Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31
Like Tree16Likes

Thread: Η Fyber μας κάνει νερά με της προσφορές

  1. #1
    Rookie Mixalis Xerts's Avatar
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Greece
    Posts
    126

    Exclamation Η Fyber μας κάνει νερά με της προσφορές

    Καλησπέρα παιδιά πήρα μια προσφορά πολύ καλή που έδινε 196 tokens αρκεί να κατέβαζες το lords mobile χθες το τα χαράματα τελείωσα αυτά που ήθελε η προσφορά για να πάρω τα tokens να χτίσω κάστρο με επίπεδο 11 και χθες επικοινώνησα με την fyber γιατί λένε εντός 5 ωρών παίρνεις τα tokens και τους έστειλα και αποδεικτικά δεν μου έχουν απαντήσει καθόλου από χθες το πρωί τι γίνετε? θα τα πάρω η θα τα χάσω?
    <<<<<<P.A.O.K. FC 2013-2017>>>>>>
    [I]TARGET: MAKING 6+ OF PLAYERS [/I] [U]My association Top11 Friends

  2. #2
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Ποτέ δεν εμπιστευόμουν τα "πάρε δωρεάν τόκεν" παίζοντας απλά ένα παιχνίδι ή κάτι τέτοιο.. Πόσο μάλλον αυτά που σου δίνουν 196 τόκενς!!

    Δεν ξέρω τι άλλο μπορείς να κάνεις, το χειρίστηκες πολύ καλά. Ίσως μια αναφορά και στην nordeus είναι η τελευταία λύση. Αλλά γενικά φοβάμαι πως εδώ κολλάει η ατάκα "κλάφτα χαράλαμπε"!
    Mixalis Xerts likes this.
    In Tesla FC's club we fight for glory in our fields. Our mission is a wealthy, yet promising team,
    that spreads its ideas beyond the horizon and leads our spirit to the victory.

    • A.E.K. FC
      | seasons 01 -> 37 |

    • Tesla F.C.
      | seasons 38 -> 67 |

    • Dragons F.C.
      | seasons 68 -> 75 |

  3. #3
    Rookie Mixalis Xerts's Avatar
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Greece
    Posts
    126
    Quote Originally Posted by Nikola Tesla View Post
    Ποτέ δεν εμπιστευόμουν τα "πάρε δωρεάν τόκεν" παίζοντας απλά ένα παιχνίδι ή κάτι τέτοιο.. Πόσο μάλλον αυτά που σου δίνουν 196 τόκενς!!

    Δεν ξέρω τι άλλο μπορείς να κάνεις, το χειρίστηκες πολύ καλά. Ίσως μια αναφορά και στην nordeus είναι η τελευταία λύση. Αλλά γενικά φοβάμαι πως εδώ κολλάει η ατάκα "κλάφτα χαράλαμπε"!
    Ελπίζω να μην ισχύει έχω είδη στείλει αναφορά στην nordeus και περιμένω και από αυτούς απάντηση!
    <<<<<<P.A.O.K. FC 2013-2017>>>>>>
    [I]TARGET: MAKING 6+ OF PLAYERS [/I] [U]My association Top11 Friends

  4. #4
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Εξαρτάται από την εταιρία.
    Πάντως τέτοιου είδους προσφορές είναι λίγο ρίσκο.
    Καλά είναι να κρατάς screenshot (εικόνες) αποδεικτικές για κάθε βήμα.
    Αν επιμείνεις, θα τα πάρεις νομίζω γιατί η η Fyber συνεργάζεται αρκετά με την nordeus.
    Αρκεί βέβαια να μην είχες ήδη το παιχνίδι ή να χρησιμοποίησες vpn για να βρεις μια προσφορά.
    Mixalis Xerts likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #5
    Rookie Mixalis Xerts's Avatar
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Greece
    Posts
    126
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    Εξαρτάται από την εταιρία.
    Πάντως τέτοιου είδους προσφορές είναι λίγο ρίσκο.
    Καλά είναι να κρατάς screenshot (εικόνες) αποδεικτικές για κάθε βήμα.
    Αν επιμείνεις, θα τα πάρεις νομίζω γιατί η η Fyber συνεργάζεται αρκετά με την nordeus.
    Αρκεί βέβαια να μην είχες ήδη το παιχνίδι ή να χρησιμοποίησες vpn για να βρεις μια προσφορά.
    Είναι καθαρή η ολοκλήρωση και δεν χρησιμοποίησα κάποιο vpn προσπαθώ να επικοινωνήσω με αυτούς τους έστειλα και email και δεν πήρα ακόμη κάποια απάντηση και στην nordeus έστειλα έχω ευτυχώς δηλαδή κρατήσει αποδεικτικά ας ελπίσουμε να απαντήσουν το συντομότερων!
    <<<<<<P.A.O.K. FC 2013-2017>>>>>>
    [I]TARGET: MAKING 6+ OF PLAYERS [/I] [U]My association Top11 Friends

  6. #6
    Rookie Mixalis Xerts's Avatar
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Greece
    Posts
    126
    UPDATE: Πήρα απάντηση από την Nordeus και μου είπανε να τους παραθέσω στοιχεία σχετικά με την προσφορά για να μιλήσουν με την fyber εκ μέρους μου περιμένω απάντηση και θα ενημερώσω το θέμα!
    Tesla likes this.
    <<<<<<P.A.O.K. FC 2013-2017>>>>>>
    [I]TARGET: MAKING 6+ OF PLAYERS [/I] [U]My association Top11 Friends

  7. #7
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Από αυτή την προσφορά φαίνεται πολλοί managers να μην έχουν πάρει τα τόκενς, αν έχεις κάποια ενημέρωση βάλτην
    Mixalis Xerts likes this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  8. #8
    Rookie Mixalis Xerts's Avatar
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Greece
    Posts
    126
    UPDATE2: Μετά από επικοινωνία με την nordeus και αφού τους παρείχα τα στοιχεία της προσφοράς και μερικά δικά μου για να μπορέσουν να κάνουν εξακρίβωση αυτή στην fyber παίρνω πριν 3 ημέρες email από την fyber και μου λένε ότι για να ολοκληρώσω την προσφορά θα πρέπει στο παιχνίδι το lords mobile να πάω το κάστρο μου στα 12 επίπεδο ενώ η προσφορά έλεγε 11... πάμε παρακάτω τέλος πάντων χθες το πήγα το ρημάδι στα 12 επίπεδο τους στέλνω πάλι email με το αποδεικτικό στέλνω και στην nordeus σήμερα πάλι ticket support για να το προωθήσουν και αυτή για εμένα και τώρα αναμένω απάντηση!
    <<<<<<P.A.O.K. FC 2013-2017>>>>>>
    [I]TARGET: MAKING 6+ OF PLAYERS [/I] [U]My association Top11 Friends

  9. #9
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    κουτσα κουτσα θα παρατησεις το TE και θα παιζεις lords mobile
    Mixalis Xerts and Doors FC like this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  10. #10
    Rookie Mixalis Xerts's Avatar
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Greece
    Posts
    126
    Quote Originally Posted by Cloverfield View Post
    κουτσα κουτσα θα παρατησεις το TE και θα παιζεις lords mobile
    Μπάα δεν νομίζω το main παιχνίδι μου είναι το top eleven και τώρα παίζω και λίγο lords mobile παράτησα για λίγο το clash of clans και είπα να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό

    Στάλθηκε από το SM-J530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    <<<<<<P.A.O.K. FC 2013-2017>>>>>>
    [I]TARGET: MAKING 6+ OF PLAYERS [/I] [U]My association Top11 Friends

Page 1 of 4 123 ... LastLast