Page 8 of 51 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast
Results 71 to 80 of 504
Like Tree840Likes

Thread: Κανέναν τελικό θα παίξουμε ?

  1. #71
    Rookie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    130
    Και ναι τον κέρδισα δεν ήταν μέσα ας πρόσεχε




  2. #72
    Apprentice Alexinho's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    297
    Μια ομαδα που τη νικησα 2 φορες στο φετινο κυπελλο (5-1,3-1) με νικησε 3-2 στον τελικο CL, παιζοντας 5 στην αμυνα.
    Αν τρως γκολ απο τα 40 μετρα, δεν ειναι μερα σου.

    Το σπαστικο ειναι οτι ολες αυτες οι διαφορετικες ικανοτητες ειναι σχεδον αχρηστες.
    Να βλεπεις οι παιχτες μου με σουτ 250+%, το τερμα του σχεδον ολες οι ικανοτητες κατω απο 100%, αλλα βγηκε MVP κιολας.
    Ισως να παιζουν καποιο ρολο οι ικανοτητες, αλλα ειναι τοσο μικρος που πολλες φορες κατανταει αχρηστος.

    Κανονικα θα επρεπε να το σταματησω, να περασουν 2-3 χρονια μεχρι να το φτιαξουν, αλλα ειμαι στο τοπ του σερβερ μου, παιρνω τιτλους και αυτα με κανουν να συνεχιζω.
    Εξαρτηση...

    Btw, εχασα το τρεμπλ... μονο νταμπλ αυτη τη σεζον.
    Εχω κολλησει στα 8 τρεμπλ.
    Last edited by Alexinho; 03-31-2017 at 02:34 PM.

  3. #73
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Βαλαμε στην τροπαιοθηκη γι'αυτη τη σεζον:
    Κυπελλο,
    Κανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_3.jpg

    Champions League,
    Κανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_2.jpg

    και στο πρωταθλημα ειμαι καπως ετσι.
    Κανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_1.jpg

    Σε ενα πρωταθλημα οπου ημουν διαρκως ποιοτικοτερος και καλυτερος,εγιναν εκεινα τα κουλα αποτελεσματα στα μεσα της σεζον,με κατι ισοπαλιες απενατι σε 51% οταν εγω ειχα 98-99%.Δυσκολα θα προκυψει λοιπον treble,για δευτεραθλητης παω.Στην 7η μου σεζον εχω φτασει 4 φορες πολυ κοντα στο treble,τις προηγουμενες 3 ως φιναλιστ κυπελλου.Υπομονη,παμε για τη νεα σεζον.
    Καλη επιτυχια απαντες ευχομαι.

  4. #74
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    Το champions league στα χέρια μου αλλά το treble πέταξε μετά την ήττα στον τελικό, ευτυχώς εδώ παρά τη διαφορά μας τον καθάρισα. Αλλαξα βέβαια το σύστημά μου γιατί θεωρώ οτι μέχρι να πάς στον τελικό είναι μανούλα, αλλά σε όσους τελικούς έπαιξα με αυτό έχασα. Ετσι φόρεσα το 3 3 2 2 και είδα άσπρη μέρα στους τελικούς.
    Κανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_91.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_92.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_93.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_94.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_95.jpg

  5. #75
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833

    Talking

    Quote Originally Posted by Alexinho View Post
    Μια ομαδα που τη νικησα 2 φορες στο φετινο κυπελλο (5-1,3-1) με νικησε 3-2 στον τελικο CL, παιζοντας 5 στην αμυνα.
    Αν τρως γκολ απο τα 40 μετρα, δεν ειναι μερα σου.
    Xαχαχχα!! Alex φιλε.....νομιζω δεν τον επαιξες καλα!!!
    Cloverfield and nichio like this.

  6. #76
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Xαχαχχα!! Alex φιλε.....νομιζω δεν τον επαιξες καλα!!!
    Το περίμενα πως και πως το σχόλιο χαχαχα
    Nikose likes this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  7. #77
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by Alexinho View Post
    Μια ομαδα που τη νικησα 2 φορες στο φετινο κυπελλο (5-1,3-1) με νικησε 3-2 στον τελικο CL, παιζοντας 5 στην αμυνα.
    Αν τρως γκολ απο τα 40 μετρα, δεν ειναι μερα σου.
    Για δες εδω ποσες φορες τον επαιξα και ποτε εκανε νικη αυτος.. Κανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_9.jpg

  8. #78
    Apprentice Alexinho's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    297
    Στα φιλικα ειναι σαν να λειτουργει αλλος αλγοριθμος.
    Μη τους δινεις σημασια.

  9. #79
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Να θες μόνο νίκη και να σου τυχαίνει αυτό......... (Ο σκόρερ το έβαλε με φάουλ γι αυτό κύκλωσα το sa κόρνερ)
    Το ματς αφορά Ομοσπονδίες
    Κανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_7.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_12.jpg

  10. #80
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    με την 2 ομαδα πηραμε το πρωταθλημα ανετα μπορω να πω χασαμε στον τελικο κυπελου απο το φιλαρακι
    πιο δυνατος τον παλεψα αλλα δεν τα καταφερα
    Κανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_274.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_275.jpg
    nikolgiorgos and Cloverfield like this.

Page 8 of 51 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast