Results 1 to 2 of 2

Thread: Οτι και να λετε η τακτικη/συστημα πανω απ'ολα!

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Trikala Greece
    Posts
    6

    Οτι και να λετε η τακτικη/συστημα πανω απ'ολα!

    Καλησπερα σας! Δεν εχω προθεση να προσβαλλω καποιον, απλα θελω να πω την αποψη μου.
    Παρακολουθω το φορουμ ενα χρονο περιπου, χωρις να συμμετεχω σε συζητησεις.. χτες εκανα εγγραφη. Εχω κολλημα με το ΤΟΡ11 εδω και 3,5 χρονια και μανατζαρω 3 ομαδες στο fb 17lvl - 31lvl - 40lvl, δεν εδωσα ουτε ευρω και ειχα επιτυχημενες πορειες με ολες τις ομαδες.. αλλα αυτο που γινεται στις 2-3 τελευταιες σεζον και κυριως στην σεζον που μολις ξεκινησε ειναι κουραστικο πλεον(!), με αυτη την "βαρια" & τρισαθλια νεα βερσιον που με κανει να ανοιγω και την παλια για να χαρω λιγο! Δε θελω να διορθωνουν bugs συνεχως, δε θελω να δινουν νεα features, θελω να μπω κι απο ενα PC που δεν ειναι γρηγορο και να φορτωσει η φακινεφαρμογη(!), δε θελω αδικες κληρωσεις και θα ηθελα πραγματικα να φτιαχνανε επιτελους ενα πρωταθλημα με paysafατζηδες και ενα γι'αυτους που δεν πληρωνουν. Βλεπω πολλους απο εσας(σχεδον ολους) να καυχιεστε για τις ομαδες που φτιαξατε με αγορασμενα tokens και ξεκινατε το πρωταθλημα με εξαστερους ή εφταστερους, να συζητατε πως θα εξασφαλισετε παραπανω βαλιτσακια με android εφαρμογες και τι επιπεδο ειστε στην προπονηση.. κλαιν.. τζαμπα μαγκες δλδ (αλλα τι τζαμπα, αφου τα σκατε ). Αναφερομαι μονο σε οσους πληρωνουν κ δυστυχως ειναι πολλοι! Καλα ειπε κι ο Aris Taxydromos πριν λιγο καιρο, ολα για τα λεφτα τα γαμ@νε.. Τεσπα, θα χανετε οσο παιζετε κοντρα σε συστημα που κερδιζει το δικο σας!

    ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ TACTICS/FORMATION!!! AGAINST ALL ODDS!!!

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Νομίζω ότι οι ομοσπονδίες είναι κατά κάποιο τρόπο ένα τεστ του κατά πόσο κάποιος είναι καλός κόουτς μιας και εκεί στα περισσότερα παιχνίδια παίζεις ενάντια σε ισοδύναμες περίπου ομάδες.
    Επίσης το να έχεις στο Τ11 μια 6* ομάδα δεν σου εξασφαλίζει απολύτως τίποτα (αν δεν έχεις και το υπόλοιπο "πακέτο" ).
    και 7* ομάδα δεν σου εξασφαλίζει τους τίτλους (αν υπαρχουν αντίπαλοι κοντά στην ποιότητά σου).
    Από 8* και πάνω, κάτι γίνεται.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html