Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 67
Like Tree17Likes

Thread: Προσκυνω οποιον το ανακαλυψε.

  1. #21
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833

    VPN Bans

    Quote Originally Posted by Ποσιδονας View Post
    προσοχή στο VPN
    Όπως λέει ο Alexinho μπορεί να σου κλείσουν τον λογαριασμό έτσι ξαφνικά.
    Τό παθαν φίλοι
    Γιατι ειναι παρανομο?? Δεν κλεβεις τιποτα ουτε cheatareis. Παιρνεις οτι σου δινουν δωρεαν αυτοι. Για να μη σου πω οτι θα πρεπει να τους κραξουμε ομαδικως στα forum επειδη εδω δινουν βιντεο με το σταγονομετρο, ενω ας πουμε σε Αμερικη Καναδα η Σιγκαπουρη δινουν καθημερινα τα Τοκενς (και οχι μονο) απο βιντεο 10-10. (η και παραπανω).
    PS....Ψαχτειτε λιγο με τον Opera Developer browser....αντε...αρκετα λ7 μας εχουνε φαει οι Σερβοι.
    Last edited by Nikose; 10-08-2016 at 06:46 AM.

  2. #22
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Απαγορεύεται από το παιχνίδι.
    Αν βλέπεις ένα βίντεο από μια εταιρία τηλεφωνίας που είναι στην Αγγλία ή ένα εστιατόριο που είναι στην Αμερική, αυτό είναι κατά κάποιο τρόπο "κλεψιά".
    Τώρα αν οι δικοί μας εδώ (Πλαίσιο, Κωτσόβολος, Media, ασφαλιστικές κλπ κλπ ) δεν δίνουν λεφτά για την διαφήμιση σε game αυτό είναι δικό μας πρόβλημα που λενε.
    Εσύ κάνε ότι θέλεις αλλά μην λες τους άλλους τι θα κάνουν γιατί αν διαγραφεί η ομάδα τους, δεν θα την φέρεις εσύ πίσω.
    Cloverfield and cmasaoutis like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #23
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    203
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    Απαγορεύεται από το παιχνίδι.
    Αν βλέπεις ένα βίντεο από μια εταιρία τηλεφωνίας που είναι στην Αγγλία ή ένα εστιατόριο που είναι στην Αμερική, αυτό είναι κατά κάποιο τρόπο "κλεψιά".
    Τώρα αν οι δικοί μας εδώ (Πλαίσιο, Κωτσόβολος, Media, ασφαλιστικές κλπ κλπ ) δεν δίνουν λεφτά για την διαφήμιση σε game αυτό είναι δικό μας πρόβλημα που λενε.
    Εσύ κάνε ότι θέλεις αλλά μην λες τους άλλους τι θα κάνουν γιατί αν διαγραφεί η ομάδα τους, δεν θα την φέρεις εσύ πίσω.
    Έχει δίκιο ο Γιώργος, ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του και εγώ κακώς έκανα προηγούμενως παρότρυνση στο Δημήτρη. Η αληθεια είναι βέβαια ότι με το ανώτατο όριο που έχει μπει στα πράσινα οι ωφελεί ες από μια τέτοια πράξη περιορίζονται πάρα πολύ σε βαθμό που δεν επηρεάζει τον ανταγωνισμό με άλλους μανατζερ, αλλά που να μην αξίζει στο κάτω κάτω να ρισκάρεις μπαναρισμα για 10 τόκεν παραπάνω την ημέρα επίσης...

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A460 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  4. #24
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    203
    10 πράσινα εννοούσα...

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A460 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  5. #25
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Αυτο το....."κατα καποιο τροπο ειναι κλεψια να βλεπεις τα βινεο που προβαλλονται στην Αμερικη),
    ειναι που δεν μπορω να καταπιω. Απ την αλλη να "επεμβαινεις" στην cache αναγκαζοντας τα ιδια video να παιζουν και να ξαναπαιζουν, ειναι απολυτα νομιμο. Οποια υποκρισια.
    Last edited by Nikose; 10-08-2016 at 04:19 PM.

  6. #26
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by cmasaoutis View Post
    10 πράσινα εννοούσα...

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A460 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τωρα το σωσες. Γιατι 300-350 τοκενς το μηνα τζαμπα δεν ειναι καθολου λιγα.

  7. #27
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    203
    Εντάξει μπορεί ούτε 300 πράσινα να είναι λίγα, δίνεις π. Χ μια έξτρα θέση η ειδικότητα σε 5-6 πολύ γρήγορους παίκτες σου ή τους κρατάς στη '' ζωη'' λίγο παραπάνω, αλλά αξίζει τόσο πολύ? Να φας ρεπορτ λίγο δύσκολο με τον περιορισμό των πράσινων, εκτός αν υπάρχει τρόπος να σε ανιχνευουν, αλλά δεν είμαι ειδικός σε αυτά..

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A460 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  8. #28
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Αυτο το....."κατα καποιο τροπο ειναι κλεψια" ειναι που δεν μπορω να καταπιω. Απ την αλλη να "hackαρεις" την cache ωστε να ξεγελας τα ιδια video να παιζουν και να ξαναπαιζουν, ειναι απολυτα νομιμο. Οποια υποκρισια.
    μμμ, τώρα αυτό δεν το ξέρω, θα το δείξει η νεκροψία που λένε χαχα
    Τουλάχιστον αυτά τα βίντεο (για άλλα games περισσότερο αφορά) είναι πληρωμένα για να δείχνονται στην Ελλάδα.
    Αν βλέπεις και παίρνεις τζαμπέ από άλλη χώρα, θα πάει ο διαφημιστής σην νορντέους και θα πει, τι σε πληρώνω εγώ, για να βλέπει βίντεο (πχ αμερικάνικα) ο άλλος στην Ελλάδα στην Κίνα ή όπου αλλού ?
    Ε, σου κόβω τα μισά λεφτά ή θα μου κάνεις άλλη τιμή πχ
    Τι, δεν ξέρουν αυτοί νομίζεις ?
    Nikose likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #29
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    To νου σας!!! Η αστυνομια του Τ11, ειναι εξω και σας ψαχνει!!! Προσκυνω οποιον το ανακαλυψε.-screenshot_3.jpg

  10. #30
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    αύριο θα δημοσιεύσω κάτι σχετικό, ενδιαφέρον
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast