Results 1 to 5 of 5
Like Tree5Likes
  • 2 Post By dragonomicon
  • 1 Post By imperium
  • 1 Post By gkassimis
  • 1 Post By nikolgiorgos

Thread: Κάτι δεν πάει καλά......

  1. #1
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195

    Κάτι δεν πάει καλά......

    Λοιπόν κύριοι έχω παίξει 2 αγώνες πρωταθλήματος 2 κυπελλου και 2 τσου,λου. Κατά ένα μυστήριο τρόπο όσες φορές προηγήθηκα στο σκόρ άλλες τόσες με ισοφάρισαν και παραλίγο να χάσω και τα παιχνίδια όλα στο 80´. Ο μόνος αντίπαλός που ήταν μεγαλύτερος απο εμένα ´μη φανταστείτε μεγάλη διαφορά´5% μόνο'' ήταν στο πρωτάθλημα, όλοι οι άλλοι κάτω απο εμένα. Το έργο είναι το εξής σε όλα τα ματς τρώώ´γκόλ, τους κάνω γιο-γιο σε όλο το παιχνίδι, ισοφαρίζω και πάώ´μπροστά´και στο τέλος έρχεται η ισοφάριση απο το πουθενά. Μα απο το πουθενά´όμως και κόντρα σε όλη τη ροή´του αγώνα. Το μόνο σίγουρο είναι οτι κάτι πειράξανε εκεί´στην Εταιρείά´και δεν μου το βγάζεις απο το μυαλό´με τίποτα. Δεν γίνεται ομάδα με 2 τρέμπλ συνεχόμενα ψημμένη με σύστημα σεζόν να γίνεται στάχτη και μπουρμπερη απο τριτοδεύτερους, Μας το γαμήσανε το παιχνιδάκι, και δεν είμαι μόνο εγώ´που τα τραβάώ´άύτά, όλα τα παιδιά´στην ομοσπονδίά´μου παραμιλάνε με τα αποτελέσματα που έχουν φέρει μέχρι τώρα, γι αυτή´τη σεζόν σκεφτόμουν μήπως πάώ´για το τριπλ τρεμπλ, μάλλον για βρούβες με βλέπω να πηγαίνω αν συνεχίσει έτσι .
    dsio and Ioannis Boulakas like this.

  2. #2
    Dreamer gkassimis's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Greece
    Posts
    433
    εγω μεχρι τωρα τα βλεπω φυσιολογικα. οχι κατι τρελο. τα παιχνιδια με τους αδυνατους και ισοδυναμους τα εχω παρει και ενα μονο χ εκτος με εναν 5% καλυτερο στο κυπελο. τι να πω. αν εχουν κανει κατι θα δειξει

  3. #3
    Apprentice imperium's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Location
    Greece
    Posts
    297
    παντα κατι πειραζουν ωστε να πηγαινεις να αγοραζεις απο το καταστημα.
    tokens ,χρηματα , πακετα ξεκουρασης.

    Εγω φετος παω καλα.Συνηθως εχανα ενω ειχα κατοχη 70-30 και μετα ή εκανα ανατροπη ή ισοπαλια.
    Βλεπω ομως αντιπαλους που αγοραζουν.
    Στο κυπελλο επαιζα με εναν που ειχε 78% δηλαδη στα κυβικα μου και οταν μπηκα την ωρα του αγωνα τον βλεπω 108%
    τρωω 2 γκολακια και 2 κοκκινες απο το πουθενα.
    Αυριο εχω επαναληπτικο αλλα δεν θα αγορασω για να το παλεψω.
    Βασικα δεν εχω αγορασει ποτε μου ως τωρα απο το καταστημα.
    dimvol likes this.

  4. #4
    Dreamer gkassimis's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Greece
    Posts
    433
    Quote Originally Posted by imperium View Post
    παντα κατι πειραζουν ωστε να πηγαινεις να αγοραζεις απο το καταστημα.
    tokens ,χρηματα , πακετα ξεκουρασης.

    Εγω φετος παω καλα.Συνηθως εχανα ενω ειχα κατοχη 70-30 και μετα ή εκανα ανατροπη ή ισοπαλια.
    Βλεπω ομως αντιπαλους που αγοραζουν.
    Στο κυπελλο επαιζα με εναν που ειχε 78% δηλαδη στα κυβικα μου και οταν μπηκα την ωρα του αγωνα τον βλεπω 108%
    τρωω 2 γκολακια και 2 κοκκινες απο το πουθενα.
    Αυριο εχω επαναληπτικο αλλα δεν θα αγορασω για να το παλεψω.
    Βασικα δεν εχω αγορασει ποτε μου ως τωρα απο το καταστημα.
    ειναι λιγο ασχετο με το αρχικο ποσταρισμα περι κατι σαπιου που υπαρχει, αλλα μου δινεις ερεθισμα να πω οτι αυτο που γινετε με το κυπελο να ανακατευουν στην κληρωση παικτες απο διαφορετικα λεβελ, ειναι ηλιθιοτητα. και σε μενα 3-4 παικτες απο το παραπανω επιπεδο, σε μια μερα ανεβασαν 10-15% επιπεδο καθως αγορασαν προτεινομενους οι κυνηγους που για το επιπεδο τους ειναι ενα κλικ πριν το 7ο αστερι αλλα για εμας που ειμαστε χαμηλοτερο λεβελ ειναι ενα κλικ πριν γινουν 8στεροι. ή θα πρεπει η νορντεους να μην κανει κληρωσεις κυπελου με διαφορετικα λεβελ ή θα πρεπει να κανει καποια πατεντα οπως κανει στους αγωνες ομοσπονδιας ετσι ωστε οι προτεινομενοι και κυνηγοι που αγοραζονται την τρεχουσα σεζον (οχι οσοι βρισκονταν στην ομαδα πριν την εναρξη της περιοδου) να χανουν ενα αστερι οταν παιζουν στους αγωνες κυπελου με αντιπαλους απο μικροτερες κατηγοριες, και να επανερχετε το αστερι τους κανονικα οταν παιζουν για πρωταθλημα, τσου λου αλλα και για το κυπελο εφοσον αντιμετωπιζουν ομαδες ιδιας με αυτους κατηγοριας. ισως πρεπει να μπει στο thread με τις προτασεις
    dragonomicon likes this.

  5. #5
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Μαζευόμασταν παλιά με 5-6 φίλους (κολητή παρέα, όχι απλώς γνωστοί) και παίζαμε κανα ποκεράκι.
    Με χρήματα για να έχει ενδιαφέρον αλλά ψιλαδούρα, καμια 10αριά euro έβαζε ο καθένας.
    Ηταν 1-2 που όταν έχαναν στην αρχή, μετά αρχίζαν την γκρίνια.
    γρ-γρ, γρ-γρ , στο τέλος τους γυρνούσε το φύλλο και ή κέρδιζαν ή έρχονταν στα ίσα.
    Έτσι και κάποιοι εδώ (ή σε ένα Ελληνικό φόρουμ που ήμουν παλιά), άρχιζαν τα ποσταρίσματα και στο τέλος της σεζόν μοστράραν τα νταμπλ και τα τρεμπλ

    join the club dragonomicon
    Cloverfield likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html