Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
Like Tree3Likes

Thread: Tροφη για σκεψη.

  1. #1
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833

    Tροφη για σκεψη.

    Θελω να αγιασω, μα δεν μπορω!! Τροφη για σκεψη λοιπον!!!

    Tροφη για σκεψη.-screenshot_10.jpg

  2. #2
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    και μη μου πει κανεις για κωδικες και προγραμματισμο ( που διαβασα σε προσφατη διπλανη δημοσιευση) γιατι θα του πω που να βαλουν τα πτυχια τους εκει στη n.

  3. #3
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    χαχαχα --> πάει στο 2ο post.

    Εγώ όπως έγραψα σε άλλο thread 2 μέρες με είχε στην μπούκα το μηχάνημα.
    Ισοπαλία ήττα συνεχόμενες στο πρωτάθλημα και απο κει που το είχα εξασφαλίσει έγινε ντέρμπι πάλι.

    Το report του παιχνιδιού 2 αρνητικά , 2 θετικά.
    Τα αρνητικά τα ίδια:
    Ο τέρμας δεν ήταν στην μέρα του (Από μπουφόν έγινε μπουφάν μάλλον)
    Ήταν έκπληξη που δεν κερδίσαμε (σώπα ρε μεγάλε ευχαριστώ θα σου δώσω 2ο μισθό για τη βοήθεια)

    Εκνευριστικό τρολάρισμα.
    Το καταπίνεις και πας παρακάτω δεν μπορείς να κάνεις και πολλά

  4. #4
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ε είναι διάφοροι παράγοντες που παίζουν ρόλο.
    με μια εικόνα μόνο δεν βγάζεις συμπέρασμα.
    ένα σημαντικό πάντως είναι η παρουσία ή όχι των 2 μάνατζερ αλλά και το κοουτσάρισμα.
    τον να μην τον κερδίσεις, είναι τρολιά με τον gk του
    το να φας 3, κάτι έκανες λάθος.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #5
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Βρε εγω το ξερω το λαθος που κανω αλλα......
    Το κουτσαρισμα μπορει να παιζει καποιο ρολο (5-10%). Αλλα η παρουσια του μανατζερ σαφως και οχι. Δεν επηρεαζει το αποτελεσμα.
    Last edited by Nikose; 11-09-2016 at 05:02 PM.

  6. #6
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Επηρεάζει αλλά σε βάθος χρόνου. Δηλαδή ένας μάνατζερ που είναι απών στα περισσότερα ματς δύσκολα θα κανει τη διαφορά.

    Στο πρωτάθλημα μου αυτό κάνει μπαμ. Είμαστε 9 ομάδες από 100%-116%.. και επόσης αρκετές άλλες στο 95%.
    Γενικά είχαν πολύ δυνατό πρωτάθλημα.

    Παρολαυτα καμία ομάδα που οι μανατζαρέοι είναι απών δεν είναι στην 4αδα.

    Παρόαυτα οι "τακτικοί" την φάγαμε σε μερικά ματς από μικρότερες ομάδες που απουσίαζαν οι μανατζερ

  7. #7
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Όπως έχουμε πεί αυτά είναι μέσα στο παιχνίδι.. Τα παιδιά αναφέρουν πως τις τελευταίες μέρες κάποιοι παίκτες κλατάρουν, δεν ξέρω κατα πόσο ισχύει.

    Θέλω όμως να σχολιάσω καθαρά τακτικά το συγκεκριμένο παιχνίδι. Έχεις DL-DC-DR (και DMC) και ο αντίπαλος AML-ST-ST-AMR (και όχι AMC)! Συνεπώς η άμυνά σου είναι ευάλωτη! Εκτός από τον καημένο τον DC σου που από την βαθμολογία φαίνεται ότι μόνος το πάλευε, οι υπόλοιποι δεν ανταποκρίθηκαν!

    Υ.Γ.: Δεν σχολιάζω την βαθμολογία του αντίπαλου τερματοφύλακα.. Υπάρχουν 200 threads για αυτό το φαινόμενο που μας ταλανίζει!!

  8. #8
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Mα σοβαρα τωρα; Το οτι ο dr μου ειναι 6αστερος ενω ο st του εχει 2 αστερια δεν παιζε ιρολο δηλαδη?? Τι πα να πει δεν ειχε amc?? Ουτε ευκαιρια δεν επρεπε να κανει, οχι να βαλει και τρια!! Νομιζω δεν χωραει καν σχολιασμος στις τακτικες. Να σου πω φιλε μου Nicola γιατι εχασα τις προαλλες απο καποιον που επαιζε με mc mc- aml amc amc amc amr- st st st?? Εκει γιατι δε μετρησαν οι τακτικες; Αμα θελουμε σωνει καλα να βρουμε αιτιες για να δικαιολογησουμε τα αδικαιολογητα μπορουμε να υπολογισουμε και τον αερα που φυσαγε βοριας και ευνοουσε τον αντιπαλο.
    Last edited by Nikose; 11-09-2016 at 06:16 PM.

  9. #9
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    χαχα.. ναι η αλήθεια είναι ότι ήταν ακραίο αυτό! Τι να πώ.. το κεφάλι ψηλά και συνεχίζουμε!

  10. #10
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    μετράω 2 ισοπαλίες κ δυο ήττες συνεχόμενες στα τελευταία παιχνίδια στο πρω , αυτό δν έχει ξανασυμβεί....δν θέλω να αναφερθώ σε τεχνικές συστήματα, ζάρια φρεσκάρισμα παιχτών, παρακολουθώ το φόρουμ αγγλικό κ ελληνικό ανελλιπώς όπως επίσης κ όλα τα παιχνίδια μου κ εδώ κ ενα χρόνο που παίζω έχω καταλάβει τι γίνεται... άπλα θα σταματήσω να σπαταλώ άλλο χρόνο κ χρήματα (το ελάχιστο τέλος πάντων που βάζω) , λογω οτι είμαι πολύ ενεργός μάνατζερ έχω μπει στη κατηγορία γιαυτους τον "γλυκαίνω" κ μετά " του κάνω την ζωή δύσκολη" κ ότι αρπάξω.... άρπαξα δν έχω αντίρρηση με την πολίτικη αυτή άλλα ο τρόπος που εφαρμόζεται ειναι εκνευριστικος, τουλάχιστον για μένα....σίγουρα δν είμαι ο μοναδικός.
    Από δικαιολογίες μπορούμε να βρούμε πολλές σκεπτόμενοι το πραγματικό ποδόσφαιρο αλλά εδώ πρόκειται για μια μηχανή που έτσι ειναι προγραμματισμενη με απώτερο σκοπό το κέρδος τους οπότε η ακολουθείς κ δν βλέπω να χει τελειωμό αυτό...γιατί θα χεις να συναγωνιστεις πάντα αντίπαλους που έχουν μπει στο ίδιο τρυπακι με σένα εξου κ οι παράξενες κληρώσεις η ακολουθείς άλλους δρόμους...
    Last edited by Fcgrfr; 11-09-2016 at 07:19 PM.
    Nikose likes this.

Page 1 of 2 12 LastLast