Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 67
Like Tree17Likes

Thread: Προσκυνω οποιον το ανακαλυψε.

  1. #41
    Apprentice Alexinho's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    297
    Σορυ παιδια, ειχα καιρο να μπω και το ειδα τωρα.

    -Το παιχνιδι μετραει ποσα βαλιτσακια εχεις παρει απο βιντεο, οχι τα βιντεο, οποτε οταν φτασεις 30 βαλιτσακια, σταματαει να σου βγαζει βιντεο.

    -Αυτο που καποια βιντεο δεν σου δινουν, ισχυει, αλλα δεν εξαρταται απο το αν επαναλαμβανεται η διαφημιση.
    Συνηθως φταιει η συγκεκριμενη διαφημιση και ειναι 3-4 που δε δινουν (δεν ξερω το λογο, αλλα δε μ'ενδιαφερει κιολας).
    Προτεινω, παντως, μετα που τελειωνει το βιντεο, να μη πατατε αμεσως το Χ. Περιμενετε καμια 10αρια δευτερολεπτα.
    Για καποιο λογο δουλευει μερικες φορες.

    -Αυτο που μπορει να σου φαει καποια βαλιτσακια απο το οριο της ημερας, ισχυει, αλλα εμενα μου εχει τυχει να μου φαει μονο 1 και αρα να φτασω μονο τα 29.
    Για σας που σας εφαγε 4, ναι, για καποιο λογο μολις φτασεις τα 26, το clean cache κραταει μονο για 2-3 βιντεο.
    Αρα οταν φτασετε τα 26, θα σας πει "no offers", κανετε clean cache, πατε στα 27-28, ξανα clean cache, πατε στα 28-29, ξανα clean cache και αμα ειστε τυχεροι, πατε στα 30, αλλιως τελος.
    Εγω προτεινω να παρετε τα 26 πρωτα βαλιτσακια απο το προγραμματακι και αν εχετε κινητο, τα υπολοιπα 4 απο το κινητο.

    -Τελος, αυτο που κανει reset την εφαρμογη οταν πατησεις να δεις βιντεο, ναι το κανει, αλλα καποια στιγμη ξεκολλαει και σου δειχνει βιντεο κανονικα.
    Δεν εχω βρει λυση γι'αυτο το πραγμα. Όποτε συμβαινει απλα μπαινω συνεχεια στην εφαρμογη μεχρι να ξεκολλησει.
    Συνηθως δεν κανει πολυ ωρα μεχρι να ξακολλησει, οποτε δεν ειναι τοσο σπαστικο.
    Να φανταστειτε, ειχα παει Ιταλια τον Ιουλιο-Αυγουστο και συνεβαινε πολυ πιο συχνα και για να ξεκολλησει παιρνουσε πολυυυυυ ωρα. Μου ειχε σπασει τα νευρα. Η απεγκατασταση δεν ελυνε το προβλημα, εκτος το οτι ειναι βαρετο να κανεις εγκατασταση απο την αρχη.
    Ευτυχως στην Ελλαδα ειναι 100 φορες καλυτερα, αλλιως θα ειχα φρικαρει να ξοδευω ωρες καθε μερα να ασχολουμαι με αυτο.
    Μαλλον εχει να κανει με καποια βιντεο συγκεκριμενων παροχεων τα οποια ειναι προβληματικα και αναγκαζουν το προγραμμα να κρασαρει.

    Ελπιζω να ελυσα τις αποριες.
    Last edited by Alexinho; 10-20-2016 at 05:15 PM.
    Cloverfield and Fcgrfr like this.

  2. #42
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    4-5 restart κ ισιώνει για όποιον έχει την υπομονή,,,,

  3. #43
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Nαι. Επισης δεν δινει 30 βαλιτσακια αλλα 60. 30 η νεα εκδοση, και 30 η παλια με καποιον browser που υποστηριζει flash, και πολυ υπομονη βεβαια. Και 12 Τοκενς. Αυτη ειναι η καλυτερη συγκομιδη μιας ημερας.
    Last edited by Nikose; 10-22-2016 at 02:37 PM.

  4. #44
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    30 με την παλιά;

    Μπαίνω με την παλιά αλλά δεν ξέρω που πάω για τζάμπα πράσινα

  5. #45
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Δικό σου παιχνίδι, δικό σου ρίσκο.

    Προτιμώ τα safe 30 μου

  6. #46
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    σόρυ, μην το παρακάνουμε κιόλας
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #47
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Βρήκα workaround για το πρόβλημα που κάνει restart ή crashαρει η εφαρμογή στο bs με μερικές διαφημίσεις.
    Όντως όπως ανέφερε ο Alexinio το πρόβλημα φαίνεται σε συγκεκριμένες διαφημίσεις που κάποιο bug θα έχουν και κάνουν την εφαρμογή να σκάει.

    Λύση δεν έχω βρει αλλά το workaround για να γλιτώσουμε λίγο χρόνο είναι:
    Ξεκινάμε με bs, με το που αρχίσει restart σε διαφήμιση κάνουμε login από το κινητό/tablet και βλέπουμε μερικές διαφημισεις εκεί, γυρίζουμε bs και συνεχίζουμε και αν μας ξανατύχει ξαναγυρίζουμε σε κινητό/tablet.

    Το δοκίμαζα τις τελευταίες μέρες και πιάνει.
    Λογικά πηγαίνοντας στο κινητό/tablet βλέπεις τις προβληματικές διαφημίσεις που έχουν θεμα με τον emulator και μετά από bs παίζεις κανονικά τις υπόλοιπες.

    Μου γλίτωσε πολύ σημαντικό χρόνο. Αυτά για όσους έχουν διαθέσιμο tablet/κινητό.

  8. #48
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Πως μπορουμε να κανουμε clean cache στο παιχνιδι απο το BlueStacks??? Παμε ρυθμισεις android/εφαρμογες/ top eleven/ clear cache??

  9. #49
    Apprentice Alexinho's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    297
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Πως μπορουμε να κανουμε clean cache στο παιχνιδι απο το BlueStacks??? Παμε ρυθμισεις android/εφαρμογες/ top eleven/ clear cache??
    Ναι, απο κει, αλλα πιο ευκολα γινεται με αυτο https://www.dropbox.com/home?preview=BSTweaker3.1.rar .
    Ξεκινα απο την 1η σελιδα αυτου του thread και διαβασε ολα τα μηνυματα για περισσοτερες πληροφοριες.
    dsio likes this.

  10. #50
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    ok.Thanks!!

Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast