Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
Like Tree5Likes

Thread: Παικτες που προτεινονται απ τον βοηθο.

  1. #1
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833

    Παικτες που προτεινονται απ τον βοηθο.

    Θελω να ανειξω ενα νηματακι για τους παικτες που προτεινονται απ τον βοηθο. Αυτοι κυριως ειναι aml/st amc/st amr/st η σκετοι st και goalkeepers. To θεματακι που εχω ειναι οτι οι 7 στους 10 ειναι συνηθως παλτα. Με αυτο δεν εννοω οτι και καλα δεν σκοραρουν γενικως, εννοω οτι κατ αρχην δεν εχει καμμια σχεση αυτο το 9-10-9-8-10-9 που εχουν σαν βαθμολογια πριν τους αγορασεις ουτε το 100 εμφανισεις 140 γκολ που λεει. Αν εισαι αρκετα τυχερος στους 10 αγωνες θα σκοραρει στους 4-5, και οι βαθμολογιες του θα ειναι συνηθως καπου εκει κοντα στο 7,5. Φυσικα στα στατιστικα δεν υπολογιζω αγωνες με τους 3αστερους του πρωταθληματος αλλα με υπολογισημους και σοβαρους αντιπαλους. Καπου καπου μπορει να βγει κανα διαμαντακι, αλλα γενικα αυτοι ειναι σταγονα στον ωκεανο. Με αλλα λογια δεν αξιζουν τα 20-30-40 τοκεν τους με τιποτα. Εχω αλλαξει καμμια 10αρια τον τελευταιο μηνα, και ακομα εχω μονο τον πρωτο-πρωτο που ειχα αγορασει πριν κανα διμηνο που επεστρεψα στο top11, που σκοραρει σχεδον αγωνα παρα αγωνα, Μαπα το καρπουζι δηλαδη. Για τους gk ασε, δεν χρειαζεται να πω τιποτα. χαλια μαυρα.Oυτε και θυμαμαι ποσοι εχουν φυγει νυχτα κυριως μετα απο ματς ομοσπονδιων.

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ο ένας στους δύο βγαίνει καλός.
    καλύτερο ποσοστό επιτυχίας από τους παίκτες του "κυνηγού".
    για τους st-am_ λέω, για τους gk, άστο, δεν αξίζει.

    * τα σχόλια και τα στατιστικά που έχει, είναι διακοσμητικά
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Ο πρώτος και μοναδικός παίκτης που έχω αγοράσει με αυτό τον τρόπο (άξιζε να παίξω ένα χάλια παιχνίδι για μισή ώρα για να πάρω τα απαιτούμενα tokens χαχα)

    Παικτες που προτεινονται απ τον βοηθο.-screenshot_20161226-234113.jpgΠαικτες που προτεινονται απ τον βοηθο.-screenshot_20161226-234140.jpg

    Εντάξει lvl 4 είμαι οπότε στα μεγαλύτερα επίπεδα ίσως τα πράγματα να είναι διαφορετικά, αλλά ο συγκεκριμένος παίζει πολύ καλύτερα από το 99% αριστερό μπακ που πήρα σε δημοπρασία αυτή τη σεζόν. Επίσης, ανεβαίνει πολύ γρήγορα με τις προπονήσεις.

  4. #4
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    203
    Πως γίνεται να άλλαξες δέκα σε ένα μήνα? Αφού όταν παίρνεις έναν οι υπόλοιποι εξαφανίζονται.τεσπα, εγώ έχω πάρει τρεις 79αρηδες μέχρι στιγμής και όλοι σκοράρουν και έχουν φόρμα πολύ κοντά στα "διαφημιζομενα" προ της αγοράς στατιστικά. Πλέον που έχω μάθει να χειρίζομαι τα τόκεν μου παίρνω 2 19αρηδες και με βγάζουν 6-7 σεζόν και ξεμπλεκω από την αγορά αμφιβολων επιθετικών των πλειστηριασμων. Για τους μικρότερης αξίας δεν ξέρω αλλά δεν είναι σίγουρα value for money.

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A460 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    7
    Παιδιά καλησπέρα, είμαι νέος στο παιχνίδι. Μπήκαμε ταυτόχρονα με ένα φίλο μου, ο οποίος έχει ήδη στην ομάδα 4 6αστερους παίχτες τους οποίους τους βρήκε από πρόταση του scout του (στη σελίδα μεταγραφές η τέταρτη καρτέλα), επειδή δεν το πίστεψα ότι υπάρχει κάτι τέτοιο μου έστειλε και screenshot. Εμένα έχει η πρώτη Auctions, η δεύτερη Scοut ( ο φθηνότερος θέλει 39 Τ) και η τελευταία Negotiations. Να υπενθυμίσω ότι παίζω το παίχνίδι από 24 Δεκέμβρη. Πρέπει να κάνω κάτι για να μου εμφανιστούν και εμένα αυτοί οι παίχτες?

    Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και Χρόνια Πολλά!
    nikolgiorgos likes this.

  6. #6
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Καλώς τονα και χρόνια πολλά.
    Θα περιμένεις μερικές μέρες ακόμα.
    Οι προτεινόμενοι βγαίνουν 1 κάθε εβδομάδα (περίπου).
    Ισχύει για 24 ώρες, οπότε πρέπει να μπαίνεις κάθε μέρα για να τσεκάρεις.
    Αν τους πετύχεις, πόσταρε εδώ να ρίξουμε καμιά συμβουλή πριν αγοράσεις.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    7
    Σ ευχαριστώ πολύ!!!!
    I will !!!!

  8. #8
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    η δικιά μου εμπειρία λέει ότι τα 2/3 βγαίνουν πολύ καλοί, δεν αποδίδουν τα αναμενόμενα την πρώτη σεζον κ επίσης γενικά δν αποδίδουν σαν καθαροί στραικερ σε θέση st, ειναι αργοί στη προπόνηση, δν ανεβάζουν εύκολα χαρακτηριστικα ειδικά την πρώτη σεζον. Τώρα τελευταία σπανίζουν οι 19χρονοι βγαζει απο 21 κ πάνω

  9. #9
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    και συνήθως είναι καλοί σπεσιαλίστες.
    Δοκιμάστε τους να βαράνε τα φάουλ ή τα κόρνερ (άσχετα αν είναι αυτή η ειδικότητα τους).
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  10. #10
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    καλημέρα. σήμερα μπήκα και είδα του gk που προτείνει ο βοηθός. να πω την αλήθεια θέλω να το αλλάξω το λιμό που έχω, αν και έχει καλά ποσοστά. το θέμα είναι, αξίζει τώρα που τελειώνει η σεζόν να δώσω τόσα τόκεν?

    Παικτες που προτεινονται απ τον βοηθο.-.jpg
    Mixalis Xerts likes this.

Page 1 of 3 123 LastLast