο ενεργους θα βγω μετα βιας δευτερος.

    μαλλοω δεν θα ειμαι καλος προονητης τελικα οπως ειπε καποιος σε κααποιον παλιοτερα..
    o δευτερος καποιος ειμαι εγω.
    Eχω φαει πικρες εγω....... Εχω ποσταρει ΤΑ κουλα εδω περα!!!

  7. #67
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Προχτεσινος αγωνας στο προ. Εγω ειμαι πρωτος με 5 β. διαφορα. Παιζω με τον δευτερο εντος εδρας. Καθομαι στο πισι και βλεπω την αλλη μου ομαδα, τη Wolves. Aρχιζει το game. Mεχρι να κανω login, με το που μπαινω βλεπω 0-1. Απο το πρωτο σουτ του αντιπαλου. Μεχρι να δω ποιος το εβαλε (εχω αλλαξει παραθυρο) ακουω ζητωκραυγες. Ισοφαρισαμε λεω. Γυρναω στο παραθυρο του αγωνα.....0-2 απο το μολις 2ο σουτ του αντιπαλου. Μεχρι να δω αν εχω καποιον αδυναμo κρικο στην ομαδα ακουω ζητωκραυγες παλι. Μειωσα λεω. Γυρναω και 0-3 απο το τριτο σουτ του αντιπαλου!! Στο 17΄ εχανα 0-3!!! Μιλαμε για πραγματικα 25 δευτερολεπτα παιχνιδιου!!! Ελοιπον αυτο ηταν δεν εκανε αλλα σουτ σε ολο το παιχνιδι. Εχασα με συνοπτικες διαδικασιες κι ακομα δεν εχω καταλαβει τι παιχτηκε. Game Over.

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_14.jpg
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_23.jpg

  8. #68
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    100% το θηρίο επιτυχία.. ελεος.

    Το περιεργο ειναι οτι με τοση κακη βαθμολογια στους αμυντικους του θα επρεπε να σου δωσει περισσοτερα γκολ.

    Απλα για σημειωση το παραπανω συστημα εγω το αντιμετωπιζω με 3dc-1-3mc-2w-1

    Τα 3 mc χρειαζονται για να του κοψουν την ομαδα στην μεση.
    Τα πλαγια μπακ ειναι αχρειαστα γιατι τις κατεβασιες των dml/r μπορούν να τις αναλαβουν τα amr/l.
    Αν παρατηρησεις τα πλαγια μπακ σου ειχαν τξν χαμηλότερη βαθμολογία ενδεικτικό οτι ηταν τουριστες στο ματς.

  9. #69
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Mπα...ητανε να χασω, τις αποκρουσεις του τις ειδες??

  10. #70
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Mπα...ητανε να χασω, τις αποκρουσεις του τις ειδες??
    Ναι το πιο πιθανό ήταν να χάσεις, με 100% ευστοχία ο αντίπαλος δεν μπορείς να κάνεις πολλά πράγματα απλά να σκοράρεις περισσότερα αλλά το παιχνίδι δεν ήθελε.

    Το counter σύστημα που είπα το έδωσα σαν γενικό σχόλιο γιατί το θεωρώ καλύτερο counter από το 4-5-1v για εκέινο το σύστημα Σε αυτό το παιχνίδι μπορεί να μην έκανε διαφορά.

    Εγώ μέχρι στιγμής έχω γλιτώσει τρολιά 2-3 φορές που δεν μπορούσα να σκοράρω και τελικά έβαλα 1-2 ψόφια γκολ προς το τέλος.
    Και μία φορά την πάτησα 3-3 με τραυματισμό τερματοφύλακά μου στο 10ο λεπτό...
    Κάποια αποτελέσματα είναι fixed δεν μπορείς να κάνεις πολλά.. ειδικά στι ομοσπονδίες.. περιμένω τρελά κουλά σήμερα όπως πάντα.

Page 7 of 63 FirstFirst ... 567891757 ... LastLast