Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
Like Tree3Likes

Thread: Έτοιμος να το σβήσω

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Athens, Greece, Greece
    Posts
    96

    Έτοιμος να το σβήσω

    Είμαι επίπεδο 33 και δεν βρίσκω πλέον το λόγο να παίζω ένα παιχνίδι που είναι ανούσιο χωρίς λογική!!! 1.Και να θες πολλές φορές να το παίξεις κολλάει απίστευτα (το καλύτερο laptop να έχεις και την μεγαλύτερη ταχύτητα, πάλι θα κολλάει), για κινητό Android η εφαρμογή είναι για κλάματα (πάω να αλλάξω θέση σε παίχτη και μένει κολλημένος στον αέρα)!!!! 2.Δεν έχει λογική ούτε ως προς τα συστήματα αλλά ούτε και στο θέμα προπόνησης (τι εξαιρετικό έχεις τι χάλια το ίδιο και το αυτό)!!! 3.ποιότητα ομάδας και κουραφέξαλα, 4. Παίκτες με ειδικές ικανότητες χαχαχαχα (ικανότητα τερματοφυλακα είχα στα 1 προς 1)Στα 3σουτ που έκανε ο αντίπαλος έτρωγε τα 2 και δεν ξεπερνούσε το 5 σε βαθμολογία ο μπαγάσας!!! 5.ο βοηθός προπονητή είναι η ευχάριστη νότα για να σου δείξει το παιχνιδάκι ότι σε δουλεύει ανοιχτά (παίζεις με 3 επιθετικούς φουλ επίθεση και σου λέει να παίξεις πιο επιθετικά γιατί οι αμυντικοί του αντιπάλου είναι φανταστικοί)....... Το γέλιο είναι στην έκθεση του αγώνα που είσαι πρώτος και έχεις χάσει απ'τον όγδοο και σου γράφει χάσαμε από μια καταπληκτική ομάδα κ. λ. π 6. παίζει ο άλλος το σύστημα ο,τι να'ναι γιατί το έχω παρατήσει και ξαφνικά λες, τι κάνω λάθος και δεν μπορώ να κερδίσω αυτόν τον άμπαλο και εκεί που είσαι ήρεμος κι ωραίος σου δημιουργεί νεύρα και σου χαλάει τη μέρα κάτι το οποίο είναι ανούσιο και χωρίς λογική

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Για να ανεβάζεις τέτοιο ποστ στις 5.30 τα ξημερώματα, σίγουρα σε χαλάει
    χαχα
    οπότε αν κάτι δεν το ευχαριστιέσαι πια, δεν έχει και νόημα.
    Μερικές ερωτήσεις όμως :
    - Γιατί παίζεις με την νέα έκδοση αφού μπορούμε ακόμα να παίζουμε με την παλιά ?
    Εγώ στο pc παίζω μόνο με την παλιά, εκτός από 2 προπονήσεις που κάνω και (ίσως) τον αγώνα που θα παίξω - για το εξτρά μπόνους, όχι για τίποτ'άλλο.
    Στο κινητό δεν έχω πρόβλημα, αρκεί να'χω καλό δίκτυο

    - Παίρνεις στα αλήθεια στα σοβαρά τα σχόλια του βοηθού προπονητή μετά τον αγώνα ?

    - για τις ειδικές ικανότητες, ιδίως του GK, τι να πω.
    Παλιός παίκτης είσαι, στο φόρουμ επίσης παλιό μέλος είσαι, ουδέν σχόλιο.
    Last edited by nikolgiorgos; 05-18-2016 at 06:53 PM.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post

    - Παίρνεις στα αλήθεια στα σοβαρά τα σχόλια του βοηθού προπονητή μετά τον αγώνα ?

    .
    Δεν μπορεσα να κρατηθω οσον αφορα τα σχολια του προπονητη. Να οι προτασεις του δικου μου βοηθου ενω χανω με 2-4 απο πολυ πιο αδυναμο αντιπαλο οπως παντα αλλωστε. Περα απ την πλακα, φαινεται οτι στον βοηθο επεσε ΠΟΛΥ προχειροδουλεια. Υποτιθεται οτι το παιχνιδι αναβαθμιστηκε. Ας μην τον εβαζαν καλυτερα. Ηθελα να ξερω δεν εχουν inputs απο σχολια παικτων μετα την αναβαθμιση?? Δεν βλεπουν οτι κατι τετοια στην τελικη τους γ@μ@ει ολη την προσπαθεια?? Και στο κατω κατω γιατι θα πρεπει να διαβαζουμε τετοια σχολια και να ποναν τα ματια μας?? Και να πω και κατι αλλο?? (μεταξυ μας μην το μαθει κανας αλλος...) Μεχρι ποτε θα υπαρχει αυτο το παλιο στυλ γραφικων στο παιχνιδι?? Μεχρι ποτε θα δικαιολογουνε οι admins τις καταστασεις λεγοντας...παιξε απο το παλιο να να μην τα εχεις αυτα τα κουλα, κι εγω απο το παλιο παιζω??? Οταν δεν θα υπαρχει πια το παλιο τι θα λεμε/κανουμε δηλαδη??
    Να κι ο ατσιδας ο βοηθος μου. Προφανως εκανε λαθος το λεοφωρειο και πηγε σε αλλο γηπεδο, δεν ξερω. Απαραδεκτα πραγματα για αναβαθμισμενο game. Μ αρεσει που βαζουνε και κυπελλο συνομοσπονδιων μεσα. Μονο αυτο μας ελειπε. Ολα τα αλλα τα ειχαμε λυμενα.

    Έτοιμος να το σβήσω-screenshot_10.jpg
    Last edited by Nikose; 05-21-2016 at 06:40 PM.

  4. #4
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Καλά, ότι νά'ναι ...

    και μένα με κρέμασε προχθές
    Είχα ματς στο CH.L. (1ος αγώνας), 0-0 στο ημίχρονο.
    Κάθε φορά που έβλεπα το σχόλιο του, έλεγε να πάμε σε επίθεση.
    Ε, στο ημίχρονο αλλάζω από άμυνα/αντεπιθέσεις σε επίθεση, αλλάζω και μερικά βέλη, πατάω και το εξτρά μπόνους επίθεσης
    και ο άλλος μου'ριξε 3 γκολ σε 4' λεπτά

    Άστα λα βίστα μπέιμπυ - πάει το τσου-λου για φέτος.

    Δες εδώ #23
    http://forum.topeleven.com/top-eleve...e-bonus-3.html
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #5
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Χαχαχαχαχχαχα το διαβασα. Μαρεσει που συζητατε για τακτικες, συστηματα, βελη, και bonus!! χαχαχαχαχχα Μα δεν εχετε καταλαβει οτι το game ειναι τελειως κουτουρου?? Οτι να ναι ερχεται. ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ. Σημερα εχασα στο cl 2-0 (απο πολυ αδυναμη ομαδα, δεν χρειαζεται να τα λεμε συνεχεια) 2-1 πρωτος αγωνας. ΔΕΝ υπηρχε ουτε ενας παικτης του που να εχει καλυτερη βαθμολογια απο τους δικους μου!!! Μονο το τερμα του ειχε 7,6 με μια αποκρουση και ο δικος μου ειχε 7,5 με 6 αποκρουσεις!! Τι λετε τωρα βρε παιδια? Απο αυτα και απο αυτα καταλαβα οτι η αναβαθμιση ειναι καθαρα και μονο θεμα γραφικων. Τιποτα δεν εχει αλλαξει στο gameplay. . Καθηστε να το συζητατε εσεις και να το αναλυετε.

  6. #6
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    κοίτα, γενικά, κάνοντας το "σωστό", βγαίνεις κερδισμένος και έχεις πετυχημένη πορεία.
    Σαφώς όμως το παιχνίδι έχει και τα κουσούρια του.
    Απ'την άλλη , τι να πεις και για το πραγματικό ποδόσφαιρο βέβαια.
    Για την Λέστερ ?
    Για την Ατλέτικο ?
    Για την Σεβίλλη που το σήκωσε 3 στην σειρά ?
    Ή για τον τελικό σήμερα , Man.U vs Kρίσταλ Πάλας. Ήταν καθαρά τ11 αγώνας αυτός - χαχα
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #7
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Χαχαχαχαχχαχα το διαβασα. Μαρεσει που συζητατε για τακτικες, συστηματα, βελη, και bonus!! χαχαχαχαχχα Μα δεν εχετε καταλαβει οτι το game ειναι τελειως κουτουρου?? Οτι να ναι ερχεται. ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ. Σημερα εχασα στο cl 2-0 (απο πολυ αδυναμη ομαδα, δεν χρειαζεται να τα λεμε συνεχεια) 2-1 πρωτος αγωνας. ΔΕΝ υπηρχε ουτε ενας παικτης του που να εχει καλυτερη βαθμολογια απο τους δικους μου!!! Μονο το τερμα του ειχε 7,6 με μια αποκρουση και ο δικος μου ειχε 7,5 με 6 αποκρουσεις!! Τι λετε τωρα βρε παιδια? Απο αυτα και απο αυτα καταλαβα οτι η αναβαθμιση ειναι καθαρα και μονο θεμα γραφικων. Τιποτα δεν εχει αλλαξει στο gameplay. . Καθηστε να το συζητατε εσεις και να το αναλυετε.
    φιλε μου αν ολα σου πανε στραβα και εαν εισαι δυνατοτερος απο τους αλλους δοκιμασε αυτο
    Έτοιμος να το σβήσω-screenshot_119.jpg

  8. #8
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Έτοιμος να το σβήσω-screen-shot-05-23-16-05.46-pm.jpg

    άλλη μία βλακεία που συναντάω συχνά ενώ ήδη κερδίζω άνετα

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Posts
    1
    Quote Originally Posted by Nick Lizas View Post
    φιλε μου αν ολα σου πανε στραβα και εαν εισαι δυνατοτερος απο τους αλλους δοκιμασε αυτο
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_119.jpg 
Views:	41 
Size:	66.1 KB 
ID:	67206
    Αυτο τι κανει δηλαδη?? Κερδιζει??

  10. #10
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    Ωραία ήρθε σήμερα κ το τρολλ παιχνίδι για να χάσω το πρωτάθλημα...ηττα 0-1 εντός έδρας από την δεκάτη ομάδα, ιδια ακριβώς σύνθεση την οποία είχα κερδίσει 6-0 στο πρώτο γύρο κ ενώ φτύνω αίμα για να συναγωνιστω τον αντίπαλο για την πρώτη θέση που από την πρώτη αγωνιστική εχει φουλ εξαστερη ομάδα... και ολα αυτα γιατι για να δειξει οτι το πρωταθλημα ειχε συναρπαστικη εξέλιξη? προτιμούσα να το χε παρει κ με διαφορα οχι ομως ετσι...τέρμα το παιχνιδάκι σπάει νεύρα ...
    Last edited by Fcgrfr; 05-27-2016 at 08:27 AM.

Page 1 of 2 12 LastLast