Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 93
Like Tree27Likes

Thread: Αλλαγή στο σύστημα δημοπρασιών 1

  1. #11
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Για ριξτε και μια ματια εδω!!!! https://forum.topeleven.com/top-elev...ion-5-6-a.html
    Ολοι οι παικτες ανεξαρτητως επιπεδου βλεπουν στη δημοπρασια τους ιδιους παικτες!!!!!!!
    Τι αλλο θα κανουν???
    Ο αλλος ειναι λεβελ 9 και χτυπιεται με εναν παικτη λεβελ 28. Τελικα τη δημοπρασια την κερδιζει ενας παικτης επιπεδου 3!!!! What the f@ck!!!!

    ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΦΑΓΗ ΣΤΙΣ ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΑΕΣ ΛΕΜΕ!!! Καπου εδω ειναι και ο θανατος ενος μετριοτατου παιχνιδιου νομιζω.
    αυτό δεν το είχα πάρει χαμπάρι.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  2. #12
    Rookie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    78
    Χειροτερη εξελιξη. Αν εγω π.χ για πλακα φτιαχνω ψευτικες ομαδες και απλα για να τις σπαω σε παικτες δινω 110 τοπκενς σε παικτη τοτε πως μια κανονικη ομαδα θα κερδιζει; Γιατι ειμαι σιγουρος οτι υπαρχουν πολλοι επιτηδιοι και θα πονταρουν απο το 1ο λεβελ συν ολα τα κολπα που μπορουν να κανουν . Και συνεχιζουμε καταλαθος πονταρα σε 80αρη και λεω πω μακακια εκανα απλα ηθελα να δοκιμασω και βλεπω μετα καποιους να τον αγοραζουν με 10 τοπκενς ε αυτος που τον αγορασε ηταν 2 λεβελ. Που στην ευχη το 19 λεβελ να πονταρει με το 2ο λεβελ. Δεν φαινονται οι γρηγοροι, στατιστικα αλλα το αστερι. Συγγνωμη αλλα σκασιλα μου τι να το κανω η σημασια εχει το ποσο γρηγορα ανεβαινει ο καθε παικτης και το ποσο καλος ειναι. Αν ειναι καποιος 33 στην ηλικια και εχει 99 προς 100 και ειναι κοντα στο αστερι προσωπικα δεν μου λεει κατι και δεν παιρνω τετοιους πλεον. Απλα υπαρχουν περισσοτερες επιλογες αλλα και μεγαλυτερη ζητηση απο παικτες που ψαχνουν λαβρακια αρα και παλι δεν βλεπω κατι θετικο. Τεσπα γιατι σε λιγες μερες θα ειναι η 1η φορα με αυτον τον τροπο θα γινει της κακομοιρας και δεν θελω να ψαχνομαι στην αρχη της επομενης season απλα θα ειμαι θεατης τον οσων γινονται. Σκεφτομουν για μια ανανεωση στην ομαδα αλλα βλεπω να αγοραζω 1 παικτη εκτος αν τυχει και παρω 3 παικτες λογω οτι δουλευω με 2 συστηματα αρκετα πλεον και θα τους χρειαζομαι. Πριν απο λιγο κατεκτησα το κυπελλο 2-0 ειμαι 1ος στο πρωταθλημα και ειμαι κοντα στο νταμπλ αρα ειναι μια αρκετα καλη πορεια αλλα αυτα που γινονται με προβληματιζουν για την συνεχεια του παιχνιδιου. Ευτυχως υπαρχουν τα πρασινα ελπιζω να μην τα κοψουν αλλιως τελος εποχης για μενα.

  3. #13
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    γιατί να μην βλέπεις στατιστικά κ ομάδα προέλευσης ? αυτό ήταν το τελειωτικό χτύπημα, ότι θέλουν θα σου πασάρουν στην αγορά...

  4. #14
    Rookie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    78
    Στα τελευταια νεα πριν απο λιγο καποιος πηρε παιχτη στα 29 τοπκενς σημερα . Τις τελευταιες μερες που εβλεπα στον 5ο γυρο πηγαινε το πολυ και αν αρα ολοι καταλαβαμε γιατι το εκαναν . Αν και θα πεσουν μεγαλες προσφορες για καθε παιχτη ακομα και τωρα πιστευω οτι γιατι ολο ανανεωνται αν μπεις ωρα που δεν εχει κοσμο μπορεις να τσιμπησεις με ελαχιστα τοπκενς εναν παικτη. Αλλα γιατι ειναι στην αρχη , θελει αρκετο ψαξιμο ακομα απο ολους μας.

  5. #15
    Rookie paoktsaki's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    52
    Εκτος απο οοολα αυτα τα...καλουδια που καναν παρατηρησα στις δημοπρασιες οτι ολοι οι παικτες δεν εχουν ειδικοτητα..Για τσεκαρετε το και πειτε....

  6. #16
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Κάθε μήνα κατορθώνουν και καταστρέφουν το παιχνίδι γιατί για κατόρθωμα πρόκειται.
    ένα άλλο που παρατήρησα είναι ότι δεν μπορείς πλέον να προσθέσεις στα αγαπημένα σου παίχτη

  7. #17
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Επίσης πλέον στο chat της ομοσπονδίας φαίνονται μόνο όσοι είναι online.

    Πήγα να πάθω καρδιακό πρωί-πρωί, νόμιζα ότι φύγανε όλοι χαχα.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  8. #18
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Πέρα από την πλάκα, πιστεύω ότι το μόνο που πρέπει να διορθωθεί άμεσα είναι να να υπάρχει ξανά διαχωρισμός στα levels.

    Attachment 81136

    Attachment 81137
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Αλλαγή στο σύστημα δημοπρασιών 1-screenshot_20170425-104308.jpg   Αλλαγή στο σύστημα δημοπρασιών 1-screenshot_20170425-104312.jpg  
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  9. #19
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Kαι να βλεπουμε τα στατιστικα των παικτων φιλε axd23. γουρουνι στο σακι θα παιρνουμε??? θα σου φευγουν 20 τοκεν δηλαδη για να παρεις παλτο???

  10. #20
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Παρτε και μια ιδεα σε τι τοκενς θα φτανουν οι δημοπρασιες....Τραγικο, αλλα αληθινο!!!!

    Attachment 81138
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Αλλαγή στο σύστημα δημοπρασιών 1-screenshot_20.jpg  

Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast