Page 25 of 63 FirstFirst ... 15232425262735 ... LastLast
Results 241 to 250 of 625
Like Tree394Likes

Thread: Απαράδεκτο αποτέλεσμα

  1. #241
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Δεν το προσεγγιζουμε λογικα στα πλαισια του κανονικου ποδοσφαιρου
    Το προσεγγιζουμε απο την μερια οτι ενας κωδικας ειναι βαζοντας τις σωστες παραμετρους μπορεις να εισαι καλυτερος

    Φυσικα οι παραμετροι ειναι τοσοι πολλοι που ουτε τους ξερεις κανεις ολους ουτε υπαρχει χρυση συνταγη
    Αλλα τουλαχιστον φτανεις σενα μεγαλο ποσοστο επιτυχιας-σιγουριας, και μετα υπαρχει ενας μικρος αριθμος παιχνιδιων που οντως γινονται ανεξηγητα πραγματα.
    Ανεξηγητα για μας, αν ειχαμε τον κωδικα θα καταλαβαιναμε τι μπορεις να τριγγαρε την αποτυχια...

    Οπως και να χει αν θες βαλε τακτικες και συστηματα των 2 ομαδων που παραταξατε, φαινεται καλη τρολια
    dsio and Tesla like this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  2. #242
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Τι να σου βάλω να δείς φίλε μου?
    80% εγώ, 33% αυτός και ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΟΣ.
    Και καθόλου προετοιμασία να μην είχα κάνει, 5 έπρεπε να φάει όπως τρώει συνήθως (σήμερα άρπαξε 2 από τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ).
    Θα με ενδιέφερε ΠΟΛΥ όμως, να ακούσω τη γνώμη σου για τις ώρες των αγώνων που έθιξα (κάτι που ΑΝ ήθελαν αντιμετωπίζοταν ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ).
    Εδώ δεν έχουν καταλάβει τόσο καιρό ότι είναι ΑΔΙΚΙΑ του κερατά να ΜΗΔΕΝΙΖΟΥΝ το δείκτη προετοιμασίας μιας ομάδας μετά από αγώνα ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ, στέλνοντας ουσιαστικά απροπόνητη μια ομάδα στο ΕΠΙΣΗΜΟ παιχνίδι που πολλές φορές είναι αμέσως μετά...
    Πιο καραγκιόζηδες από τη nordeus, ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ.


    Sent from my iPad using Tapatalk

  3. #243
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Για τις ώρες δεν έχω ιδεά. Κι εμένα χθες-προχθες μου έκατσαν 2 ματς ξημερώματα. Δεν κατάλαβα γιατί.
    Αλλά κέρδισα και μάλιστα άνετα.. άρα δεν με έστησε στον τοίχο για να μην αντιδράσω.

    Όσο γιαυτο:
    Τι να σου βάλω να δείς φίλε μου?
    80% εγώ, 33% αυτός και ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΟΣ.
    Και καθόλου προετοιμασία να μην είχα κάνει, 5 έπρεπε να φάει όπως τρώει συνήθως (σήμερα άρπαξε 2 από τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ).
    Διαφωνώ, η ποιότητα είναι πάρα πολύ σημαντική αλλά δεν είναι το παν, όπως είπα το παιχνίδι λαμβάνει άπειρες παραμέτρους.
    Αν ο αντίπαλος έστω και παρατημένος έχει ένα σωστό σύστημα (442 ξέρω γω) και σου χει βάλει και στον αυτόματο ενα hard defense, τότε πρέπει να προσεγγίσεις το ματς όπως τα άλλα ... όχι ότι θα μπεις και ρίξει 5 ότι και να γίνει

    Άρα αν θες πόσταρε συστήματα τακτικές για να δούμε αν βγαίνει κάποια λογική.
    Αλλιώς δεν έχει νόημα..
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  4. #244
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα

    3-5-2 έπαιζε, και μέχρι τώρα σε όλη αυτή τη συνομοταξία αντιπάλων (είναι 4-5) έριχνα από 3 μέχρι 7 γκολ.
    Κάνεις ΤΕΡΑΣΤΙΟ λάθος αν πιστεύεις ότι 80-33 διαφορά δεν παίζει ΚΑΤΑΛΥΤΙΚΟ ρόλο.
    Απλά δεν θες να παραδεχτείς μάλλον, ότι οι τρολιές είναι ΠΡΟΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΕΣ.
    Μην στο χαλάω όμως παραπάνω, προφανώς για σένα το παιχνίδι έχει νόημα, ενώ για μένα πλέον έχει γίνει μια ΒΛΑΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ που μόνο να γελάει κάνεις αξίζει με τα "κατορθώματα" τους...
    Περιμένω πως και πως το 2018 update την Τετάρτη, και αν στις πρώτες 2 σαιζόν συνεχιστούν τα ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙΑ, τότε τον.... ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΜΕΤΑΚΛΗΤΑ.


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Last edited by nichio; 11-05-2017 at 11:17 AM.

  5. #245
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Βασικά αν τα πιστεύεις ολα αυτα δεν καταλαβαίνω γιατί συνεχίζεις να παίζεις.

    Ειπα και παραπανω οτι τρολιες και ανεξηγητα για εμας αποτελεσματα υπάρχουν.

    Απο αυτό το σημείο μεχρι να πιστεύει κάποιος οτι τον εχει βαλει στο ματι η nordeus και του στηνει τα ματς ειναι τεραστια η διαφορά.

    Εξακολουθεις παρολαυτα αννκαι σου εχω πει να βαλεις τις τακτικες και τα συστήματα και των δυο να μην τα βαζεις αρα δεν καταλαβαίνω σε ποια βαση θες διαλογο.
    Ενα μονολογο γκρινιας και μαλιστα μη επικοδομητικο βλέπω.
    Αρα δεν εχει νοημα και να ασχοληθω παραπανω.

    Τα κανεις ολα σωστα αλλα δεν σε θελει το παιχνίδι
    madflo19 likes this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  6. #246
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα

    Επειδή μάλλον δεν διάβασες τι σου έγραψα προηγουμένως,
    1. Παίζω ακόμα γιατί έχω 2 ομάδες σε αρκετά καλό lvl, και πριν το στείλω το παιχνίδι για βρούβες θέλω να το παλέψω λίγο ακόμα...
    2. Από που κατάλαβες από αυτά που έγραψα, ότι θεωρώ πως με έχουν βάλει στο μάτι?
    3. Δεν σου ζητήθηκε σχόλιο, πολύ δε περισσότερο "ανάλυση". Την επόμενη φορά που θα δεις παράπονο παίκτη για ΧΟΝΤΡΗ ΤΡΟΛΙΑ, καλύτερα μη σχολιάσεις ΚΑΘΟΛΟΥ αν δεν σου έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο (κάτι που προσωπικά θεωρώ απίθανο).
    4. Επικοδομητική συζήτηση πάνω σε ένα ΜΟΝΙΜΟ πρόβλημα του παιχνιδιού για το οποίο η nordeus αποδεδειγμένα δεν θέλει να διορθώσει καθώς "εξυπηρετεί" άλλες "προσδοκίες" που έχει, ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΕΙ εκτός κι αν σου αρέσει να κοροιδευόμαστε μεταξύ μας.
    Και το θέμα για μένα ΚΛΕΙΝΕΙ ΕΔΩ, και ελπίζω να το διαβάσεις αυτή τη φορά.


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Last edited by nichio; 11-05-2017 at 02:42 PM.

  7. #247
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Quote Originally Posted by nichio View Post
    Τι να σου βάλω να δείς φίλε μου?
    80% εγώ, 33% αυτός και ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΟΣ.
    Και καθόλου προετοιμασία να μην είχα κάνει, 5 έπρεπε να φάει όπως τρώει συνήθως (σήμερα άρπαξε 2 από τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ).
    ΑΕΚ - ΟΣΦΠ τελικό 3-2.. ο ΟΣΦΠ του 8πλάσιου μπάτζετ από την ΑΕΚ έχασε.. φταίει η ΦΙΦΑ?
    ΠΑΟ - ΟΣΦΠ τελικό 1-0.. ο διαλυμένος παναθηναικός νίκησε τον πρωταθλητή.. φταίει η ΦΙΦΑ?
    ΟΣΦΠ - ΜΠΑΡΤΣΑ τελικό 0-0.. μεγάλη γκέλα μιας εκ των μεγαλύτερων ομάδων του κόσμου.. φταίει η ΦΙΦΑ?

    Πριν λίγο στο μπάσκετ: η ΑΕΚ απέκλεισε τον εξάστερο παναθηναικό του 5πλάσιου μπατζετ από τον τελικό.. φταίει η ΦΙΒΑ?

    Στο ξαναλέω.. δεν υπάρχει νόημα να νικάει πάντα ο μεγάλος.. πρωταθλήματα χωρίς γκέλες δεν έχουν νόημα..
    Στο ξαναλέω.. πάρτο πιο χαλαρά. είναι game.. κανείς δεν συνωμοτεί για να χάσεις εσύ.
    dsio likes this.
    In Tesla FC's club we fight for glory in our fields. Our mission is a wealthy, yet promising team,
    that spreads its ideas beyond the horizon and leads our spirit to the victory.

    • A.E.K. FC
      | seasons 01 -> 37 |

    • Tesla F.C.
      | seasons 38 -> 67 |

    • Dragons F.C.
      | seasons 68 -> 75 |

  8. #248
    Pro dsio's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Athens
    Posts
    844
    Quote Originally Posted by Nikola Tesla View Post
    ΑΕΚ - ΟΣΦΠ τελικό 3-2.. ο ΟΣΦΠ του 8πλάσιου μπάτζετ από την ΑΕΚ έχασε.. φταίει η ΦΙΦΑ?
    ΠΑΟ - ΟΣΦΠ τελικό 1-0.. ο διαλυμένος παναθηναικός νίκησε τον πρωταθλητή.. φταίει η ΦΙΦΑ?
    ΟΣΦΠ - ΜΠΑΡΤΣΑ τελικό 0-0.. μεγάλη γκέλα μιας εκ των μεγαλύτερων ομάδων του κόσμου.. φταίει η ΦΙΦΑ?

    Πριν λίγο στο μπάσκετ: η ΑΕΚ απέκλεισε τον εξάστερο παναθηναικό του 5πλάσιου μπατζετ από τον τελικό.. φταίει η ΦΙΒΑ?

    Στο ξαναλέω.. δεν υπάρχει νόημα να νικάει πάντα ο μεγάλος.. πρωταθλήματα χωρίς γκέλες δεν έχουν νόημα..
    Στο ξαναλέω.. πάρτο πιο χαλαρά. είναι game.. κανείς δεν συνωμοτεί για να χάσεις εσύ.
    2 στα 4 νικαει η ΑΕΚ

    Sent from my SM-A300FU using Tapatalk
    Club: LEGENDS FC (Level: 50)
    40x League, 24x Champions League, 26x Cup, 12x Super Cup
    18x Triple Crown
    10x Quadruple Crown

    Association: OPA MATSIOULA F.C.
    Highest Division: Diamond

  9. #249
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by Nikola Tesla View Post
    ΑΕΚ - ΟΣΦΠ τελικό 3-2.. ο ΟΣΦΠ του 8πλάσιου μπάτζετ από την ΑΕΚ έχασε.. φταίει η ΦΙΦΑ?
    ΠΑΟ - ΟΣΦΠ τελικό 1-0.. ο διαλυμένος παναθηναικός νίκησε τον πρωταθλητή.. φταίει η ΦΙΦΑ?
    ΟΣΦΠ - ΜΠΑΡΤΣΑ τελικό 0-0.. μεγάλη γκέλα μιας εκ των μεγαλύτερων ομάδων του κόσμου.. φταίει η ΦΙΦΑ?

    Πριν λίγο στο μπάσκετ: η ΑΕΚ απέκλεισε τον εξάστερο παναθηναικό του 5πλάσιου μπατζετ από τον τελικό.. φταίει η ΦΙΒΑ?

    Στο ξαναλέω.. δεν υπάρχει νόημα να νικάει πάντα ο μεγάλος.. πρωταθλήματα χωρίς γκέλες δεν έχουν νόημα..
    Στο ξαναλέω.. πάρτο πιο χαλαρά. είναι game.. κανείς δεν συνωμοτεί για να χάσεις εσύ.
    Είσαι ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ φιλαράκι ...
    Πρώτον δεν μιλάμε για budget, αλλά για αξία ομάδων ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.
    Δεύτερον η αντιστοιχία που αναφέρεις σε σχέση με αυτό που είπα είναι τουλάχιστον ΑΤΥΧΗΣ. Το αντίστοιχο θα ήταν να πάει να χάσει ο Ολυμπιακός από τον ... Αχαρναϊκό. Και μια και το ανέφερες ο Ολυμπιακός έχει πάρει και 7 σερί πρωταθλήματα, με ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ γκέλες. Το πρόβλημα δεν είναι ότι γίνονται τρολιές, το πρόβλημα είναι ότι είναι ΠΟΛΛΕΣ και ΠΡΟΜΕΛΕΤΗΜΕΝΕΣ. Εκπλήξεις υπάρχουν στο ποδοσφαίρο, ο τρόπος που τις δίνει το παιχνίδι είναι υπερβολικός σε ποσότητα και με ΛΑΘΟΣ ΤΡΟΠΟ που φαίνεται σαν κοροϊδία.

  10. #250
    Rookie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    136
    Να σου πω και γω την άποψη μου φιλε. Οι απόψεις όσο συζητάμε θα ειναι πολλές. Οτι και να λεμε, εμείς δεν θα το αλλάξουμε το παιχνίδι και στο τέλος καταλήγει η συζήτηση σε λογομαχία. Άρα...αποδεξου την μεγάλη δόση τύχης που υπαρχει στο παιχνίδι. Και στο κατω κατω αν δεν το αντέχεις, σταματα να παιζεις οπως είπες και συ...

Page 25 of 63 FirstFirst ... 15232425262735 ... LastLast