Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 61 to 67 of 67
Like Tree17Likes

Thread: Προσκυνω οποιον το ανακαλυψε.

  1. #61
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    άγνωστο
    Καμία τοποθέτηση επίσημη ακόμα.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #62
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Εγώ πάλι που δεν μπορώ καν να φτάσω τα 25 γιατί δεν μου μετράει τις διαφημίσεις που βλέπω κανονικά; Τουλάχιστον επέστρεψε το x2 της προπόνησης.

    Θα ξεκινήσω να χρησιοποιώ το memu κι εγώ.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  3. #63
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by axd23 View Post
    Εγώ πάλι που δεν μπορώ καν να φτάσω τα 25 γιατί δεν μου μετράει τις διαφημίσεις που βλέπω κανονικά; Τουλάχιστον επέστρεψε το x2 της προπόνησης.

    Θα ξεκινήσω να χρησιοποιώ το memu κι εγώ.
    στον δικο μου σερβερ εχει πεσει στα 12 αλλες φορες δεν μετραει τα βιντεο δοκιμασα και το μεμο τιποτα καθαρισμα ολα τιποτα
    νομιζω σε λιγο καιρο θα επεκταθει σε ολους τους σερβερ μου φαινεται θα παμε ολοι για μπρεικ

  4. #64
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Επισης εχω την εντύπωση ότι πλέον μετραει στο καπ και τα πρασινα που παιρνεις απο ακαδημιες.

    Σημερα με μια ομαδα καταφερα να μαζεψω 18 (πρασινα + ×2) και μολις παρατήρησα οτι μου ειχαν μπει και τα 7 απο τος εγκαταστασεις.

    Αν καποια μερα καποιος παρει πρασινα απο εγκαταστασεις συντομα ας το τσεκαρει να μας πει.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  5. #65
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    Εμένα σταθερά στα 25 είναι κάθε μέρα από το κινητό.

  6. #66
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Παιδιά κι εγώ 25 βίντεο την ημέρα βλέπω. Το θέμα είναι όμως ότι συγκεκριμένες διαφημίσεις εδώ και μια εβδομάδα περίπου δεν δίνουν boosters.

    Σήμερα πχ. πήρα 15 πράσινα και 10 διαφημίσεις δεν δώσανε τίποτα.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  7. #67
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Quote Originally Posted by Cloverfield View Post
    Επισης εχω την εντύπωση ότι πλέον μετραει στο καπ και τα πρασινα που παιρνεις απο ακαδημιες.

    Σημερα με μια ομαδα καταφερα να μαζεψω 18 (πρασινα + ×2) και μολις παρατήρησα οτι μου ειχαν μπει και τα 7 απο τος εγκαταστασεις.

    Αν καποια μερα καποιος παρει πρασινα απο εγκαταστασεις συντομα ας το τσεκαρει να μας πει.
    Όχι δεν τα μετράει. Τσεκαρισμένο σήμερα
    Cloverfield likes this.

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567