Page 10 of 21 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 91 to 100 of 208
Like Tree146Likes

Thread: Κύπελλο φόρουμ σεζόν 117-118

  1. #91
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    14
    @Z.Ep. να κανονίσουμε σημερα επαναληπτικό, αυτή τη φορά προσπάθησε μη κάνεις αλλαγές που σε καθιστούν πάνω από την επιτρεπτή διαφορά δυναμικότητας
    να τηρούμε και κανένα κανόνα
    Doors FC likes this.

  2. #92
    Rookie
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    63
    κανόνισέ το ότι ώρα θες μετά τις 21:00.

    Τώρα τσέκαρα τις αλλαγές και ενώ ξεκίνησα στο 99% με πήγαν 103,7%.

    Δε νομίζω ότι μπορώ πραγματικά να υπολογίσω την άνοδο δυναμικότητας μέσα στο παιχνίδι (αν ξέρεις τον τρόπο πες)...

    Θα ξεκινήσω με 95% σήμερα για να ρεφάρουμε τη χασούρα
    Last edited by Z.Ep.; 05-10-2019 at 01:51 PM.
    milpol and dimvol like this.

  3. #93
    Rookie
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by aLLoU View Post
    Μήνυμα δεν ήρθε ποτέ στο facebook, μάλλον έστειλες σε άλλον.
    Εν τέλει το ματς έγινε και από ότι είδα χρησιμοποίησες φουλ 11αδα.
    Attachment 122711
    Κύπελλο φόρουμ σεζόν 117-118-1.jpg[ATTACH=CONFIG]122735

    Έτσι για να μη δημιουργούνται εντυπώσεις (για μια υπόληψη ζούμε ρε παιδιά).

    Αν δεν είσαι ο gi allou gi allou gi alllou gi allou, τότε είμαι γω γι αλλού, γι αλλού, γι αλλού, γι αλλού (αλλά sry σου έγραψα - ή νόμιζα ότι σου έγραψα- την Τετάρτη fb, εδώ Τετάρτη και ξανάγραψα εδώ την Πέμπτη και το έβαλα 11 το βράδυ και μάλιστα μπήκες τι να έκανα δηλαδή
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Κύπελλο φόρουμ σεζόν 117-118-59923412_419781082149655_4848562514297880576_n.jpg  

  4. #94
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    14
    Οι κανόνες ήταν έως 5% διαφορά δυναμικότητας.

    Σου λέει ο @nikolgiorgos να κάνεις αλλαγές και να κατέβει το ποσοστό.

    Πριν ξεκινήσει ο αγώνας έχεις βγάλει κάποιους βασικούς για να μειωθεί το ποσοστό και στη συνέχεια επειδή χάνεις 1-0 από το 20' βάζεις όλη την βασική σου 11αδα, λες και δεν ξέρεις πόσο % είναι ή δεν γράφει το παιχνίδι.

    Μας δουλεύεις;;;

  5. #95
    Newbie
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    27
    Quote Originally Posted by dimvol View Post
    Και επειδή καταλαβαίνω ότι είσαι πειραγμένος και δεν σε αδικώ , όφειλα να τους ξέρω τους κανόνες , μπορουμε και να μην το ξαναπαίξουμε , και να αποκλειστώ από την συνέχεια....για χαβαλέ μπήκα οχι για να χαλιόμαστε ...Οτι προτιμάς πες μου.
    ΟΛΑ ΚΑΛΑ ! ΑΝ ΞΑΝΑΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΡΓΑ ΒΡΑΔΥ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 9.30) ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΡΓΑ ΒΡΑΔΥ ΠΑΛΙ .
    Z.Ep. likes this.

  6. #96
    Rookie
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    63
    Ναι σε δουλεύω... Πιο πριν έγραψες ότι είχα βάλει full εντεκάδα...

    Δες παραπάνω - είσαι και άτυχος σε είχα προλάβει πριν γράψεις- (και όχι δεν βάζω την κανονική μου εντεκάδα. Η κανονική μου είναι στο 109% πλέον)

    Θέλεις μήπως screenshot με τις αλλαγές μέσα να δεις πόσο είναι σήμερα και να κάνεις την υπόθεση για το πόσο ήταν;
    Κι αν με ενδιέφερε τόσο θα έκανα τις τρεις αλλαγές στο 46, το 73 και το 78, ενώ εσύ μπήκες στο δεύτερο; Δηλαδή τις έκανα ενώ ήσουν μέσα;

    Δηλαδή τι έχεις πάθει; Θα τρελαθούμε με το κυπελάκι του φόρουμ; Σιγά τα Ωα. Κι αν

    Με συγχωρείτε παιδιά αλλά εγώ χαλάστηκα. Ή δεν θα παίξω ή για να μη χαλάσω τις φάσεις των άλλων θα παίξω με 30% στην έδρα σου έτσι για να σε δουλέψω αυτή τη φορά.

    Σιγά μην κάτσω να μιλήσω για 2% διαφορά ή για το κυπελλάκι...

    Τέσπα τι να σου πω (μαλακία να τσακωνόμαστε εδω μέσα, αλλά εντάξει ελληνάρες γίναμε πάλι δεν παραξενεύομαι)
    Last edited by Z.Ep.; 05-10-2019 at 02:15 PM.
    milpol and dimvol like this.

  7. #97
    Rookie
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    63
    που σου είπα και να ρεφάρουμε τη διαφορά...

  8. #98
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    14
    1) Για να έχω απαντήσει σε όλες τις θέσεις σου, προφανώς και δεν είμαι ο "allou gi allou gi alllou gi allou", τα ονόματα του facebook φαίνονται μόλις "πατήσεις" τη σελίδα της εκάστοτε ομάδας. Άλλο πράγμα username στο forum και άλλο προφίλ στο facebook

    2) Δεν έθεσα εγώ τους κανόνες, αυτοί είναι και σκοπός είναι να τους ακολουθούμε. (βλ. "Ελληνάρες" )

    3) Το "Ελληνάρες" φαντάζομαι απευθύνεται στο "έλα μωρέ 2% παραπάνω είναι, σιγά" ( με 98% ξεκίνησες, με 105% κατέληξες, 105 - 96 = 9) και στο "κυπελλάκι"

    4)Προφανώς και μαλακία
    Z.Ep. likes this.

  9. #99
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    τι έγινε ρε παιδιά ? Από το 2ο κύπελλο και ξεκινήσαμε τα καυγαδάκια ?
    Εντάξει, όπως είπε και ο φίλος πιο πριν, βασικά για την πλάκα μας παίζουμε, για το challenge.
    Είπαμε ότι μέχρι ένα 5%, άντε 6% (για να μην χαλάσουμε την 11άδα μας) οκ.
    Και αν βάλουμε έναν παγκίτη 2* για να ρίξουμε ποιότητα, δεν τον κάνουμε αλλαγή με έναν 7*.
    Χαλαρά
    milpol likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  10. #100
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    τι έγινε ρε παιδιά ? Από το 2ο κύπελλο και ξεκινήσαμε τα καυγαδάκια ?
    Εντάξει, όπως είπε και ο φίλος πιο πριν, βασικά για την πλάκα μας παίζουμε, για το challenge.
    Είπαμε ότι μέχρι ένα 5%, άντε 6% (για να μην χαλάσουμε την 11άδα μας) οκ.
    Και αν βάλουμε έναν παγκίτη 2* για να ρίξουμε ποιότητα, δεν τον κάνουμε αλλαγή με έναν 7*.
    Χαλαρά
    Ο φιλος κατέβηκε με οσο επρεπε %. Μετα ειδε οτι δεν πάει καλά το παιχνίδι και εκανε αλλαγές.... Και τις εκανε στο 44(πρώτη) και μετα 70+ .δεν τις εκανε στο πρώτο δεκάλεπτο.
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

Page 10 of 21 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast