Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 45
Like Tree11Likes

Thread: μενοντας στην ιδια κατηγορια

  1. #1
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375

    μενοντας στην ιδια κατηγορια

    αυτη την σαιζον αποφασισα να μεινω κατηγορια παιζω με ενα απο τους πρωτους
    ενταξει για να χασεις τους βαζεις ολους στη γω νια αλλα λεω να βαλω ενα συστημα με βελακια οτι ναναι
    παικτες σε λαθος θεσεις και μπονους νικης ο τα συμπερασματα δικα σας
    μενοντας στην ιδια κατηγορια-screenshot_134.pngμενοντας στην ιδια κατηγορια-screenshot_136.jpgμενοντας στην ιδια κατηγορια-screenshot_135.pngμενοντας στην ιδια κατηγορια-screenshot_132.jpgμενοντας στην ιδια κατηγορια-screenshot_133.jpg
    δηλαδη εαν επαιζα για να κερδισω ποσο καλυτερα να επαιζα χα χα αρε νορντεους
    α και να σημειωσω οτι αυτοι ειναι η 2 ομαδα γιατι φυλαγα τους καλους για τον αγωνα της ομοσπονδιας
    Last edited by Nick Lizas; 02-12-2017 at 11:32 AM.

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    χαχαχαχα και γω όταν βάζω τη δεύτερη ομάδα, παίζει καλύτερα από τους βασικούς. Δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό!!
    Ερώτηση. Όταν μένεις σεζόν, την επόμενη χρονιά πως έχεις δυνατή ομάδα? Αφού πάλι χάνεις 20% στους παίχτες. Και γω το έχω σκεφτεί πολλές φορές να το κάνω αλλά....

  3. #3
    Apprentice
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    194
    Quote Originally Posted by trojan View Post
    χαχαχαχα και γω όταν βάζω τη δεύτερη ομάδα, παίζει καλύτερα από τους βασικούς. Δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό!!
    Ερώτηση. Όταν μένεις σεζόν, την επόμενη χρονιά πως έχεις δυνατή ομάδα? Αφού πάλι χάνεις 20% στους παίχτες. Και γω το έχω σκεφτεί πολλές φορές να το κάνω αλλά....
    Απάντησες μόνος σου..δεν χάνεις 20%

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    Quote Originally Posted by ermismandras View Post
    Απάντησες μόνος σου..δεν χάνεις 20%
    χμμ σωστός. Πνίγηκα σε μια κουταλιά νερό που λένε!!
    Ευχαριστώ για την απάντηση.
    ermismandras likes this.

  5. #5
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Εγω το σύστημα με το οποιο καθομαι να χασω ειναι 5 αμυντικοί και 5 αμυντικοί μεσοι

    Θα κατσω κι εγω κατηγορια αυτη την σεζον και με δυο ομαδες...

    Κατι μου βρωμαει στην συμπεριφορα του παιχνιδιου και στα αποτελέσματα αυτή την σεζον.

    Πολυ αλλοπροσαλλα πράγματα
    Last edited by Cloverfield; 02-12-2017 at 05:16 PM.
    Nick Lizas likes this.

  6. #6
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    το σύστημα "τείχος" + τερματοφύλακας εκτός θέσης , είναι το πιο "αξιόπιστο" για να χάσεις.
    Τα βέλη έχουν ελάχιστη επιροή στο παιχνίδι.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #7
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    λοιπον δεν ξερω τι γινεται αλλα αυτο δεν μπορω να το εξηγησω 02.30 εχω αγωνα κυπελου αυτος πολυ
    πιο δυνατος απο μενα η ωρα ειναι περασμενη στηνω την ομαδα οσο καλυτερα μπορω και την πεφτω για υπνο
    ξυπναω το πρωι λεω τουλαχιστον να εχω χασει με μικρη διαφορα αλλα τα παλληκαρια μου αν και χωρις εμενα εφεραν 2-2 εκτος εδρας
    και μαλιστα αυτος παρων (καλα δεν κοιμουνται?)ολα καλα μεχρι εδω τωρα βαζω την πιο αδυνατη ομαδα που εχω κουρασμενη απο προπονηση
    στο κοκινο ολοι λεω αστους να χασουν στο πρωταθλημα γιατι θα μεινω κατηγορια ,με ενα συστημα ομως που το χρησιμοποιω συχνα μονο που
    αντι για δυο dmc που παιζω συνηθως , παιζω με dml και ενα dmc και ενα amc που παιζει εκτος θεσης ,τον ειχα βαλει στο κεντρο, ο αγωνας πρωταθληματος
    αρχιζει 16.30 .ελα που ξεχναω οτι εχω τσαμπιον λινγκ στις 19.50 και ομως η 2 ομαδα ολοι στο κοκινο παλι ,κοιταχτε την διαφορα ωρας ,κερδισαν παλι
    δηλαδη την 2 ομαδα δεν θα την εβαζα ποτε εναντιον τοσο καλου αντιπαλου και μαλιστα αγωνα τσαμπιον λινγκ
    πραγματικα δεν μπορω να το εξηγησω μενοντας στην ιδια κατηγορια-screenshot_151.jpgμενοντας στην ιδια κατηγορια-screenshot_142.jpgμενοντας στην ιδια κατηγορια-screenshot_143.jpg
    μενοντας στην ιδια κατηγορια-screenshot_144.jpgμενοντας στην ιδια κατηγορια-screenshot_145.jpg
    παμε να δουμε την 2 ομαδα απιστευτα πραγματα
    μενοντας στην ιδια κατηγορια-screenshot_146.jpgμενοντας στην ιδια κατηγορια-screenshot_148.jpgμενοντας στην ιδια κατηγορια-screenshot_149.jpgμενοντας στην ιδια κατηγορια-screenshot_150.jpg
    nordeus system xa xa
    Last edited by Nick Lizas; 02-14-2017 at 04:45 AM.
    Mr Dosohos® likes this.

  8. #8
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    παιζοντας τον επαναληπτικο με τον ρωσο στο κυπελλο που ειναι πιο δυνατος πηραμε 1-1 και μεγαλη προκριση με μεγαλη
    μαχη απο τους παγκους
    μενοντας στην ιδια κατηγορια-screenshot_155.jpg
    και τωρα αντε να περασεις αυτον

    μενοντας στην ιδια κατηγορια-screenshot_154.jpg
    axd23 likes this.

  9. #9
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Άσε το Κύπελλο είναι γολγοθάς, αναρωτιέμαι πότε θα το φτιάξει η Nordeus.
    Να μπορέσουμε κι εμείς οι φτωχοί που δεν αγοράζουμε Tokens να κάνουμε το Treble χαχαχα.

    Έχει εδώ και 2 σεζόν πέφτω με level παραπάνω στους 32 και αποκλείομαι. Βλέπω μερικούς level δικό μου, πέφτουν με ίδιο επίπεδο στους 32.

    Τόση γκαντεμιά πια...
    Nick Lizas and trojan like this.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  10. #10
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    το κύπελλο θέλει τρόπο (κατέβασμα ποιότητας) όχι κόπο (τοκεν) χαχα
    Nick Lizas likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 1 of 5 123 ... LastLast