Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 71
Like Tree71Likes

Thread: Διαγωνισμός Σεζόν 113

  1. #1
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714

    Διαγωνισμός Σεζόν 113

    Καλημέρα! Έτοιμοι για την 113η σεζόν?

    Ο διαγωνισμός:

    Ο νικητής του διαγωνισμού βγαίνει από κλήρωση. Λίγο πριν το τέλος της σεζόν μοιράζονται 1-2 νούμερα στους συμμετέχοντες (από το 1 μέχρι το 49).
    Σύμφωνα λοιπόν με την κλήρωση του ΛΟΤΤΟ του τελευταίου Σαββάτου της σεζόν, ο κάτοχος του πρώτου (κατά σειρά κλήρωσης) νούμερου του ΛΟΤΤΟ είναι ο νικητής!
    Εφόσον έχουμε πάνω από 30 συμμετοχές, θα κληρωθούν 2 δώρα !
    Εφόσον έχουμε κάτω από 10 συμμετοχες, αναβάλεται η κλήρωση για την επόμενη σεζόν.

    Το έπαθλο:

    Ο τυχερός της κλήρωσης κερδίζει μια premium φανέλα ή έμβλημα (κάποιας Εθνικής ομάδας ή τα καινούργια ).
    Διαγωνισμός Σεζόν 113-new-inst.jpg

    Για να συμμετέχετε απλώς παρουσιάστε την ομάδα σας, με μερικές ίσως φώτο, και πείτε μας λίγα λόγια για αυτή. Ενδεικτικά:

    Ποιά είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει ?
    Πως τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν και τι στόχους έχετε για την νέα ?
    Πως τα πήγε η ομοσπονδία σας ?

    Εγχειρίδιο βοηθειών:
    Εδώ μπορείτε να δείτε πως μπορείτε να εγγραφείτε στο φόρουμ
    https://forum.topeleven.com/%CE%95%C...op-eleven.html
    Εδώ μπορείτε να δείτε πως μπορείτε να ανεβάσετε μια φώτο !
    https://forum.topeleven.com/%CE%95%C...%B1%CF%82.html

    Οι παρακάτω συμμετοχές είναι από την προηγούμενη σεζόν και θα είναι διπλές εφόσον γίνει από τα μέλη και νέο ποστ εδώ
    Nick Lizas 1
    Doors FC 2
    Mr Dosohos 3
    gkassimis 4
    Ποσιδονας 5
    dsio 6
    Jimbesi 7
    nickfotis 8
    crisgr 9
    ΝΕΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ
    nickfotis 10
    Doors 11
    Ποσιδονας 12
    Aman88 13
    dsio 14
    ermismandras 15
    Nick Lizas 16
    mkouk 17
    Jorge Volos 18
    Βασιλης.Α 19
    imperium 20
    Last edited by nikolgiorgos; 01-05-2019 at 06:57 PM.
    dsio and imperium like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Αυτό εδώ το θέμα, είναι ένα καλημέρισμα στο Ελληνικό φόρουμ.
    Μπορεί να είναι ένας απολογισμός της προηγούμενης σεζόν σε μια σειρά ή για τι στόχο έχουμε για την νέα σεζόν σε μισή σειρά.
    Δεν είναι απαραίτητες οι φωτογραφίες ούτε μεγάλη ανάλυση.
    Και έτσι για τον χαιρετισμό και για τον χαβαλέ γίνεται και μια κλήρωση για ένα δωράκι.
    Είχα σκοπό όπως και τις προηγούμενες χρονιές να επαναλάβω και το παλιό θέμα με την ετήσια κοπή της πίτας και πιο πλούσια δώρα
    50 τόκεν για τον 1ο τυχερό , τις φανέλες από τις ομάδες-φαντάσματα, πιο σπάνια εμβλήματα από διαγωνισμούς αλλά τώρα τι να ζητήσω από τους administrators
    να δώσουν 50 τ για να κάνω κλήρωση σε 10 άτομα ?
    Απλά για να ξέρετε, δεν πρόκειται να απαντάω σε άλλα θέματα ή σε προσωπικά μηνύματα εάν κάποιος δεν δώσει έναν χαιρετισμό πρώτα εδώ,
    Αυτά
    dsio likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Δύο μέτριες εμφανίσεις στον ημιτελικό κυπέλλου έφεραν τον αποκλεισμό και έτσι έμεινα με το νταμπλ και ένα χάλκινο πιάτο.
    Οκ, ούτως ή άλλως ανεβαίνοντας τα επίπεδα δυσκολεύουν τα πράγματα και ακόμα κι αν ρίχνω ποιότητα, έχω ευνοική κλήρωση μόνο στο πρωτάθλημα.
    Στα άλλα τυχαίνουν και δυνατοί αντίπαλοι (στο κύπελλο ο αντίπαλος που με απέκλεισε, είχε 120% ποιότητα και μετά έχασε στον τελικό από ομάδα 107% )

    Αυτή τη σεζόν έχω στο τσου-λου έναν αντίπαλο από πιο κάτω επίπεδο με ποιότητα 135% και φουλ στους μεταλλαγμένους 30άρηδες.
    Δεν ξέρω από που ξεφύτρωσε αλλά χλωμό το βλέπω να το σηκώνω οπότε λέω να πάω για την σούπερ λίγκα μπας και σηκώσουμε έτσι το τρεμπλ.


    Με τις ομοσπονδίες, με τους φίλους από το Ελληνικό φόρουμ για λίγους πόντους χάσαμε την παραμονή στην πλάτινουμ.
    Δεν μπορούμε να σταθούνμε εκεί, ασανσέρ
    Με τους φίλους από το αγγλικό φόρουμ, σταθερά στην Χρυσή 1.
    Είναι η κατηγορία μας.
    Ήρεμα και χαλαρά.
    Διαγωνισμός Σεζόν 113-review-d1-1.jpg


    το γκρουπ του "μεταλλαγμένου", στην Bronze
    Διαγωνισμός Σεζόν 113-ch-l-oppo.jpg


    Καλή και τυχερή σεζόν να έχετε
    dsio and Ποσιδονας like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    60
    Καλησπέρα τα παιδιά,

    - Ποια είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει ?
    AO Kavalas (επίπεδο 29)
    AO Kavala (επίπεδο 31)

    - Πως τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν ?
    AO Kavalas
    Πρωτάθλημα (επίπεδο 29): 11ος
    C.L. (επίπεδο 29): Φάση ομίλων
    Κύπελλο (επίπεδο 29): 3ος

    AO Kavala
    Πρωτάθλημα (επίπεδο 31): 12ος
    S.L. (επίπεδο 31): Προημιτελικά
    Κύπελλο (επίπεδο 31): Γύρος των 32

    - Ποια είναι τα σχέδια για την επόμενη σεζόν ?
    Ακόμη μία προσπάθεια για tremble... Τουλάχιστον να φτάσω όσο το δυνατόν ψηλότερα σε κάθε διοργάνωση.
    AO Kavalas
    Tanking λόγω κακών αποτελεσμάτων.

    AO Kavala
    Tanking λόγω κακών αποτελεσμάτων.

    - Τι κινήσεις σκοπεύετε να κάνετε ?
    AO Kavalas
    Χρειάζομαι 1 DMC και ίσως και 1 DC.

    AO Kavala
    Πήρα 1 AMC/AML και ίσως πάρω 1 ML/AML, αναλόγως αν θα μου βγει ή όχι ο AMC/AML ως αριστερό extreme.

    - Σε τι επίπεδο προπόνησης φθάσατε ?
    AO Kavalas: 91
    AO Kavala: 91

    - Συμμετέχετε στην νέα διοργάνωση των Ομοσπονδιών ?
    AO Kavalas
    Ναι, συμμετέχω στην ομοσπονδία ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ, αλλά μείναμε μόνο δύο, οπότε δε συμμετέχουμε πλέον...
    26 1οι, 31 2οι, 35 3οι και 29 4οι
    Αργυρή κατηγορία 1 (595 ΠΝ)

    AO Kavala
    Όχι.

    - Πως τα πάτε (επιτυχίες - εμπειρία) έως τώρα ?
    AO Kavalas: 12 πρωταθλήματα, 3 κύπελλα, 1 S.L. και 4 C.L., 4 double
    AO Kavala: 11 πρωταθλήματα, 3 κύπελλα, 1 S.L. και 2 C.L., 2 double
    dsio and nikolgiorgos like this.

  5. #5
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    καλησπερα στην παρεα κ χρονια πολλα.
    την προηγουμενη σεζον επ 63 με αρκετα τρολοαποτελεσματα στην αρχη,καταφεραμε να παρουμε την 6η θεση στο πρωταθλημα.
    κυπελλο αποκλεισμος 1ο γυρο.
    σουπερ λιγκ απολεισμος στους ομιλους με αντιπαλους +20%.
    φετος επ64 δεν εκανα ουτε τωρα ρυθμιση ποιοτητας οπως εδω κ 5-6 σεζον.αναμενω λοιπον κληρωση στο πρωταθλημα με 88% ποιοτητα.
    στο κυπελλο αντιπαλος στο επιπεδο μου,για να δουμε...
    ομοσπονδιες παραμειναμε χρυση1 κ μακαρι να μεινουμε εκει μετα το φιασκο στην πλατινουμ.
    παμε για μια καλη θεση στο πρωταθλημα οπως καθε χρονο κ αν κατσει καμμια καλη μεταγραφη γιατι η ομαδα εχει 10 παικτες απο 24-31ετων.
    ευχαριστω καλη επιτυχια σε ολους...
    dsio and Ποσιδονας like this.

  6. #6
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,937
    Είχα σκοπό όπως και τις προηγούμενες χρονιές να επαναλάβω και το παλιό θέμα με την ετήσια κοπή της πίτας και πιο πλούσια δώρα
    50 τόκεν για τον 1ο τυχερό , τις φανέλες από τις ομάδες-φαντάσματα, πιο σπάνια εμβλήματα από διαγωνισμούς αλλά τώρα τι να ζητήσω από τους administrators
    να δώσουν 50 τ για να κάνω κλήρωση σε 10 άτομα ?
    Αν μαζευτούν 20 άτομα εδώ, θα τον κάνεις τον διαγωνισμό ?


    Εγώ το μόνο που περιμένω είναι η νέα έκδοση, μπας και ξαναξυπνήσει το ενδιαφέρον μου.
    Άντε καλή υπομονή και καλή χρονιά νά'χουμε .
    dsio likes this.

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    43
    Η ομάδα christaras fc είναι στο επίπεδο 22.στις πρώτες χρονιές ίδρυσης της γνώρισε πολλές στιγμές δόξας με πρωταθλήματα διεθνεις διοργανώσεις τρεμπλ κλπ. Η θέσπιση όμως των ομοσπονδιων την κράτησε αρκετές σεζόν στάσιμη ελεω tanking,στερωντας επί σειρά ετών κάποια μεγάλη κούπα από τους οπαδούς της τούς πουθεναδες, οι οποίοι είναι από τους πιο φανατικούς του κόσμου . Η περσινή σεζόν με άλλους στόχους ξεκίνησε και αλλιώς τελείωσε.. Σκοπός ήταν το tanking αλλά επειδή η δεύτερη ομάδα μου ήταν επιπέδου γύρω στο 55-60% και ζοριζομουν, τελικά Αποφάσισα να πάω για πρωτάθλημα(το σηκωσα άνετα) ωστε και να ρίξω το επιπεδο τους ανεβαινωντας κατηγορία και να παρω φετος περισσοτερα χρήματα από το τσου λου(μια διοργανωση που μου ειχε λειψει αλλωστε).και φυσικά να χαρίσω στους μυριαδες οπαδούς αυτού του 'κάτι παραπάνω από ένα κλαμπ' μια κούπα που είχαν καιρό να πανιγυρισουν. Φετος λοιπον πούλησα όλους τους πρωτοκλασατους παικτες μου, τους αντικατεστησα με παικτες επιπέδου 80-90% (αυστηρα 18-19 χρονών) και σκοποςμου ειναι σε 3-4 σεζον που θα σταματησει η αναπτυξη τους να εχω μια αξιοπρεπη ομαδα για ομοσπονδιες (που είμαστε χρυση2 και κάθε χρόνο φλερταρουμε με την ανοδο). Οι στόχοι για τώρα λοιπόν είναι στο πρωτάθλημα να μεινουμε κατηγορια, στο κυπελο και το τσου λου, να πάμε όσο πιο μακρυά μπορούμε (ιδανικά το τσου λου να το πάρουμε για να παίξουμε και την επόμενη σεζόν) και στις ομοσπονδίες να ανέβουμε χρυσή 1..Καλή σεζόν σε όλους!
    nikolgiorgos and dsio like this.

  8. #8
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    καλά αυτές οι προσφορές με πεθαίνουν

    Διαγωνισμός Σεζόν 113-34-yo.jpg
    dsio likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #9
    Pro dsio's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Athens
    Posts
    844
    Καλησπερα managers!

    Καλη σεζον και καλες γιορτες!

    Τη σεζον 112 κερδισα το Triple Crown (8ο συνολικα με την ΑΕΚ) με αρκετα ανταγωνιστικο CL και Cup, ενω κερδισα και τον διαγωνισμο του Πρωτου Σκορερ.

    Στο θεσμο των ομοσπονδιων υποβιβαστηκαμε στην Gold 1.

    Οσον αφορα τις Εθνικες Ομαδες, μου απομενουν αλλα 2 αλμπουμ να συμπληρωσω.

    Για την τρεχουσα σεζον (level 29) θα ηθελα να κανω repeat το Triple Crown, αλλα κυριως σε CL και Cup ο ανταγωνισμος ειναι τωρα αυξημενος, οποτε τιποτα δεν ειναι εξασφαλισμενο.

    Συγκεκριμενα, στο CL εχω κληρωθει με αρκετους +1 level. Γιατι αραγε; Μπορει να φταιει οτι κατεκτησα το CL την περασμενη σεζον ή οτι με "τραβηξε" φιλος που ειναι +1 level ή κατι αλλο;

    Στο Cup, παλι εχω ισοδυναμους και συμμετεχοντες αντιπαλους. Μαλιστα, νωριτερα εχασα 2-3 απο απων μαναζερ που του εριχνα +20%...(τρολ.

    Σε καθε περιπτωση πώς θα μπορουσα να εχω πιο βατους αντιπαλους σε CL και Cup;

    Καλες επιτυχιες σε ολους!



    Sent from my SM-T710 using Tapatalk
    nikolgiorgos likes this.
    Club: LEGENDS FC (Level: 50)
    40x League, 24x Champions League, 26x Cup, 12x Super Cup
    18x Triple Crown
    10x Quadruple Crown

    Association: OPA MATSIOULA F.C.
    Highest Division: Diamond

  10. #10
    Apprentice
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    194
    Καλησπέρα κι απο μένα,

    Την σεζόν που πέρασε κατακτήσαμε για ακόμα μια φορά το τρεμπλ συμπληρώνοντας τα 10. Βέβαια θεωρώ αρκετά μεγαλύτερη επιτυχία λόγω δυσκολίας οτι έχω φτάσει στους 5 σε ένα απο τα πιο δύσκολα τουρνουα μέσω γκρουπ του facebook που διοργανώνονται μέσω φιλικών ομοσπονδίας με πάνω απο 100 "τουμπανους" συμμετεχοντες.Τώρα οτι καταφέρουμε ειναι ήδη τεράστια επιτυχία.Αυτήν τη σεζον στόχος ingame είναι ακόμα ένα όσο το δυνατόν ευκολο τρεμπλ.Καλές γιορτές σε όλους
    dsio and nikolgiorgos like this.

Page 1 of 8 123 ... LastLast