Results 1 to 9 of 9
Like Tree4Likes
  • 2 Post By Cloverfield
  • 1 Post By Cloverfield
  • 1 Post By nikolgiorgos

Thread: Προτασεις Μεταγραφων-Παικτων

  1. #1
    Rookie pgatzas's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    58

    Προτασεις Μεταγραφων-Παικτων

    Καλήμερα σε όλους.
    Γνωρίζει κάποιος με ποια και εαν υπαρχουν κριτήρια γίνονται οι προτάσεις παικτών,αυτές που εμφανίζονταi για ενα 24ωρο ενα δε κάνω λάθος στις μεταγραφες?
    Eμενα στις τελευταιες 3 σεζον μου βγαζει μονο τερματοφυλακες ενω εχω παντα 6*.

  2. #2
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Πονεμένη ιστορία... Και καλα σου κάνει προταση εκεί που έχεις έλλειψη.

    Στην πραξη το feature δεν λειτουργεί και σου βγάζει ραντομιές. Το 90℅ ειναι AM/ST και GK. Πολύ σπάνια μπορεί να δεις αμυντικο Ποτέ δεν εχω δει MC.

    Κι εμενα στη μια ομαδα 3φορες συνεχόμενες μου πρότεινε gk. Οτι ναναι
    pgatzas and Ioannis Boulakas like this.

  3. #3
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    203
    Είχε ανοίξει και στο αγγλικό φόρουμ μια σχετική συζήτηση. Σίγουρα η τιμή τους και η ποιότητα τους σχετίζονται άμεσα με την ποιότητα της ομάδας σου. Η ηλικία τους δεν έχω καταλάβει ακόμα. Ο ακριβότερος κυμαίνεται από 19-21 χρονών και δεν έχω παρατηρήσει να εμφανίζονται σε συγκεκριμένες στιγμές στη σεζόν αλλά μάλλον τυχαία. Τώρα οι θέσεις μάλλον ξεκινούν να εμφανίζονται τυχαία όταν πρώτο ξεκινάμε με την ομάδα μας - εμένα πχ μου είχε st/amr ή amr- και στην πορεία πρέπει να επηρεάζει η έλλειψη παικτών σε συγκεκριμένες θέσεις. Εμενα πάντα μου έβγαζε ίδιες θέσεις εκτός από μια φορά που είχα 1 μόνο τφ στην 11αδα οπότε μου πρότεινε τφ. Τον επόμενο μήνα βέβαια επανήλθε με προτάσεις όπως παλιότερα. Γνώμη μου ότι αξίζουν μόνο επιθετικοί και wingers να πάρεις από προτεινόμενους.

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A460 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  4. #4
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    δεν επηρεάζει καθόλου η έλλειψη. Εμένα παράδειγμα που έχω 4 aml μου έβγαλε σαν πρόταση Aml

  5. #5
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Αυτη την σεζον ελεγα να μην κανω μεταγραφες , ειχα καλο ροστερ και προτιμησα να ριξω τα πρασινα για να κανω 11αδα 7αστερη απο πρωτη μερα.

    Ελα ομως που ξυπναω σημερα , δευτερη μερα, και λεω ας παω μια βολτα ειναι και νωρις να δω τι παιζει.

    Καμια 10αρια γρηγοροι, με καθολου κινητικότητα, δεν αντεξα πηρα 2 γρηγορους μικρους dc/dcm, ml/aml, με 1Τ τον καθενα.

    Πρασινα δεν εχω αλλα αρα θα τους εχω μπακ απ σκαλωμενους στο 99%
    Κριμα γιατι αυτος ο ml/aml μου φαινεται διαμαντάκι

    Ηδη πέφτουν απανωτες προτάσεις, το σιγουρο ειναι οτι θα βγαλω κερδος.
    nikolgiorgos likes this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  6. #6
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Ml-aml βγάζει σπάνια στην αγορά.
    αν είναι και γρήγορος, κράτα τον.
    δώστου εξτρά θέση mc.
    θα γίνει εργαλείο για κουτσάρισμα.
    Cloverfield likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #7
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    τουφέκι είναι όχι απλά γρήγορος...

    κι εγώ αποφάσισα να τον κρατήσω, οκ φέτος δεν έχω πράσινα αλλά θα μαζέψω και του χρόνου θα είναι 19 , μια χαρά θα τα παίρνει τα γράμματα και τότε
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  8. #8
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Xτες ο βοηθος για πρωτη φορα στα χρονικα μου προτεινε dml/dmc τον πηρα φυσικα, κι ας ειχα δυο dmc/mc. για να δουμε τι θα μας βγει γιατι απο aml/st που βγαζει συνηθως...μαπα τα καρπουζια.

    Προτασεις Μεταγραφων-Παικτων-screenshot_13.jpg

  9. #9
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Αυτο που εχω να πω παντως ειναι οτι συνηθως οτι οι παικτες που δινει η νορντεους με κορνερ οντως το κατέχουν αρα βαλτον να τα χτυπαει
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣