Page 24 of 63 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast
Results 231 to 240 of 625
Like Tree394Likes

Thread: Απαράδεκτο αποτέλεσμα

  1. #231
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Και επειδή γελάω όταν βλέπω να προσπαθούν κάποια παιδιά εδώ μέσα να εξηγήσουν τα ΠΑΛΑΒΑ που συμβαίνουν στο παιχνίδι, στο πρωτάθλημα που παίζω με την lvl20 ομάδα μου, μέχρι τώρα 5 αγώνες έχουν χαθεί γιατί "δεν ήταν η μέρα μας", "οι αντίπαλοι μας ήταν πολύ τυχεροί" και λοιπές Μ...ΕΣ ΝΑ ΧΑΜΕ ΝΑ ΛΕΓΑΜΕ...
    Ποσοστό 30% και βάλε...


    Sent from my iPad using Tapatalk


    Mod Edit: Δεκτή η άποψή σου αλλά καλό είναι να απαντάς λίγο πιο ψύχραιμα
    Last edited by Tesla; 11-02-2017 at 10:21 PM.

  2. #232
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Φίλε @nichio, σου έχω ήδη κάνει 2 edit στα σχόλια σου σε 1 μέρα! Σέβομαι τον εκνευρισμό σου και τον καταλαβαίνω αλλά πρέπει να κρατούμε την ψυχραιμία μας και να προσέχουμε την γλώσσα μας για αυτονόητους λόγους!

    stay calm and trust your instict που λένε και στο χωριό μου!
    In Tesla FC's club we fight for glory in our fields. Our mission is a wealthy, yet promising team,
    that spreads its ideas beyond the horizon and leads our spirit to the victory.

    • A.E.K. FC
      | seasons 01 -> 37 |

    • Tesla F.C.
      | seasons 38 -> 67 |

    • Dragons F.C.
      | seasons 68 -> 75 |

  3. #233
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by Nikola Tesla View Post
    Φίλε @nichio, σου έχω ήδη κάνει 2 edit στα σχόλια σου σε 1 μέρα! Σέβομαι τον εκνευρισμό σου και τον καταλαβαίνω αλλά πρέπει να κρατούμε την ψυχραιμία μας και να προσέχουμε την γλώσσα μας για αυτονόητους λόγους!

    stay calm and trust your instict που λένε και στο χωριό μου!
    Φίλε και συμπαίκτη,
    Αφού καταλαβαίνεις τον εκνευρισμό μου (και φαντάζομαι πως τον βρίσκεις δικαιολογημένο), από τη στιγμή που βρισκόμαστε σε ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟ forum ΕΝΗΛΙΚΩΝ, λογικό είναι κάποια στιγμή να ξεφύγουν τα νεύρα. Από τη στιγμή που δεν προσβάλλω προσωπικά ΚΑΝΕΝΑ, η λέξη "ΜΑΛΑΚΙΕΣ" δεν νομίζω ότι πρέπει να είναι ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΕΑ.
    Όλοι οι χαρακτηρισμοί που έχω κάνει εδώ μέσα αφορούν τη nordeus και ΜΟΝΟ, και την ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ "λογική" της σε βαθμό ΕΜΜΟΝΗΣ να θεωρεί την αφοσίωση και τη συνέπεια στο παιχνίδι, ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΧΛΕΥΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΡΟΪΔΙΑΣ. ΑΥΤΟ ΕΙΔΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ.


    Sent from my iPad using Tapatalk

  4. #234
    Rookie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    90
    Oι τρολιές είναι δυστυχέστατα , παραπάνω από συχνές .Πρέπει να το πάρουμε απόφαση και να μας τη σπάει λιγότερο .Δεν υπάρχει άλλος τρόπος .Αυτό που λες φίλε nichio ,ειναι συχνό και σε μένα , όπως υποθέτω και σε πολλούς άλλους .Σιγουρα παίζουν ρόλο πράγματα που μόνο η nordeus τα ξέρει .Αποφασίζει σε πρωτάθλημα που πας να ξεφύγεις να στη χαλάσει ? να το κανει έτσι πιο ενδιαφέρον και για τους άλλους ? Υποθέσεις κάνω γιατί τα ζω κι εγώ .
    Επαιζα ημιτελικό κυπέλλου σήμερα και από τον πρώτο αγώνα την ψυλλιάστηκα ότι μου την έχει στημένη .Και δυστυχώς επιβεβαιώθηκα πλήρως .Είναι ανώφελο να παραθέσω λεπτομέρειες του αγώνα και στοιχεία .Ειχα κατοχή , σουτ , ευκαιρίες ,τα πάντα ...ημουν παρών ....και αποκλειστηκα .
    Είναι επίσης βέβαιο ότι την κάνει και στους άλλους .Επαιζα προημιτελικό ch.league με πολύ ισχυρότερο αντίπαλο από μενα , +1 λεβελ μαλιστα . Εχω χάσει τον πρωτο αγώνα 2-0 , και από λάθη δικά μου πιθανά .Στο2ο ματς τα έπαιξα όλα για όλα με το στήσιμο ,αλλά μεχρι εκει . Δεν ημουν παρών στο παιχνιδι , ο αντιπαλος ήταν , το ματς ξημερώματα .Και βλεπω το πρωί 2-4 !! με τον τύπο μέσα .Ακόμα θα τρέμει απο τα νευρα του.Γι αυτό σου λέω , δυστυχώς ή ευτυχώς έτσι το έχει στημενο το παιχνίδι .Είναι σεζόν που πάει λογικά και σεζόν που προσπαθει να μου διαλυσει το νευρικο σύστημα . Εχω καταφέρει πια να το βλέπω αποστασιοπιημένα ...

  5. #235
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Έτσι κι εγώ φίλε μου, τελείως στην πλάκα τις τελευταίες 3 σαιζόν, είναι όμως κάτι στιγμές που η κοροϊδία ΣΠΑΕΙ ΚΟΚΚΑΛΑ... Και η αναλογία υπέρ-κατά στις τρολιές είναι τουλάχιστον 1/4 εναντίον, φαντάζομαι σχεδόν σε όλους...


    Sent from my iPad using Tapatalk

  6. #236
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    μπα όχι τόσο συχνά, 1-2, 3 το πολύ σε μια σεζόν.
    σήμερα είχα τρολιά στο κύπελλο
    με 8 αποκρούσεις από το τέρμα του.
    Οκ, είχα νικήσει με 5άρα στον 1ο αγώνα και καθάρισα.
    Αυτό είναι το θέμα, σε χτυπάει από και από κει αλλά σχεδόν ποτέ σε συνεχόμενα ματς.

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-cup-semi-finals-troll-1-2-stats.jpg

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-cup-semi-finals-troll-1-2-teams.jpg
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #237
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Επειδή όμως υπάρχουν και ανήλικοι στο φόρουμ, και επειδή οι κανόνες απαγορεύουν "προχωρημένες" λέξεις, καλό είναι να τις αποφεύγουμε. That's all, nothing more nothing less. (πετάω και το αγγλικό στο τέλος για να σπάει ο πάγος!!)
    nichio likes this.
    In Tesla FC's club we fight for glory in our fields. Our mission is a wealthy, yet promising team,
    that spreads its ideas beyond the horizon and leads our spirit to the victory.

    • A.E.K. FC
      | seasons 01 -> 37 |

    • Tesla F.C.
      | seasons 38 -> 67 |

    • Dragons F.C.
      | seasons 68 -> 75 |

  8. #238
    Rookie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    136
    Συμφωνώ οτι υπάρχουν trollιες οι οποίες δεν μας ευνοούν αλλα πρεπει να κατανοούμε οτι αρκετές φορές, γίνονται trollιες οι οποίες ειναι υπέρ μας και πρεπει να τις αναγνωρίζουμε. Πχ στην δεύτερη μου ομάδα έπαιζα CL με πιο δυνατή ομάδα κατα 1% και μου συνεβει οτι και στον dimvol. Έχασα το πρώτο στην έδρα μου 0-2 και στο επαναλυπτικο βρέθηκα μεχρι το 30 πισω με 2-0. Και απο το 30 έπαιξα τα πάντα φουλ επίθεση. Που σημαίνει οτι ναι μεν ισως θα υπήρχαν πιο πολλές επιθέσεις αλλα θα ήμουν επίσης και πολυ πιο εβαλωτος. Και ομως, μεχρι το 90 το γύρισα σε 2-4 χωρις να δεχτώ ούτε μια φάση. Το λεω αυτο για να δείξω οτι γίνονται και σε εμάς trollιες....

  9. #239
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα

    Το πρόβλημα δεν είναι το ποιόν ευνοούν οι τρολιές, είναι η ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ και ο τρόπος εμφάνισης που σου δίνει την έντονη οσμή της "ζαριάς" στο παιχνίδι...
    Είναι τουλάχιστον περίεργο να σου βγάζει πχ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ 1 στα 3 παιχνίδια κάποιον αμυντικό η τον τερματοφύλακα με απόδοση 6 και κάτω (μιλάμε πάντα για ομάδες που ασχολείται κάποιος, όχι ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΑ ΤΣΑΝΤΗΡΙΑ).
    Ίσως λόγω του ΚΡΑΞΙΜΑΤΟΣ που έπεσε πριν το καλοκαίρι για τις τρολιές που γίνονταν σε αγώνες με ΑΔΙΑΝΟΗΤΗ διαφορά δυναμικότητας, η nordeus βρήκε άλλο κόλπο και πλέον έχουν μπει τα ντέρμπι και οι αγώνες με ισοδύναμες ομάδες στο στόχαστρο του λατρεμένου μας τρόλ


    Sent from my iPad using Tapatalk

  10. #240
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα

    Και το κερασάκι στην τούρτα...
    Οι χθεσινοί αγώνες είχαν οριστεί για τα ξημερώματα (02:30) σήμερα.
    Αντίπαλος, ομάδα παρτάλι, 50% κάτω από μένα.
    Οι προηγούμενοι 2 αγώνες, ντέρμπι με τους 2 πρώτους, χάθηκαν στο γκολ. Το λες και λογικό, έστω και με σχόλια του τύπου "οι παίκτες μας είχαν το μυαλό τους αλλού"!!!
    Λες λοιπόν, να ένα παιχνίδι να πάρουμε πάνω μας.
    Ξυπνάω σήμερα το πρωί να δω τι έγινε, είχα χάσει 2-1!!!!
    Με 70-30 κατοχή, 25-8 σουτ υπέρ μου ο τερματοφύλακας μου είχε 5 αποκρούσεις και ο δικός του καμία!!
    Εννοείται πως είχα προετοιμάσει τον αγώνα κανονικά με προπονήσεις, αλλαγές, τακτικές και άλλα τέτοια ΆΧΡΗΣΤΑ πράγματα, αφού μιλάμε για το γνωστό ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟ παιχνίδι - τζόγος.
    Ερώτηση μπόνους προς όσους επιμένουν να προσεγγίζουν λογικά αυτή τη ΜΠΟΥΡΔΑ.
    Τι σόι πρωτάθλημα είναι αυτό που οι ώρες διεξαγωγής είναι ασανσέρ? Μήπως ο σκοπός είναι να σε πετύχουμε κάπου να κοιμάσαι, και να σου τη φορέσουμε?


    Sent from my iPad using Tapatalk

Page 24 of 63 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast