Page 28 of 32 FirstFirst ... 182627282930 ... LastLast
Results 271 to 280 of 316
Like Tree281Likes

Thread: Καμία καλή μεταγραφή κάνατε ? ΙΙ νέο σύστημα

  1. #271
    Apprentice
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    244
    mipol level1 είσαι? αν χάλασες όλα τα τόκεν σου ξαναξεκίνα με νέο λογαριασμό. 80 τόκεν θα βγάλεις περίπου σε 3 σεζόν και την στο τέλος αυτής όλοι οι παίχτες σου θα χάσουν από 1 αστέρι

  2. #272
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    μην χαλατε τοσο ευκολα τα τοκεν σας αυτον τον πηρα με 4 τοκεν πηρα 2 τετοιους 4τραστερους αλλα
    πολυ γρηγοροι βασικα παιρνω και την τελευταια αγωνιστικη τετοια κελεπουρια γιατι συνηθως τοτε
    κανεις δεν ενδιαφερεται εκει τους παιρνεις με ενα τοκεν διαβαστε αυτα που γραφει ο νικολογιωργος
    πως τους ξεχωριζετε αν ειναι γρηγοροι δεν χρειαζεται επειδη βλεπεις ενα εξαστερο 18αχρονο με
    ειδικοτητα να κονταροχτυπιεσαι με τους αλλους να τον παρεις εγω πηρα και στις τρεις ομαδες
    εξι τετοιους δυο για καθε ομαδα μιλαμε παιρνανε ειδικοτητα με 33 πρασινα να και ενα που εφτιαξα πριν απο λιγο

    Καμία καλή μεταγραφή κάνατε ?  ΙΙ   νέο σύστημα-screenshot_522.jpgΚαμία καλή μεταγραφή κάνατε ?  ΙΙ   νέο σύστημα-screenshot_521.jpgΚαμία καλή μεταγραφή κάνατε ?  ΙΙ   νέο σύστημα-screenshot_520.jpgΚαμία καλή μεταγραφή κάνατε ?  ΙΙ   νέο σύστημα-screenshot_519.jpg
    dsio, milpol and nikolgiorgos like this.

  3. #273
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    @mkouk στα λέβελ 1-2 υπάρχουν δυο επιλογές
    α) δεν εχεις λεφτα και έχεις παικτες
    β) έχεις λεφτά και οχι παίκτες
    Εγω μάλλον ειμαι η πρώτη

    Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  4. #274
    Apprentice
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    244
    Quote Originally Posted by milpol View Post
    @mkouk στα λέβελ 1-2 υπάρχουν δυο επιλογές
    α) δεν εχεις λεφτα και έχεις παικτες
    β) έχεις λεφτά και οχι παίκτες
    Εγω μάλλον ειμαι η πρώτη

    Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Στο λέβελ 1 το θέμα είναι ότι δεν έχεις πράσινα για να ανεβάσεις παίχτες.Σε γενικές γραμμές το να μαζεύεις πράσινα είναι το πιο σημαντικό πράγμα στο παιχνίδι. Σε γενικές γραμμές από ότι θυμάμαι από τις ομάδες μου σε αυτό το επίπεδο είναι και λίγο θέμα τύχης. Μην φανταστείς και εγώ πολύ νέος είμαι μόλις επίπεδο 7. Στο επίπεδο 1 θυμάμαι ότι παραλίγο να χτυπήσω πρωτάθλημα από τη μέση της χρονιάς (τότε έτυχε να ξεκινήσω) παίζοντας με τους παίχτες που μου είχε βγάλει το παιχνίδι και με κανά 2-3 μεταγραφές κοντά στο 5στερο. Για να χτυπήσεις το κύπελλο θέλεις μια ομάδα γύρω στο 85-90% ποιότητας. Αν περιμένεις μερικές μέρες μπορείς άνετα να φτιάξεις μια τέτοια ομάδα σχεδόν με 1 τόκεν ανά παίχτη.
    2) Επίσης όταν πρωτοξεκινάς το παιχνίδι σου έχεις μερικούς (2 αν δεν κάνω λάθος) γρήγουρους 18-19 χρονών συνήθως 4στερους. Αυτούς μπορείς να τους πουλήσεις μετά από μερικές μέρες και να αγοράσεις παπούδια 29-31ετών με 1-2 τόκεν άνω του 90% (κατά προτίμηση aml/r/c μιας και αυτοί είναι που σκοράρουν στο παιχνίδι).Οι επιθετικοί δεν χρειάζεται να είναι υψηλής ποιότητας. Αν το κάνεις αυτό έχεις άνετα το κύπελλο, λογικά και το πρωτάθλημα εκτός και αν βρεθείς με κάποιον που έπαιξε ρέστα για να φτιάξει την ομάδα.
    3)Την δεύτερη χρονιά με τα χρήματα και τα πράσινα μπορείς να αγοράσεις 1-2 γρήγορους και να αρχίζεις να χτίζεις την ομάδα σου σιγά σιγά.
    4) Τα χρήματα τα χρειάζεσαι για να ανεβάσεις και τις εγκαταστάσεις. Σε γενικές γραμμές πρέπει κάτι να χτίζεται πάντα στο ground tab και για να το κάνεις αυτό θα χρειαστείς κανα δυο μύρια στο πρώτο επίπεδο. Ένα γήπεδο (το γήπεδο χωράει τόσους θεατές όσους σου επιτρέπει το επίπεδό σου) σου αποφέρει ένα σημαντικό έσοδο και αν το αφήσεις ενδεχομένως να έχεις θέμα με τα οικονομικά αργότερα.
    milpol likes this.

  5. #275
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    στα επίπεδα 1 & 2 όπου έχουν την ίδια αγορά, επικρατεί τρέλα.
    Μετά, από lv3 έως το το υψηλότερο, είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #276
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Καταρχήν like και μπράβο μόνο και μονο για τον κοπο σου. Τα πράσινα είναι πολυ σπάνια. Μου εδωσε 80 στην αρχη και μου φτάσαν για 2 μερες + μια θεση σε εναν γρήγορο. Εκανα την πατάτα με την αλλη την ομαδα και μπηκα απο την πρώτη μερα στις μεταγραφές και μάλιστα έδωσα 10τ
    Για εναν 31χρ mc . Απο εγκαταστάσεις είμαι 60-40 προς αυτες. Αυτη την στιγμη εχω 600k και μου λείπουν 3 προσθήκες για την βασική εντεκάδα. Οι εγκαταστάσεις ειναι ψιλό ακριβές . Ολη την ωρα κατι φτιάχνεται ειτε ειναι αναβάθμιση για το γήπεδο ειτε αναβάθμιση του προπονητηρίου.
    Απο το πρωι ψαχνω βιντεο για τα πρασινα αλλα δεν εχει. Για τα λεφτά εχει κανονικά(χθες παιζει να ειδα και 30 διαφημιστικά για πράσινα, οποτε λογικό μου φαίνεται) σιγα σιγα ξεκινήσα με την ομάδα μου. Και κατι αλλο μου εκανε πρόταση μια ομοσπονδία(επίπεδο 2) ολοι οι υπόλοιποι ειναι επίσης επίπεδο 2 μήπως άλλαξε κατι?

    Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  7. #277
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    στα επίπεδα 1 & 2 όπου έχουν την ίδια αγορά, επικρατεί τρέλα.
    Μετά, από lv3 έως το το υψηλότερο, είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα.
    Σε αυτα τα λέβελ δεν έχουν αποφασισει αν θα πάρουν στα σοβαρα το παιχνίδι και μπαίνουν ολοι και δίνουν 30+ τοκενς για εναν 30αρη μονοθεσιτη

    Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  8. #278
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Παιρνω και καποιους τριθεσιτες για να κλείσω. Θέλω εναν επιθετικό με ικανότητα 1προς 1 και κλείνω. Κανω και τανκινγκ οποτε δεν καίγομαι τοσο.

    Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  9. #279
    Apprentice
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    244
    αυτός ο murat είναι να μην τον νευριάσεις!!!!!!
    Καμία καλή μεταγραφή κάνατε ?  ΙΙ   νέο σύστημα-murat.jpg

  10. #280
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    για 25χρονο δεν αξίζουν τα τόκεν.
    Μπορείς να βρεις και από κυνηγό, με ειδικότητα.
    mkouk likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 28 of 32 FirstFirst ... 182627282930 ... LastLast