Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
Like Tree5Likes

Thread: Kληρωση με δυνατοτερους αντιπαλους.

  1. #11
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Και ανταπαντω. Θα παει μακρυα η βαλιτσα μαλλον.

    Kληρωση με δυνατοτερους αντιπαλους.-screenshot_9.jpg

  2. #12
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Ακους εκει low performance teams....

    Kληρωση με δυνατοτερους αντιπαλους.-screenshot_10.jpg

  3. #13
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    τι λεν οι κουραμπιέδες ρε
    Καλά και συ, γράψε ολόκληρο το Champions League, μήπως το μπέρδεψαν με το κύπελλο κατάλαβες ?
    Εκεί είναι άλλη ιστορία.
    Ισχύει λίγο αυτό που λέει.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #14
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    χαχαχα ωραία απάντηση.....έλεος
    Μετα το κύπελλο λοιπόν αποχαιρετάμε κ αυτό τον θεσμό.... μάλλον δν πρέπει να παίρνουμε πρωταθλήματα ούτε να μαστε τόσο ενεργοί παίχτες....
    δλδ αν εγώ τερματίσω δεύτερο-τρίτος θα με κληρώσει στην επόμενη με ενα επίπεδο πιο κάτω? δν νομίζω....
    Nikose likes this.

  5. #15
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ναι, μπορεί να πετύχεις πρωταθλητές από πιο κάτω επίπεδο.
    Μου έχει τύχει.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #16
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Kι οσο απαντησαν σε εσας...αλλο τοσο απαντησαν και σε εμενα, μετα την παρεμβαση που εκανα. Να ξερετε δεν ασχολουνται ιδιαιτερα με το θεμα του καθενος. Απλως του μοστραρουν με copy paste καποιο κομματι απ τους κανονισμους. Τι αλλο θα μπορουσε να μου πει δηλαδη τωρα?? Τεσπα...να πω την αληθεια...δεν περιμενα καν να μου απαντησουν εξ αρχης.

  7. #17
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Τον παλαιψαμε τον "low performance team" που λεει και η Nordeus με τους οκταστερους παικτες, αλλα η διαφορα ηταν χαοτικη. Η Nordeus επιμενει οτι " the system pairs the teams with the mathematicaly most fair way possible"" Aν τωρα αυτο ειναι η δικαιοτερη κληρωση που θα μπορουσε να μου τυχει....τρεμω το τι θα γινεται στις αδικες. Κι απο το support...ακομα τσιμουδια.Kληρωση με δυνατοτερους αντιπαλους.-screenshot_9.jpgKληρωση με δυνατοτερους αντιπαλους.-screenshot_38.jpg
    Last edited by Nikose; 11-01-2016 at 04:40 PM.

  8. #18
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    203
    Δε μου έχει συμβεί ποτέ αυτό το πράγμα στο ch. L. Μου συμβαίνει στο κύπελλο να παίζω με 2 επίπεδα μεγαλύτερες και ενεργές ομάδες, αλλά ευτυχώς όχι στο τσάμπιονς. Το αντίθετο, τις τρεις τελευταίες σεζόν ξεκινάω με πάνω από 110% και παρόλα τα παίζω με μέτριες ομάδες του επιπέδου μου στο ch. L. Το άδικο όταν παίζεις με μεγαλύτερου επιπέδου ομάδες δεν είναι ότι ευνοούνται από τι σύστημα ούτε ότι μπορεί να έχουν 2-3 οκτάστερους. Το πρόβλημα είναι ότι δεν είναι "μαθηματικά δικαιο" πάρα μόνο φαινομενικά, γιατί ο άλλος μπορεί εύκολα να φτάσει την ομάδα του από 80% σε 100% ευκολότερα από ότι εσύ από 100% σε 120%. Μπορούν να ανεβάσουν τις ομάδες τους εύκολοτερα ενώ εσύ όχι.

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A460 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  9. #19
    Rookie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    130
    μία και σε εμένα άντε να τον παίξεις μετά ινδός στο κύπελλο είναι +1 level


  10. #20
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    στο κυπελο παντα συνεβαινε αυτο. αλλα στο c.l ειναι νεο κολπακι. πηρες προ την προηγουμενη σεζον?? ε θα τιμωρηθεις!!!!

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast