Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 48
Like Tree4Likes

Thread: Ετοιμαστείτε για μια νέα εξέλιξη

  1. #31
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Συμφωνώ.
    Θα μας λείψουν κάποια πράγματα από την παλιά έκδοση βέβαια αλλά θα δούμε.
    Νομίζω ότι μπορούν να κάνουν βελτιώσεις. Αρχή είναι.
    Το κλειδί όπως λες, είναι ότι αν όλο αυτό το πράγμα με την εξέλιξη - βελτίωση των παικτών έχει αποτελεσματικότητα και στα παιχνίδια, τότε αποκτά πράγματι νέο ενδιαφέρον το παιχνίδι και θα κάνει την διαφορά.
    Αν είναι όπως μέχρι τώρα στις ειδικές ικανότητες, μια δουλεύει μια δεν δουλέυει, τότε κλάφτα.
    θέλει μελέτη.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #32
    Newbie
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    3
    Παρόλο που έχω ενημερωμένο firefox και chrome δε μπαίνει με τίποτε!

  3. #33
    Newbie
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    15
    δυστυχως απο την δικια μου μερια τα πραγματα ειναι πολυ κακα....δοκιμαζα επι 1.30 ωρα να μπω και δν εμπαινε με τπτ...ξενερωσα απιστευτα με το ολο θεμα!! απο chrome μπαινω αλλα δν ξερω αν ειναι παλια η καινουργια η εκδοση!! αν δει ουτε αυριο δν ξερω τι θα κανω....

  4. #34
    Newbie
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by Λεωνίδας Κάρλος View Post
    Παρόλο που έχω ενημερωμένο firefox και chrome δε μπαίνει με τίποτε!
    Ενημέρωσα τους browsers , ενημέρωσα την κάρτα γραφικών , ενημέρωσα τον flash player , εκκαθάρισα cashe , απενεργοποίησα adblocker , δηλαδή ακολούθησα όλες τις οδηγίες που δίνουν στην τεχνική υποστήριξη και πάλι τίποτα!
    Τα έχουν κάνει μπάχαλο!
    Θα έπρεπε να συνδεόμαστε αυτόματα!
    Δεν είναι όλοι σχετικοί!

  5. #35
    Rookie nickosps's Avatar
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    79
    Με ίδιες εκδόσεις chrome από διαφορετικά pc, στο ένα μπαίνω στην καινούρια έκδοση και στο άλλο δεν με αφήνει. Τέλος πάντων, σε όποιον δεν αρέσει η καινούρια έκδοση, προς το παρόν μπορεί να μπαίνει στην παλιά έτσι: https://apps.facebook.com/topeleven/old/

  6. #36
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    Quote Originally Posted by Λεωνίδας Κάρλος View Post
    Ενημέρωσα τους browsers , ενημέρωσα την κάρτα γραφικών , ενημέρωσα τον flash player , εκκαθάρισα cashe , απενεργοποίησα adblocker , δηλαδή ακολούθησα όλες τις οδηγίες που δίνουν στην τεχνική υποστήριξη και πάλι τίποτα!
    μπορεί να φταίει ότι έχεις μικρή μνήμη γιατί απότι διαβάζω, τρώει σχεδόν 1-2 GB RAM.
    κλείστα όλα όταν κάνεις την εγκατάσταση.
    Δοκίμασε να κατεβάσεις και το Opera

  7. #37
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    προς το παρόν μπορεί να μπαίνει στην παλιά έτσι:
    το δοκίμασα και δουλεύει αλλά μάλλον του έχουν δώσει μια μικρή παράταση λόγω του χαμού που γίνεται.
    Νομίζω ότι κάποια στιγμή θα το διαγράψουν , όπως έγινε και στο κινητό με την παλιά έκδοση, που δεν παίζει τώρα.
    Μάλλον αργά ή γρήγορα πρέπει να μάθουμε να παίζουμε το νέο σύστημα.

  8. #38
    Newbie
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by ποσιδονας View Post
    μπορεί να φταίει ότι έχεις μικρή μνήμη γιατί απότι διαβάζω, τρώει σχεδόν 1-2 gb ram.
    κλείστα όλα όταν κάνεις την εγκατάσταση.
    δοκίμασε να κατεβάσεις και το opera
    3gb ram έχω.

  9. #39
    Newbie
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    15
    Ετοιμαστείτε για μια νέα εξέλιξη-screenshot_1.jpg τι πρεπει να προσεχουμε στν παιχτη ? αυτο εδω τι πληροφορια μας δινει?
    τελικα σημερα η εταιρια με εβαλε μεσα αλλα το κακο ειναι οτι κολαει λιγο....

  10. #40
    Newbie
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    3
    δεν μπαινεις στην νεα εκδοση με οποιοδηποτε συστημα . Δεν γινεται να αγοραζουμε νεα καρτα γραφικων για να παιξουμε !!! τα κανανε σκατα !!!

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast