Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 45 of 45
Like Tree11Likes

Thread: μενοντας στην ιδια κατηγορια

  1. #41
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Ρε παιδιά τι κάνουμε με αυτούς που κάνουνε tanking αλλά όταν παίζουν μαζί μας παίζουν με κανονική ομάδα.Συγκεκριμένα ισοβαθμό με έναν και άλλος ένας είναι στον πόντο.Έχω 2 τύπους μεγαλύτερης ποιότητας απο μένα που όταν παίζουν μαζί μου κατεβάζουν κανονική ομάδα και στους υπόλοιπους αγώνες τρώνε απο μια ντουζίνα γκολ.Εχω μια ήττα και μια ισοπαλία στο πρωτάθλημα και οι χαμένοι πόντοι είναι απο αυτούς τους 2 ενώ οι αντίπαλοι νικάνε χαλαρά.Μάλιστα σήμερα παίζω με έναν απο αυτούς και κατεβάζει ξανά κανονική ομάδα ενώ χθες έφαγε 20 απο αυτον που ισοβαθμό.Θεωρώ ότι είναι άδικο να χαθεί έτσι το πρωτάθλημα.Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω;Να το αναφέρω κάπου;

  2. #42
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    αν είναι προφανές ότι το κάνουν σκόπιμα σε σένα μόνο, ναι ανέφερέ το.
    Αλλά πως έτσι ? καταρχήν ήσουν και άλλες φορές στο ίδιο πρω ?
    Βλέπει να έχουν κοινά χαρακτηριστικά με κάποιον ανταγωνιστή σου ? (κάποιο παρόμοιο όνομα πχ , ή άλλα)

    Τι επίπεδο είσαι ?
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #43
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Εννοείται ότι το κάνουν σκόπιμα.Τους είχα και τις προηγούμενες 2 σεζόν τους πήρα το πρωτάθλημα και τις δυο και προφανώς δεν θέλουν να το ξαναπάρω.Κοινά χαρακτηριστικά δε βλέπω αν εννοείς ότι είναι το ίδιο πρόσωπο με διαφορετικές ομάδες.Είμαι 8 επίπεδο 129% και αυτοί ο ένας 139% και ο άλλος 142%.Παρεπιπτώντος χθες έπαιξα στην έδρα του 1ου που και το έβλεπε(ήθελε να βεβαιωθεί ότο θα με κερδίσει) και είχε υποστήριξη απο άλλους 5 αλλά ως δια μαγείας ο aml μου κέντισε κάνωντας χατ-τρικ και κέρδισα 1-3 παραμένοντας πρώτος.Πρέπει να σκύλιασε.Άλλος ένας έμεινε..Πως να το αναφέρω και που;;

  4. #44
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    στο support, κάτω εκεί στο κουμπί [?].
    Όχι ότι βλέπω και πολύ τύχη όμως (τώρα που έχουν τόσα bugs)
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #45
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Σ'ευχαριστώ για το χρόνο σου.

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345