Results 1 to 7 of 7

Thread: Μπορω να κανω block καποιον που μου στελνει καθε μερα friend request?

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    9

    Μπορω να κανω block καποιον που μου στελνει καθε μερα friend request?

    Καλησπερα παιδια ποσταρα και στο αγγλικο φορουμ αλλα θα ποσταρω και εδω,εδω και 3μερες απο την μερα δηλαδη που ξεκινησε το πρωταθλημα ειναι ενας τυπας ο οποιος με κανει καθε μερα add και παντα πρωι..παταω συνεχεια οχι αν και σημερα πατησα καταλαθος ναι και τον διεγραψα παλι..εχω αρχισει να εκνευριζομαι διοτι δεν καταλαβαινω αν το κανει μονο σε μενα η σε ολους που ειναι στο πρωταθλημα..τι μπορω να κανω? Ευχαριστω για τον χρονο σας!

  2. #2
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    block δεν μπορείς να κάνεις άστο να εκκρεμεί

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    9
    επειδη ομως ειμαι λιγο περιεργος γενικα σαν ανθρωπος , δεν ειναι λιγο περιεργο π με κανει καθε μερα πρωι?

  4. #4
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Λογικα σε εχει σε καποια διοργάνωση και θέλει να σε τσεκάρει απλως αστο εκει χωρις να κανεις τπτ
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  5. #5
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ε γενικά παίζουν διάφορα σενάρια και στρατηγικές.
    Μπορεί να κάνει σε όλους τους συμμετέχοντες με την λογική ότι αν είναι στο χέρι σου, μπορεί να τον βοηθήσεις (όχι στο μεταξύ σας παιχνίδι), εναντίον κάποιου τρίτου.
    Να του κόψεις πόντους για το πρω ή το τσου-λου.
    ή αντίστοιχα να αδιαφορήσεις για ένα κρίσιμο γι'αυτόν ματς.

    Επίσης έχοντας σε φίλο, μπορεί να σου κάνει κάποιο φιλικό για να τεστάρει την ομάδα και τα συστήματα (αλλά μην μασάς, τα φιλικά έχουν άλλο υπολογισμό/ αλγόριθμο από τα επίσημα παιχνίδια).

    Άν δεν τον θες, άσε εκεί την αίτηση του να βρίσκεται.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    9
    Ευχαριστω για τνη απαντηση και σορρυ που αργησα να μπω,ξερεις τι φοβαμαι,αν κανει μονο εμενα αδδ για καποιο λογο γιατι και σημερα μ κανε για 4η μερα συνεχομενη παλι πρωι...εστειλα μηνυμα μεσα στο παιχνιδι εκει στην βοηθεια αλλα ακομα δεν παιρνω απαντηση (και ουτε προκειται δηλαδη),φαινεται οτι ειναι απο φεισμπουκ αλλα χωρις φωτογραφια..και απλα απορω τι μπορω να παθω γιατι δυστυχως εχω μπει απο φεισμπουκ ακαουντ και εγω και οχι απο google play!

  7. #7
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    δεν υπάρχει καμία απάντηση.
    Παιχνίδι είναι αυτό, δεν ειναι fb.
    Μπορεί ο άλλος να σου στέλνει κάθε μέρα.
    Είπαμε, αν δεν θες, άστον εκεί.
    Δεν έχω καταλάβει ακόμα γιατί ανησυχείς.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html