Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
Like Tree15Likes

Thread: Αυτά δεν γίνονται.....

  1. #1
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195

    Αυτά δεν γίνονται.....

    Ηττα σοκ απο έναν πάτο στο πρωτάθλημα και μου στερεί το TREBLE μιας και έχω σηκώσει και τα δύο κύπελλα, ....... Ελεος. Απομένουν 2 αγωνιστικές ακόμα και υπάρχει ένα ντέρμπυ του πρώτου με τον τρίτο αλλά δεν το βλέπω να μου κάνει τη χάρη να χάσει. Ενα γαμημένο Treble ζητάω και εγώ, λες και το κάνει επίτηδες το κωλοπαίχνιδο, σημειωτέον μετά την ήττα μου κέρδισα 1-7 τον τελικό του champions league..
    Αυτά δεν γίνονται.....-screenshot_108.jpgΑυτά δεν γίνονται.....-screenshot_109.jpgΑυτά δεν γίνονται.....-screenshot_110.jpgΑυτά δεν γίνονται.....-screenshot_111.jpg
    Jimbesi, dsio and Cloverfield like this.

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    78
    Τι να πω και εγω για σημερα. Επαιζα σημερα 6 παρα τεταρτο το πρωι με τον 12ο στην βαθμολογια. Ωραια ωρα το βαλανε. Ημουν σχολη δεν ειχα κανει το 10 της εκατο του bonus, πριν απο λιγο μπηκα και τι να δω εχασα 1-0 απο τον ασχετο με mvp τον τερματοφυλακα του με 2 αστερια ενω ολοι οι ενδεκαδα μου ειναι εξαστεροι !!!!
    Μια ηττα εχω κανει και ηρθε απο το πουθενα η δευτερη σημερα. Δεν εχω χασει ντερμπι ενα παιχνιδι απο τον 4ο μονο και χανω απο αυτον. Και ναι αν εχανα απο τον 2ο που τον κερδισα ειμαστε σε ισοβαθμια αλλα τον εχω ευκολα στην διαφορα θα ελεγα ενταξει μαγκια του . Αλλα αυτη η ηττα ηταν οτι να ναι. Δεν φτανει που το βαζει το game οτι ναι ωρα ενω εχουμε δουλειες γινεται αυτο. Αυτο ειχε γινει μαλιστα δε και την προηγουμενη seazon μια ηττα απο εναν αμπαλο 12 ή 11 θεση και η αλλη οταν το ειχα παρει μαθηματικα. Αρα κατι παιζει και δεν φταιει το συστημα μου η βασικη ομαδα εχει μεσο ορο 108 ενω σε αυτον 74. Τεσπα ευχομαι να κερδισω αυριο γιατι αν χαθει ετσι ο τιτλος θα σκεφτω πολλα και διαφορα για την συνεχεια του παιχνιδιου.
    Last edited by Jimbesi; 04-28-2017 at 12:52 PM.
    dragonomicon likes this.

  3. #3
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Σημερα εχασα κι εγω το πρω με τη δευτερη ομαδα μου, σε ενα ματς οριακό χρειαζομουν Χ/νίκη, τελικα εχασα 2-1.

    Δεν μας θελει σημερα παίδες
    Jimbesi likes this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    78
    Quote Originally Posted by Cloverfield View Post
    Σημερα εχασα κι εγω το πρω με τη δευτερη ομαδα μου, σε ενα ματς οριακό χρειαζομουν Χ/νίκη, τελικα εχασα 2-1.

    Δεν μας θελει σημερα παίδες
    Ευτυχως κερδισα 2-1 στην ομοσπονδια εναν πολυ δυνατο αντιπαλο. Και επαιξα με το ακριβως ιδιο συστημα γιατι αυριο παιζω ολοκληρο πρωταθλημα και ηθελα να δω αν κανει νερα το συστημα αν και ξερω αλλο φιλικα αλλο ομοσπονδιες και αλλο στις διοργανωσεις. Η πλακα ειναι οτι στις αντιπαλες ομοσπονδιες στο αλλο ζευγαρι εγινε bug και το φαβορη χανει 15-3. Χαχαχαχα οτι να ναι. Πραγματικα τι να πεις.
    dragonomicon likes this.

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4
    Ξέρει κανείς τι έχει γίνει σήμερα έπαιζα το πρωί αγώνα ομοσπονδίας και έχασα 3-0 χωρίς αγώνα Αυτά δεν γίνονται.....-image.jpg

  6. #6
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    είναι bug.
    Θα πάρεις αποζημίωση 5 τοκεν και τους 3 χαμένους πόντους πίσω.
    Marathon fc likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #7
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by Jimbesi View Post
    Τι να πω και εγω για σημερα. Επαιζα σημερα 6 παρα τεταρτο το πρωι με τον 12ο στην βαθμολογια. Ωραια ωρα το βαλανε. Ημουν σχολη δεν ειχα κανει το 10 της εκατο του bonus, πριν απο λιγο μπηκα και τι να δω εχασα 1-0 απο τον ασχετο με mvp τον τερματοφυλακα του με 2 αστερια ενω ολοι οι ενδεκαδα μου ειναι εξαστεροι !!!!
    Μια ηττα εχω κανει και ηρθε απο το πουθενα η δευτερη σημερα. Δεν εχω χασει ντερμπι ενα παιχνιδι απο τον 4ο μονο και χανω απο αυτον. Και ναι αν εχανα απο τον 2ο που τον κερδισα ειμαστε σε ισοβαθμια αλλα τον εχω ευκολα στην διαφορα θα ελεγα ενταξει μαγκια του . Αλλα αυτη η ηττα ηταν οτι να ναι. Δεν φτανει που το βαζει το game οτι ναι ωρα ενω εχουμε δουλειες γινεται αυτο. Αυτο ειχε γινει μαλιστα δε και την προηγουμενη seazon μια ηττα απο εναν αμπαλο 12 ή 11 θεση και η αλλη οταν το ειχα παρει μαθηματικα. Αρα κατι παιζει και δεν φταιει το συστημα μου η βασικη ομαδα εχει μεσο ορο 108 ενω σε αυτον 74. Τεσπα ευχομαι να κερδισω αυριο γιατι αν χαθει ετσι ο τιτλος θα σκεφτω πολλα και διαφορα για την συνεχεια του παιχνιδιου.
    Απλο...δεν τους εστησες καλα. Ε Clover?????

  8. #8
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    δεν είναι και κακή ομάδα ο Murawski.
    Τι έγινε σήμερα ?
    dragonomicon likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #9
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Απλο...δεν τους εστησες καλα. Ε Clover?????
    Ναι ρε εννοείται.
    Το συστημα ηταν εντελως λάθος.

    Προτείνω μια σεζόν να κανεις τανκινγκ και να κανεις εξάσκηση στο μπαρμπουτι.
    Είσαι αδύναμος, σπάσε λίγο καρπό να έρθουν οι εξαρες
    Jimbesi and Nikose like this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  10. #10
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    δικαιωσύνη κύριοι, έμεινα ξύπνιος ψες μέχρι τις 3 τα μεσάνυχτα και υποστήριξα το ντέρμπι του πρώτου με τον τρίτο και τελικά έχασε πανηγυρικά και πήρα και το πρωτάθλημα κάνοντας treble. σήμερα έφερε ισοπαλία 2-2 και έτσι απο τώρα είμαι πρωταθλητής και τριπλός τροπαιούχος, αν σήμερα το συνδιάσω και με το 8 στα 8 στην καινούργια μας ομοσπονδία που έχει σπάσει κάθε κοντέρ που υπάρχει τότε μιλάμε για το απόλυτο ρεκόρ.
    Αυτά δεν γίνονται.....-screenshot_112.jpgΑυτά δεν γίνονται.....-screenshot_113.jpgΑυτά δεν γίνονται.....-screenshot_114.jpgΑυτά δεν γίνονται.....-screenshot_115.jpgΑυτά δεν γίνονται.....-screenshot_116.jpg
    Nikose, Jimbesi and nikolgiorgos like this.

Page 1 of 2 12 LastLast