Results 1 to 8 of 8

Thread: Σκάουτερ

  1. #1
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352

    Σκάουτερ

    Παιδιά καλησπέρα.Γνωρίζετε να μου πείτε κάθε πότε ο Σκάουτερ έχει να μου προτείνει λίστα με παίκτες?

  2. #2
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Jorge Volos View Post
    Παιδιά καλησπέρα.Γνωρίζετε να μου πείτε κάθε πότε ο Σκάουτερ έχει να μου προτείνει λίστα με παίκτες?
    Αν δεν κάνω τρομερό λάθος κι από την μικρή μου εμπειρία στο παιχνίδι είναι τυχαίο. Ας με διορθώσει κάποιος αν είμαι λάθος.

    Στάλθηκε από το SM-J500F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  3. #3
    Apprentice
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    194
    Quote Originally Posted by Jorge Volos View Post
    Παιδιά καλησπέρα.Γνωρίζετε να μου πείτε κάθε πότε ο Σκάουτερ έχει να μου προτείνει λίστα με παίκτες?
    Μια φορα τη βδομαδα

  4. #4
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    μια φορα την εβδομαδα περιπου. μην τρελαινεσαι ομως, και μην περιμενεις παπαδες.... Aml/st η amc/st θα σου προτεινει. μετα απο καμμια 10αρια τετοιες προτασεις μπορει να σου προτεινει και κανα gk. απο τα αλλα δεν εχουμε, μας τελειωσαν.

  5. #5
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Quote Originally Posted by nikose View Post
    μια φορα την εβδομαδα περιπου. μην τρελαινεσαι ομως, και μην περιμενεις παπαδες.... Aml/st η amc/st θα σου προτεινει. μετα απο καμμια 10αρια τετοιες προτασεις μπορει να σου προτεινει και κανα gk. απο τα αλλα δεν εχουμε, μας τελειωσαν.
    κάτι τέτοιο ψάχνω.έναν amr/st ή δυνατόν και κρυφό κυνηγό.δε βρίσκω νέο γρήγορο στην αγορά ούτως ώστε να τον φτιάξω εγώ κρυφό,αλλά δεν έχει και ο σκάουτερ κανέναν έτοιμο.

  6. #6
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    ο πιο ακριβός είναι και αρκετά γρήγορος ειδικά αν είναι 19χρ
    Αλλά και στα 20 τα παίρνει τα γραμμάτα.

    Αν έχεις κρατήσει πράσινα, βάλτου και 3η θέση να είναι βασικός παντού, για να βγάλει τα λεφτά του

    Μέχρι τώρα έχω πάρει πολλούς recommended.
    Με την δεύτερη χαμηλού επιπέδου ομάδα που ξεκίνησε με μικρό q στην αρχή, τα tokens για να αγοράσεις τον πιο ακριβό ήταν max στα 20T άρα άξιζε και έπαιρνα πολλούς (τώρα φυσικά έχει πάει στα 79Τ)

    Δεν μου έχει τύχει ποτέ παλτό και όλοι ήταν βασικοί.
    Τα βγαζουν τα λεφτα τους.

    Η μόνη μαλακία είναι ότι το SA είναι πάντα στημένη μπάλα, κόρνερ-πένλατι-FK, αλλά μικρή διαφορά...
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  7. #7
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by cloverfield View Post

    δεν μου έχει τύχει ποτέ παλτό και όλοι ήταν βασικοί.
    τα βγαζουν τα λεφτα τους.
    διαφωνω καθετα. μου βγαινει ο ενας στους πεντε η ενας στους εξι. περισσοτερο οι επιθετικοι, αλλα και οι τερματοφυλακες. 2 dmc που εχω πετυχει ευτυχως μου βγηκαν και οι δυο αστερια.

  8. #8
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Τους δοκιμαζες σε όλες τις θέσεις που είχαν;

    Μου έχει τύχει recommendation (και γενικά ισχυει αυτό αλλά σε recommended το βλέπω πιο έντονα) σε μια θέση να είναι εντελώς παλτό και στην αλλη να είναι πολύ καλός.

    Επίσης στατιστικά σε θέσεις am/st, συνήθως παιζει καλά στην θέση am.

    Ισως να ήμουν και τυχερός, απλά
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣