Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 62
Like Tree270Likes

  Click here to go to the first staff post in this thread.   Thread: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2018

  1. #21
    Newbie Tvogia's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    27
    Ευχές και από μένα για μια ευτυχισμένη χρονιά.Με την πρώτη ομάδα (Olympiakos FC) επίπεδο 50 τερμάτισα 7ος.Έχω να δω πρωτάθλημα από τότε που βγήκαν οι λάσπες!!!!Ευελπιστώ το 2018 να είναι καλύτερη η πορεία της ομάδας.Με τη δεύτερη ομάδα (Apo FC),επίπεδο 5 πήρα πρωτάθλημα και 3η θέση στο κύπελλο και είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα.Για το 2018 εύχομαι υγεία σε όλους και πολλή αισιοδοξία...και ένα triple που δεν έχω δει ποτέ ο έρμος!!

  2. #22
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    5η σεζόν που έχω παρκάρει, παίζω μόνο κύπελο και τσάμπιονς(μιας και ως κάτοχος παίζω ξανά κάθε χρονιά) και Ομοσπονδίες.
    Δεν ξέρω αν θα ξεπαρκάρω γιατί το παιχνίδι κάθε σεζόν γίνεται και χειρότερο.
    Καλή Χρονιά σε όλους και όπως επιθυμείτε και ποθείτε να σας πάει

  3. #23
    Newbie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    3
    Τωρα ξεκινησα επιπεδο 3 ειμαι καλα παμε ως τωρα. Καλη χρονια

    Στάλθηκε από το X5pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  4. #24
    Rookie divinitygr's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    73
    Καλη χρονια σε ολους, οτι καλυτερο σε σας και τις οικογενειες σας

  5. #25
    Apprentice
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    194
    Καλή χρονιά σε όλους..Όσον αφορά το παιχνίδι κάθε χρόνο τίτλους αλλα το treble ακόμα δεν έχει έρθει..

  6. #26
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Χρόνια πολλά και καλή χρονιά εύχομαι σε όλους τους managers. Εύχομαι το 2018 εκτός από υγεία, να σας χαρίσει και αμέτρητους τίτλους.

    Το παιχνίδι το ξεκίνησα τον Αύγουστο του 2016, το κόλλημα ακαριαίο και συνεχίζει ακόμη και σήμερα. Παρόλο που έφτασα πολλές φορές ένα βήμα πριν το παρατήσω, δεν έχει περάσει μέρα που να μην μπω έστω και για λίγα λεπτά.

    Ήταν Δεκέμβριος του 16 όταν ψάχνοντας συμβουλές για το παιχνίδι, έπεσα πάνω στο φόρουμ. Και με σχετική έκπληξη συνειδητοποίησα ότι υπάρχει και ελληνικό section. Προσωπικά, η κοινότητα με υποδέχτηκε πολύ θερμά και με τεράστια διάθεση να βοηθήσει, συμβουλέψει κτλ. όπως επίσης αποτελείται από άτομα με τεράστιες γνώσεις και κατανόηση πάνω στο παιχνίδι. Γι'αυτό με χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι μεγαλώνει συνέχεια με καινούρια μέλη. Αυτό δείχνει ότι γίνεται σωστή δουλειά.

    Highlight του 17 ήταν η κατάκτηση του πρώτου μου τρεμπλ. Αν και δεν καταφέραμε να φτάσουμε πλατινένια κατηγορία με την ομοσπονδία, η παρουσία για σχεδόν 9 μήνες στην Χρυσή 1 ήταν επίσης ένα σημαντικό επίτευγμα για εμάς.

    Στόχος μου για το 2018 είναι το σταδιακό χτίσιμο της ομάδας μου από την αρχή, διεκδικώντας παράλληλα κι ότι τίτλο μπορώ να κατακτήσω.

    ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2018-%CE%A7%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82-%CF%84%CE%AF%CF%84%CE%BB%CE%BF.jpg
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  7. #27
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Καλή χρονιά και υγεία σε όλους σας.

  8. #28
    Newbie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    2
    Χρονια πολλα καλη χρονια στους μανατζερ κ παντα επιτυχιες για το 2018

  9. #29
    Newbie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1
    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ παιδια!!!
    Το 2018 να φέρει στη ζωή μας νέα ελπίδα, νέες προσδοκίες και να αφήσει στο παρελθόν τις πίκρες. Να βλέπουμε μπροστά και να χαμογελάμε

  10. #30
    Rookie Mixalis Xerts's Avatar
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Greece
    Posts
    126
    Ας ξεκινήσω και εγώ πρώτα από όλα καλή χρονιά να έχουμε παίδες με υγεία και χαρά να είμαστε όλοι και το 18' εύχομαι να είναι η καλύτερη χρονιά μας!! Λοιπόν το 17 δεν τα πήρα και πολύ καλά έχω μια ομάδα κανονική που είναι 37 level και μια μικρή 5 level προσπαθώ να είμαι όσο πιο πολύ μπορώ ενεργός στο παιχνίδι σε καθημερινή βάση άλλα μερικές φορές δεν μπορώ λίγο προσωπικών θεμάτων και έτσι έχω μείνει πίσω τώρα αρχίζω και παίρνω πάλι μπρος ολοταχώς και ελπίζω από την καινούργια σεζόν να χτυπήσω champions league/Κύπελλο/πρωτάθλημα το 3 είναι το πιο εύκολο τώρα θα κάνω και ένα ξεχωριστό thread για το σύστημα μου για να μου πείτε γνώμες και αλλαγές καλή επιτυχία σε όλους τους μάνατζερ του παιχνιδιού και καλή τύχη σε όλες της διοργάνωσης εύχομαι να τα παίρνετε όλα σβάρνα!!!

    Στάλθηκε από το SM-J530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    <<<<<<P.A.O.K. FC 2013-2017>>>>>>
    [I]TARGET: MAKING 6+ OF PLAYERS [/I] [U]My association Top11 Friends

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast