Page 4 of 32 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 316
Like Tree281Likes

Thread: Καμία καλή μεταγραφή κάνατε ? ΙΙ νέο σύστημα

  1. #31
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Posts
    20
    Παιδιά εγώ έχω αγανακτήσει και δεν καταλαβαίνω πλέον τι στα κομμάτια γίνεται...Σήμερα προσπαθώ όλη μέρα να πουλήσω παίκτη 20 ετών , 75% ( 5 % δηλαδή κάτω από το επόμενο αστέρι ) , δεν πουλιέται με τίποτα και βλέπω συνέχεια στην αγορά, να γίνεται της κολάσεως, ακομα και για παίκτες 29 ετών με 15-20 μέχρι και 30 τόκεν είδα... Με έχει συνδεδεμένο ως προς την αγορά με Ευρώπη που είναι ξύπνιοι όλοι και πώληση με καμία Ζιμπάμπουε που δεν παίζει κανένας ή κοιμούντε ; Εχθές έδωσα παίκτη 19 ετών στο 99% με 1 τόκεν !!!! και έχω δει για τέτοιες περιπτώσεις να φέυγουν ακόμα και 60 ...Λοιπόν , κάτι δεν πάει καλά εδώ ...

  2. #32
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    πουλάμε και αγοράζουμε μόνο από την nordeus
    Διάβασε και εδώ

    https://forum.topeleven.com/%CE%95%C...D-nordeus.html

    μόνο στις διαπραγματεύσεις αγοράζουμε και πουλάμε από άλλους μάνατζερ
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #33
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    πουλάμε και αγοράζουμε μόνο από την nordeus
    Διάβασε και εδώ

    https://forum.topeleven.com/%CE%95%C...D-nordeus.html

    μόνο στις διαπραγματεύσεις αγοράζουμε και πουλάμε από άλλους μάνατζερ
    Πλάκα κάνεις...Απίστευτο...

  4. #34
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Πρωινό απόκτημα,μόλις γύρισα σπίτι απ'τη δουλειά.Έτσουξε βέβαια γιατί πήγε στα 47Τ η ιστορία,αλλά μιλάμε για τριπλοθεσιτη με ειδική και 18αρη.
    Καμία καλή μεταγραφή κάνατε ?  ΙΙ   νέο σύστημα-screenshot_2017-05-30-10-46-55.jpg

  5. #35
    Pro dsio's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Athens
    Posts
    844
    Δεν ξέρω, αλλά τελευταία με το νέο σύστημα δυσκολεύομαι πολύ να κάνω μεταγραφές, υπό την έννοια ότι οι νέοι και καλοί που κυνηγάω γίνονται συνήθως στόχος πολλών bidders και δεν έχω σκοπό να ξοδέψω το 40-50% των tokens μου σε 1-2 παίχτες.

    Επιπρόσθετα, οι παίχτες από την ακαδημία δεν είναι ιδιαίτερα ταλαντούχοι.

    Club: LEGENDS FC (Level: 50)
    40x League, 24x Champions League, 26x Cup, 12x Super Cup
    18x Triple Crown
    10x Quadruple Crown

    Association: OPA MATSIOULA F.C.
    Highest Division: Diamond

  6. #36
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Quote Originally Posted by Jorge Volos View Post
    Εχω ολοκληρωμένο ρόστερ,αλλά πειρασμοί πάντα υπάρχουν.
    Σημερινό λοιπόν απόκτημα,τον πήρα στο 98% με 20T.Σε 15% προπόνηση έπαιρνε εναλλάξ 5 και 6 skills μέχρι να πιάσει το 100%.
    Attachment 82178
    Attachment 82179
    Την προηγούμενη σεζόν αγόρασα τον παραπάνω,πριν λίγο κοιτώντας την αγορά έπεσα πάνω σε αυτόν
    Καμία καλή μεταγραφή κάνατε ?  ΙΙ   νέο σύστημα-screenshot_2017-05-30-17-41-43.jpg
    Είναι παράδοση το ποδόσφαιρο στην οικογένεια και βγαίνει και σε new version
    dsio and Cloverfield like this.

  7. #37
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ω ρε Jorge Volos, τι παικτούρα
    Δεν ξέρω τι θα κάνει στο γήπεδο αλλά τα 47 τοκεν τα αξίζει σαν 1η εικόνα !
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  8. #38
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    άντε να πάρω προσφορά τώρα για τον συγκεκριμένο παίκτη.γιατί θα πιάσει το 99% και θα μπει λίστα.θα ζητήσω έναν γκαζοτενεκέ τοκεν και θα ακούω και καντήλια από κοντά.
    εν τω μεταξύ από το πρωί που αγόρασα αυτόν,έχουν πονέσει τα μάτια μ' να κοιτάω για ανάλογου επιπέδου dr/dmr.έχει βγάλει από 176 φορές όλες τις υπόλοιπες θέσεις,αλλά αυτό που θέλω ακόμα δε το έχει δώσει.
    Last edited by Jorge Volos; 05-30-2017 at 06:30 PM.

  9. #39
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Posts
    20
    Και φυσικά μόλις ανακάλυψα ( την πυρίτιδα... ) ότι στις μεταγραφές συμμετέχουν ΟΛΟΙ ανεξαρτήτως επιπέδου. Λοιπόν ...Αγοράζει η Nordeus από εσένα όσο γουστάρει...Για να αγοράσεις εσύ σε δημοπρασία παίζεις με όλο το πλανήτη είτε εσύ έχεις πολλά βιντεάκια για να παίρνεις τόκεν είτε όχι, είτε σαν καινούργια ομάδα όταν μπήκες πριν από δύο χρόνια πήρες 125 τόκεν , ενώ σε κάποιες χωρες οι καινούργιοι τώρα παίρνουν 400 . Εσύ αγοράζεις έναν καλό παίκτη με 170-250 εκ. για να τον πουλήσεις από 113 έως 140 το πολύ. Όλα συντελούν στο να σπρώχνεις χρήμα για να κάνεις τι ; Για να κερδίσεις σε ένα εικονικό παιχνίδι που κάποτε ήταν αρκετά ρεαλιστικό, αλλά τώρα κοιτάει στυγνα και μόνο τη τσέπη σου. Με 100 ευρώ αγοράζεις 11 Κυνηγούς και πας διακοπές και άσε τους άλλους να ασχολούντε με συστήματα, να παρακολουθούν αγώνες, να υποστηρίζουν φίλους. Νομίζω ότι αυτή η αρπαχτή είναι η αρχή του τέλους για αυτό το παιχνίδι. Σε δύο χρονια το πολύ, αν συνεχίσουν έτσι, θα μείνουν άνεργοι.
    Jimbesi likes this.

  10. #40
    Rookie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    78
    Εγω απο τον επομενο μηνα κατεβασμα ποιοτητας με αποτελεσμα σε πρωταθλημα και στις αλλες διοργανωσεις με μισοπαρατημενες ομαδες. Με το νεο συστημα 2 παιχτες εχω παρει μονο και γιατι ημουν της παλαιας version εγω (στην καινουργια διανυω την 5η σεζον μου) μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι οι μεταγραφες τοτε ηταν πολυ καλυτερες και οταν εμπαινες παραξενες ωρες επαιρνες λαβρακια με 1 ή 2 τοπκενς. Πλεον αυτο δεν γινεται. Δεν θα σκασω ουτε 50 λεπτα στο παιχνιδι οχι γιατι δεν διαθετω εστω αυτα τα λιγα αλλα γιατι μας κοροιδευουν μπροστα στα μουτρα μας. Το τοπ ελεβεν δεν κοβεται αλλα θα πηγαινω διαφορετικα πλεον. Θεωρω οτι και αυτο φαση θα εχει και θα σπαταλαω ελαχιστα τοπκενς.

Page 4 of 32 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast