Page 10 of 51 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 91 to 100 of 504
Like Tree840Likes

Thread: Κανέναν τελικό θα παίξουμε ?

  1. #91
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    Δεν το αντέχω ρε παιδιά να ξεσκίζονται οι τερματοφυλακες των αντιπάλων ανεξάρτητου διαφοράς ποιότητας πλέον... μια φορά ρε @@ παιχνιδο...δείξε ότι ο δικός μου έπιασε τα άπιαστα...έστω μια φορά ενα χρόνο τώρα αντιμετωπίζω κατά καιρούς τον Μπουφόν...έλεος ρε Νορντεους με τα χαζά στατιστικά για να δικαιολογηθουν τα αδικαιολογητα....
    axd23 and Cloverfield like this.

  2. #92
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    γράφω εδώ
    https://forum.topeleven.com/%CE%95%C...%84%CF%8C.html

    ίσως να έγινε έτσι στον αγώνα σου
    Με τον συγκεκριμένο αντίπαλο δεν ξέρω τι μπορεί να συμβαίνει. Έχει την ομάδα του στο 85%. Πριν από μένα απέκλεισε άλλη μια πιο δυνατή από αυτόν ομάδα.

    Οπότε είτε είναι ο διάδοχος του Μουρίνιο είτε έχει απίστευτη τύχη.

    Στο πρώτο παιχνίδι ήταν απών και έφερα 1-1. Στο δεύτερο παιχνίδι έβαλε 2 γκολ στην αρχή του παιχνιδιού και μετά δεν έκανε τίποτα.

    Το αστείο είναι ότι σήμερα στο πρω κέρδισα 8-0 μιας παρόμοιας δυναμικής ομάδα.

    Δεν μπορώ ακόμη να το χωνέψω.

    Στάλθηκε από το SM-J500F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  3. #93
    Rookie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    78
    Με τον συγκεκριμένο αντίπαλο δεν ξέρω τι μπορεί να συμβαίνει. Έχει την ομάδα του στο 85%. Πριν από μένα απέκλεισε άλλη μια πιο δυνατή από αυτόν ομάδα.

    Οπότε είτε είναι ο διάδοχος του Μουρίνιο είτε έχει απίστευτη τύχη.


    Αυτο που λες ενε μερει ισχυει. Εγω ειμαι το παραδειγμα της ομαδας που λες με την 2η ομαδα μου. Η συγκεκριμενη ομαδα για να καταλαβεις δεν παιρνει αυτον τον μηνα καθολου πρασινα γιατι οπως τα εχει κανει η nordeus φοβαμαι μην δεν δινει καθολου πρασινα μετα στους Μαχητες (πρωτη ομαδα) το εχω παθει αυριανη μερα να παρω μολις 13 που ειδικα φετος ειμαι κοντα στο νταμπλ. Ας γυρισω ομως στην δευτερη μου ομαδα την condor που εχει 89,8 μεσο ορο δεν πολυασχολουμαι 7η θεση στο πρωταθλημα 10 λεβελ αλλα καταφερε και πηγε στους 4 κυπελλου παιρνοντας ομαδες καλυτερες απο μενα με πολλους 1ους και στους 4 αποκλειστηκε στο 88 απο μια ομαδαρα που ειχε κανει το τρεμπλ. Και εχει και αλλο σημερα περασα στους 4 του Νιβεα εναν 1ο στο πρωταθλημα του αρα 3 επιτυχιες για μια ομαδα με 89,8. Και το παραξενο ειναι οτι εχω εναν 80αρη που ειναι καλυτερος απο τους αλλους που μπορει να ειναι 5αστερη ή εξαστερη. Λαβρακι μεγαλο αλλα ειναι πλεον στα τελευταια του . Εγω καταφερα με τυχη αλλα και με ικανοτητα απο την βοηθεια του forum που βοηθαει αρκετα μια μετρια ομαδα να ειναι αξιολογος αντιπαλος για τους παντες. Αυτο πρεπει να κανει και αυτος εκτος αν απλα ειναι κωλοφαρδος και του ετυχε.
    Last edited by Jimbesi; 04-22-2017 at 09:26 PM.

  4. #94
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Με τον συγκεκριμένο αντίπαλο δεν ξέρω τι μπορεί να συμβαίνει. Έχει την ομάδα του στο 85%. Πριν από μένα απέκλεισε άλλη μια πιο δυνατή από αυτόν ομάδα.
    σε αυτή τη φάση που βρίσκεται η σεζόν (προημιτελικοί- ημιτελικοί - τελικοί) μην υποτιμάτε τις αντίπαλες ομάδες.
    Μπορεί να φαίνονται πιο αδύναμοι ή να παίζουν με ένα ανορθόδοξο σύστημα αλλά το ότι έχουν φτάσει ως εδώ κάτι σημαίνει.
    Έχει μια χημεία η ομάδα.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #95
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    σε αυτή τη φάση που βρίσκεται η σεζόν (προημιτελικοί- ημιτελικοί - τελικοί) μην υποτιμάτε τις αντίπαλες ομάδες.
    Μπορεί να φαίνονται πιο αδύναμοι ή να παίζουν με ένα ανορθόδοξο σύστημα αλλά το ότι έχουν φτάσει ως εδώ κάτι σημαίνει.
    Έχει μια χημεία η ομάδα.
    Κι η δικιά μου ομάδα έχει χημεία, έχει ίδιο κορμό εδώ και τουλάχιστον 2 σεζόν. Μετά την ήττα μου σε τελικό κυπέλλου κάποιες σεζόν νωρίτερα έμαθα να μην υποτιμάω ποτέ αντίπαλο.
    Το παιχνίδι στην έδρα μου έγινε 0-2 από το πουθενά. Από τα τέλη του 1ου ημιχρόνου μέχρι το τέλος του αγώνα σφυροκοπάω με hard attacking, 3 επιθετικούς, aml και amc από πίσω τους. Κάνω 13-14 τελικές προσπάθειες, ισοφαρίζω και στο τελευταίο δεκάλεπτο χάνω το άχαστα. Ε δεν μπορώ να μην νιώθω αγανάκτηση για τον αποκλεισμό. Και στα 2 παιχνίδια έχασα ένα κάρο ευκαιρίες και το παιχνίδι με χτυπούσε χειρουργικά.

    Τέλος πάντων, ήταν ένα καλό reality check για να αρχίσω το χτίσιμο καινούριας ομάδας από την επόμενη σεζόν.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  6. #96
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Και προφανώς μην υποτιματε παίκτες του 90%

    Ο madflo έχει τον van basten στα 90% και παρολαυτα ο παικτης κανει παπάδες ανεξαρτήτως αντιπάλου.

    Γενικά στις τελευταίες φάσεις όλοι οι αντίπαλοι θέλουν μελέτη.

    Στα ημιτελικά κυπέλλου έπαιζα με ενα που του έριχναν ενα αστέρι γεμάτο, πέρασα, αλλά μου έβγαλε το λάδι
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  7. #97
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Ο αντιπαλος στον τελικο κυπελλο με angry sheep ηταν στα μετρα μου, ηταν στο 120%.
    Ειναι +1 level.

    Κοιταξτε τι εκανε μεσα 2-3 μερες.....

    Κανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_2017-04-23-23-29-51.jpg
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  8. #98
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    Αν και με λιγοψύχησε στην αρχή το πρώτο απο τα τρία κυπελλάκια ήρθε σήμερα, ευχαριστώ όλους τους μανατζαρέους για την υποστήριξη, πάμε να σηκώσουμε και πρωτάθλημα με champions league σε συνδιασμό με το 4 στα 4 της ομοσπονδίας μας, ρεκορ να έχουμε να γράφονται....!!
    Κανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_99.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_100.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_101.jpgΚανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_102.jpg

  9. #99
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Top asissit παικτης μου με Κορνερ σπεσιαλιστα 12 κορνερ στο κενο,
    Μου εδειξε σχεδον ΚΑΙ τα 12 να τα στελνει στο πουθενα.

    Ο αντιαπλος χωρις κορνερ SA σκοραρε με την μια απο κορνερ με το πρωτο.

    Ο αντιαπαλος ειχε 65% ευστοχια με 3/5 στην αρχη λολ παιζοντας αμυνα εγω
    Το γυρισα τερμα επιθεση και δεν εβαλε κανενα.

    Οκ.
    Παει το πρωτο κυπελλακι.

    Κανέναν τελικό θα παίξουμε ?-screenshot_2017-04-25-17-30-56-221.jpg
    nikolgiorgos likes this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  10. #100
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Πάει και το άλλο κυπελλάκι με την clover.

    1' , πρώτο σουτ, γκολ ο αντίπαλος.
    34 χαμένο πέναλτι εγώ.
    Τον είχα στα σχοινιά, τρώω κι άλλο στο 79'
    Βάζω επιτέλους ένα στο 81'.. αλλά δεν μπόρεσα άλλο

    Το efficiency που δίνουν στις +1 level ομάδες είναι εκνευριστικό.
    Κάποια στιγμή θα την πατήσεις.

    Ε την πάτησα και με τις 2 ομάδες τελικό.

    Πόσο γαμημένη ΤΕ11 μέρα η σημερινή
    nikolgiorgos and dimvol like this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

Page 10 of 51 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast