Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
Like Tree11Likes

Thread: Λεει τιποτα αυτος??

  1. #1
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833

    Λεει τιποτα αυτος??

    Μου λειπει ενας δεξιος μεσοεπιθετικος.Λεει τιποτα αυτος??

    Λεει τιποτα αυτος??-screenshot_11.jpg

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    τι λέει από στατιστικά ?
    γιατί πάντως πολύ "γρήγορος" δεν είναι στα 22 του πλέον.
    Σαν θέση και ειδικότητα είναι οκ και συνήθως αυτοί οι παίκτες βγάζουν πολλά γκολ.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Μπραβο ρε Γιωργη. ''Γρηγορος'' μπορει να μην ειναι αλλα τον βλεπω να παιζει στην ομαδα μεχρι τα 34!!!!

    Λεει τιποτα αυτος??-screenshot_5.jpg

    Πρεπει σιγουρα οι παικτες να εχουν καποια κρυφα "attributes" που δεν υπαρχει περιπτωση να τα δουμε με κανεναν τροπο. Αν σου κατσει...σου κατσε!!
    Last edited by Nikose; 12-01-2016 at 09:44 PM.

  4. #4
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    Η ειδική ικανότητα "κρυφός κυνηγός" αν όντως το χει ο παίχτης μαζί με τις αμυντικές "τοίχος" κ "κεφάλια"ειναι ότι καλύτερο υπάρχει στο παιχνίδι.
    Έχω παρατηρήσει ότι πλέον η αγορά δν σου δίνει μικρούς κ γρήγορους επιθετικούς αλλά παίχτες 21-22 χρονών με κρυφές ικανότητες που πρέπει όμως εσύ να ανακαλύψεις τώρα το αν θα έχουν διάρκεια πάνω από μια σεζον δν το ξέρω.

  5. #5
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    203
    Μετά τα 22 δεν αξίζει το power training οπότε σταματάς να τους προπονεις προσωπικά και προσπαθείς να τους διατηρείς στο έκτο αστέρι κοντά προκειμένου να αποδίδουν και να είναι κοντά στο μέσο όρο της ομάδας. Εγώ προτιμώ τους μικρούς για να έχουν διάρκεια στο χρόνο και να αποφεύγω την αγορά μαζεύοντας παράλληλα τόκεν. Άλλο να δίνεις 5-10 τόκεν για έναν γρήγορο μικρό που θα σου μείνει 5 σεζόν σε υψηλό επίπεδο πάρα τα διπλάσια για να καλύψεις τις ανάγκες της ίδιας θέσης με δύο 22αχρονους για το ίδιο χρονικό διάστημα. Αρκεί να είσαι ψυχραιμος όταν αγοράζεις μικρούς να μην μπαίνεις σε bid wars να ξυπνάς πρωί, και στο κάτω κάτω μένεις και μια σεζόν και φουλαρεις την ομάδα ψάχνοντας χωρίς άγχος...

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A460 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  6. #6
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    το κακό είναι ότι την επόμενη σεζόν αυτός ο παίκτης θα είναι 4*.
    οκ, μπορεί να τα βάζει ακόμα σε μερικά ματς αλλά δεν ξέρω τι θα καταφέρνει απέναντι σε 6* dl-dml-ml παίκτες.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #7
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by cmasaoutis View Post
    Μετά τα 22 δεν αξίζει το power training οπότε σταματάς να τους προπονεις προσωπικά και προσπαθείς να τους διατηρείς στο έκτο αστέρι κοντά προκειμένου να αποδίδουν και να είναι κοντά στο μέσο όρο της ομάδας. Εγώ προτιμώ τους μικρούς για να έχουν διάρκεια στο χρόνο και να αποφεύγω την αγορά μαζεύοντας παράλληλα τόκεν. Άλλο να δίνεις 5-10 τόκεν για έναν γρήγορο μικρό που θα σου μείνει 5 σεζόν σε υψηλό επίπεδο πάρα τα διπλάσια για να καλύψεις τις ανάγκες της ίδιας θέσης με δύο 22αχρονους για το ίδιο χρονικό διάστημα. Αρκεί να είσαι ψυχραιμος όταν αγοράζεις μικρούς να μην μπαίνεις σε bid wars να ξυπνάς πρωί, και στο κάτω κάτω μένεις και μια σεζόν και φουλαρεις την ομάδα ψάχνοντας χωρίς άγχος...

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A460 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    πηρα αυτον στην αρχη της σαιζον πενταστερο 23 χρονων οχι κατι ιδιατερο με ενα τοκεν
    γινεται μεσα απο ομαδικες προπονησεις εξαστερος, απο το πρωτο παιχνιδι της σαιζον
    σκοραρει ασταματητα και σαρωνει τα παντα καλυτερος παικτης πρωτος σκορερ,τωρα παει και για καλυτερος ασιστ
    του εβαλα και ειδικοτητα μαλλον αναιρει αυτα που λεει ο φιλος χαρης[ Άλλο να δίνεις 5-10 τόκεν για έναν γρήγορο μικρό που θα σου μείνει 5 σεζόν σε υψηλό επίπεδο πάρα τα διπλάσια για να καλύψεις τις ανάγκες της ίδιας θέσης με δύο 22αχρονους για το ίδιο χρονικό διάστημα.]
    Λεει τιποτα αυτος??-screenshot_5.jpgΛεει τιποτα αυτος??-screenshot_216.jpgΛεει τιποτα αυτος??-screenshot_1.jpg
    Λεει τιποτα αυτος??-screenshot_3.jpgΛεει τιποτα αυτος??-screenshot_4.pngClick image for larger version. 

Name:	Screenshot_5.jpg 
Views:	74 
Size:	53.0 KB 
ID:	74169
    Λεει τιποτα αυτος??-screenshot_6.jpgΛεει τιποτα αυτος??-screenshot_211.jpgΛεει τιποτα αυτος??-screenshot_212.jpg
    Λεει τιποτα αυτος??-screenshot_213.jpgΛεει τιποτα αυτος??-screenshot_214.jpgClick image for larger version. 

Name:	Screenshot_216.jpg 
Views:	73 
Size:	55.1 KB 
ID:	74170Λεει τιποτα αυτος??-screenshot_232.jpgΛεει τιποτα αυτος??-screenshot_233.jpg

  8. #8
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Προφανώς σκοράρει πολύ από τα φάουλ.
    Δε μου λες, είχες δει , θυμάσαι τα στατιστικά του από την προηγούμενη ομάδα ?
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #9
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    φαουλ χτυπαει μονο στα 2 τελευταια παιχνιδια οσο για την ομαδα δεν μου εβγαζε πληροφοριες
    τα γκολ που βαζει ειναι με πολλα μακρινα σουτ απο τα πλαγια και με κινηση και συνεργασια
    με τον aml που και αυτος ειναι λιρα εκατο[rastl ] σκοραρει και αυτος το καλο με αυτον εχει καταφερει
    και με ασιστ να κανει τους σεντερ φορ να σκοραρουν και με καλη αποδοση.
    Λεει τιποτα αυτος??-screenshot_7.jpgΛεει τιποτα αυτος??-screenshot_8.jpg
    Last edited by Nick Lizas; 12-05-2016 at 07:24 PM.

  10. #10
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    να συνεχισω λιγο με αυτο το παικτη που εχω[ μπακακης] σημερα εβαλε 5 γκολ και αποδοση 10
    εχει παρει την ομαδα πανω του στο πρωταθλημα παμε τραινο πρωτη με διαφορα 10 βαθμων
    και στο τσαμπιον λινγκ παλι αυτος μας εδωσε την προκριση και παμε για τελικοΛεει τιποτα αυτος??-screenshot_13.jpgΛεει τιποτα αυτος??-screenshot_14.jpgΛεει τιποτα αυτος??-screenshot_15.jpgΛεει τιποτα αυτος??-screenshot_16.jpgΛεει τιποτα αυτος??-screenshot_18.pngΛεει τιποτα αυτος??-screenshot_17.jpg
    και ολα αυτα χωρις να κτυπαει πεναλντι η φαουλ

Page 1 of 2 12 LastLast