Page 11 of 51 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 101 to 110 of 504
Like Tree840Likes

Thread: Κανέναν τελικό θα παίξουμε ?

  1. #101
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    χασαμε στην παραταση οι δυο ομαδες ηταν η απολυτη ισοδυναμια ακομη και στα στατιστικα
    οπως ελεγε και παλια ο φιλος νικολογιωργος κριθηκε στο ζαρι
    το πρωταθλημα τοχουμε παμε για το τσουλου


    Κανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_341.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_339.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_340.jpg
    nikolgiorgos likes this.

  2. #102
    Rookie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    130

    axd23, nichio, Nick Lizas and 2 others like this.

  3. #103
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    περασαμε στον τελικο μετα απο σκληρη μαχη με την ξανθια cati πρωτο παιχνιδι 1-1 στην εδρα μου
    κερδισα 0-1 στην εδρα του και πηρα την προκριση ισοδυναμοι αλλα αυτη την φορα μας εκατσε το ζαρι


    Κανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_345.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_344.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_343.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_342.jpg
    nikolgiorgos, Fcgrfr and dimvol like this.

  4. #104
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Κατάκτηση ch l με τη μικρή ομάδα, στα πέναλτι με αντίπαλο 101% (εγώ 94%).
    Συνεχίζει αήττητο το 4-1-2-2-1 σε τελικούς!
    Καλή επιτυχία σε όλους τους τελικούς σας παιδιά!


    Sent from my iPad using Tapatalk

  5. #105
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    Το Champions league ήρθε πανυγηρικά και δεν ήμουν και μέσα, το σύστημα δούλεψε ΡΟΛΟΙ και το αποτέλεσμα εκπληκτικό με έναν αντίπαλο πολύ δυνατό που έκανε ένα λάθος, είδε το βίντεο της Τσέλσι με τον Αντόνιο Κόντε και είπε να το εφαρμόσει... Που πας ρε Καραμήτρο; Εχουμε χύσει ιδρώτα και αίμα εδώ και έρχεσαι να μου φορέσεις ταγάρι αντι για αδιάβροχο και έχεις την ελπίδα οτι δε θα βραχείς; Μέγα λάθος. Αν ήταν όλα έτσι τότε θα είμασταν όλοι πρωταθλητές.
    Κανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_103.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_104.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_105.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_106.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_107.jpg
    nikolgiorgos likes this.

  6. #106
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Είπαμε, σκοτώνει το εργαλείο (4-1-2-2-1)


    Sent from my iPad using Tapatalk

  7. #107
    Rookie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    130
    Πήρα και το 2ο με το ίδιο σύστημα 4-1-4-1 και χωρείς να έχω MR είχε 2 κίτρινες
    το ωραίο είναι ότι έχω τριπλή ισοβαθμία στην 1η θέση ήταν ένα πάρα πολύ ωραίο πρωτάθλημα με δύσκολους αντιπάλους
    Σας έχει τύχη από τριπλή ισοβαθμία να χάσετε το πρωτάθλημα άρα και το βραβείο τριπλ κρόουν;





    Last edited by kaloydis; 04-28-2017 at 01:15 PM.
    Cloverfield and nikolgiorgos like this.

  8. #108
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    3πλη ισοβαθμια παλουκακια, πως ειναι η διαφορα γκολ αυτη την στιγμη;;
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  9. #109
    Rookie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    130

  10. #110
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Quote Originally Posted by dragonomicon View Post
    [size=3][font=comic sans ms]το champions league ήρθε πανυγηρικά και δεν ήμουν και μέσα, το σύστημα δούλεψε ρολοι και το αποτέλεσμα εκπληκτικό με έναν αντίπαλο πολύ δυνατό που έκανε ένα λάθος, είδε το βίντεο της τσέλσι με τον αντόνιο κόντε και είπε να το εφαρμόσει...
    έχω μία διαφωνία. η τσέλσι παίζει κάπως έτσιΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_14.jpg

    και το εφάρμοσα απέναντι στο δυνατό 4-2-3w-1 (είχες δώσει και παρών αν θυμάμαι καλά)
    σε ντέρμπυ τίτλου εκτός έδρας και τον πήρα 0-2
    dragonomicon likes this.

Page 11 of 51 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast