Page 31 of 63 FirstFirst ... 21293031323341 ... LastLast
Results 301 to 310 of 625
Like Tree394Likes

Thread: Απαράδεκτο αποτέλεσμα

  1. #301
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Σημερινος αγωνας με τον τελευταιο της βαθμολογιας. Μεχρι σημερα 22 γολ παθητικο, 0 στο ενεργητικο. Τα πρωτα του 3 τα εριξε σε εμενα με ποσοστο ευστοχιας στο 75%. Πρωτος στην βαθμολογια εγω.

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_28.jpg

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_29.jpg

  2. #302
    Rookie Mr Dosohos®'s Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Santorini
    Posts
    90
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Σημερινος αγωνας με τον τελευταιο της βαθμολογιας. Μεχρι σημερα 22 γολ παθητικο, 0 στο ενεργητικο. Τα πρωτα του 3 τα εριξε σε εμενα με ποσοστο ευστοχιας στο 75%. Πρωτος στην βαθμολογια εγω.

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_28.jpg 
Views:	59 
Size:	92.5 KB 
ID:	93724

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_29.jpg 
Views:	58 
Size:	88.3 KB 
ID:	93725
    .
    Αυτα τα troll της Nordeus να τα περιμενεις 2-3 την Season, και εγω σημερα με 111% παιζω με τον τελευταιο με 45%,μηδεν βαθμους 0 παθητικο κ εγω πρωτος με επιθεση 48 σε 8 αγωνες κ συνολο 78 σε 16 κ η ομαδα ξεμπουκοσε μετα το 75...για να ληξη 5-0.
    Santorini FC | Level 33



    Perfect League Wins 26/26: x10
    Double: x12
    Triple Crown: x16
    Quadable: x5

    .

  3. #303
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Το χουμε πει, όταν είναι να στη φορέσει δεν τη γλιτώνεις με τίποτα... Κάποια αποτελέσματα μέσα στη χρονιά δεν έχουν σχέση με καμιά λογική...


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Mr Dosohos® likes this.

  4. #304
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    αν έχεις καλό σερί και δεν παρακολουθήσεις έναν αγώνα σου, στην έχει στημένη χαχα
    Mr Dosohos® likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #305
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    καλα στον nikose την εχει στημενη πολυ συχνα χαχαχα
    Mr Dosohos® and Nikose like this.

  6. #306
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Και μένα σημερινός αγώνας έχοντας το απόλυτο έως σήμερα και με αντίπαλο 30% χαμηλότερο 1-3 τελικό με ανατροπή παρακαλώ.Λες και δεν κατέβηκε η ομάδα καθόλου.
    Mr Dosohos® likes this.

  7. #307
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by Doors FC View Post
    καλα στον nikose την εχει στημενη πολυ συχνα χαχαχα
    Πεστα ρε φιλε...Δεν υπαρχει αυτο το πραμα.
    Doors FC likes this.

  8. #308
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Στο μικρό πρωτάθλημα που συμμετέχω (lvl 14), ξεκίνησα με 4/4 νικώντας τον βασικό μου αντίπαλο 2-0 εκτός έδρας και από το Σάββατο και μετά με πάει πκε (3 ήττες στο γκολ και μια ισοπαλία)... Χώρις να αλλάξω κάτι δραστικά, ίσα ίσα που κέρδισα και ένα καλό τερματοφύλακα στο tour...
    Άμα πάρει ανάποδες η ΒΛΑΚΕΙΑ, σπάει... Νεύρα. Είναι σαν να προσπαθεί (με τελείως ΛΑΘΟΣ τρόπο) να εξομοιώσει ένα ντεφορμάρισμα όλης της ομάδας...
    Στην ουσία απλά σε κοροϊδεύουν μπας και σου φάνε κανένα ευρώ...
    Περιττό να αναφέρω ότι η ίδια ομάδα κατέκτησε το προηγούμενο πρωτάθλημα με 7 πόντους διαφορά....


    Sent from my iPad using Tapatalk

  9. #309
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Ακριβώς το ίδιο έπαθα και γω.Ενώ ξεκίνησα με 4×4 έχοντας μάλιστα στρωμένη ομάδα απο την προηγούμενη σεζόν που έκανα περίπατο στο πρωτάθλημα,στην συνέχεια έκανα 3 ήττες και μιά ισοπαλία.Προσπαθώ να καταλάβω τι έπαθαν έτσι ξαφνικά αλλά δεν..

  10. #310
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Bρε Nichio...κατσε να στα εξηγησω εγω. Χανεις γιατι δεν ξερεις. Δε στηνεις σωστα την ομαδα. Εχεις ενα αργο DMC που κολλαει στις αντεπιθεσεις και δεν τρεχει η ομαδα μπροστα. Ανοιγονται χωροι αλλα οι γρηγοροι πλαινοι καθυστερουν.Ερχονται φυσιολογικα οι ηττες. Απλα πραματα.
    Οσο για σενα Harkonto, εχεις επαναπαυτει οτι η ομαδα θα εχει παρει φορα απο το προηγουμενο προ και θα σαρωνει. Δεν ειναι ετσι τα πραματα. Μαθε μπαλιτσα. Βγαλε και τους δυο κοντους κοντους που εχεις για DC. Χανουν ολα τα καλα στημενα μπροστα. Κοι οι πλαγιοι...δωστους λιγο ταχυτητα και αντοχες. Και μην αφηνεις πολλους χωρους. Αυτα εκμεταλευονται οι αντιπαλοι και κανουν παρτυ στη μεσαια περιοχη, βγαζοντας φασεις.
    Οι προγραμματιστες του παιχνιδιου τις εχουν προβλεψει ολεσ αυτες τις παραμετρους!! (χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα αχα)

    Αυτα μου λεγανε εμενα τοσα χρονια εδω μεσα που τους ελεγα τα στραβα και τα απιθανα που συμβαινουν. Τωρα τελευταια μαλιστα (κανα δυο χρονια) μαθαμε και τη λεξη troll οποτε εδεσε το γλυκο, και δικαιολογουμε τα αδικαιολογητα.

    Μην κολατε...φυσικα και δε ξερω πως εχετε στησει τις ομαδες η ποιος ειναι κοντος η γρηγορος. Και μην προσπαθησετε να καταλαβετε γιατι και πως. Δεν υπαρχει λογικη εδω περα. Τοκενς να αγοραζετε και ολα καλα για τους Σερβους.

Page 31 of 63 FirstFirst ... 21293031323341 ... LastLast