Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 41
Like Tree64Likes

Thread: Ο βασιλάς των βασιλιάδων - King of the kings

  1. #11
    Rookie Ragnar7's Avatar
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    78
    τα πηραμε τα τοκεν.. για να δουμε τι θα εχει η επομενη φαση..


    Ο βασιλάς των βασιλιάδων - King of the kings-screenshot_1.jpg

  2. #12
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Πάντως αν στη 2η φάση είχα αντίπαλο +40 τρομάζω στην ιδέα τι θα αντιμετωπίσω στην 3η φάση.
    nikolgiorgos and nickosps like this.

  3. #13
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Μέχρι τώρα ήταν εύκολα τα πράγματα,δεν θα μπορούσαν να είναι ευκολότερα...
    Από εδώ και πέρα βλέπουμε...
    Ο βασιλάς των βασιλιάδων - King of the kings-screenshot_20191002-213626%7E2.jpg

  4. #14
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Καλά πήγαν οι ομάδες μου .
    Οι 3 από 40 τόκεν.
    Με την 4η πήγα με χαμηλή ποιότητα μπας και μας έβγαινε καμιά καλή κλήρωση αλλά την πατήσαμε.
    Σχεδόν όλοι ήταν πιο δυνατοί. Ακόμα και τάνκερ είχα.
    Αφού επιβίωσα ...
    Το δικό μου το τάνκερ ο ΡΙΝΟΚΕΡΟΣ με 126% περίπατο έκανε.
    Ξεκινούσα το ματς και έφευγα για το επόμενο.

    Ο βασιλάς των βασιλιάδων - King of the kings-f3-4-teams.jpg
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #15
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    Συγχαρητήρια.
    Πάντως απ' ότι βλέπω η 3η φάση θα πέσει πάνω στο Σ-Κ με τις ομοσπονδίες και θα γίνει χαμός.

  6. #16
    Apprentice imperium's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Location
    Greece
    Posts
    297
    καθαρισαμε σχετικα ευκολα τα 40 τοκεν ειδα τη σημερινη κληρωση και καταλαβα οτι:

    Οι δημιουργοι του παιχνιδιου εκαναν αλλαγες για να σταματησουν τους τανκινγκ παιχτες κανοντας ζημια σε εμας τους ενεργους.
    πχ
    1)αλλαξαν τις μεταγραφες και τις εβαλαν στη τελευταια βδομαδα(αυτο συμφερει τους τανκινγκ παιχτες ετσι κι αλλιως)
    2)για να παρεις τα τοκεν στις ομοσπονδιες πρεπει να εισαι στην 8αδα (καποιοι τανκινγκ παιχτες δεν ειναι σε ομοσπονδια.παλι δεν τους επηρεαζει)
    3) κανουν διαγωνισμους σαν κι αυτον ντυμενους και ραμμενους για τους τανκινγκ παιχτες.
    Το να θελω να διεκδικησω κατι απο το τελικο πρεπει να κερδισω τους 140 -168%
    Μια νικη εκανα στο πρωτο ματς 7-0 επειδη ο αντιπαλος μου ηταν 70%.Μεχρι εκει.

    Ελπιζω οι υπολοιποι να ειχατε καλυτερες κληρωσεις

  7. #17
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    μπα, τα ίδια και γω.
    Δεν έχει 1η θέση αυτή τη φορά, μάλλον θα μαζέψω 8 κύπελλα για το έμβλημα και μετά θα σταματήσω.
    Mr Dosohos® and imperium like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  8. #18
    Rookie Ragnar7's Avatar
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    78
    Το περιμενα βασικα αυτο στην τριτη φαση οτι σκοπος θα ειναι να ξοδεψεις τα 40 τοκεν που πηρες στην δευτερη.. γιατι θα ειναι ολοι ενεργοι και θα χτυπιουνται αρκετα..

    Καλα τα 50 τοκεν αλλα αν ειναι να δωσεις αλλα τοσα και αν τα παρεις τοτε ευχαριστω δεν θα παρω..

    Οσο για τον παικτη στα προηγουμενα τουρνουα πηρα κατι 23-24 χρονων που στην ουσια δεν μου κανουν γιατι σε καθε μεταγραφες κυνηγαω μονο 18χρονους
    και επειδη αυτο οπως ξερετε παει ρολοι στο τελος της σεζον μενω με τους 8 ποιο μικρους και αναγκαστικα διωχνω τους 21χρονους που στην επομενη θα ειναι 22 αρα τι να τον κανω τον 24 που δεν θα ανεβαινει και ευκολα

    Ισως για το σημα οπως λεει και ο nikolgiorgos 8 κυπελα λεω να τα παρω σε 3 μερες οσο δυνατοι και αν ειναι

  9. #19
    Rookie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    130
    Δεν πέρασα ήταν όλοι τους τούμπανο ομάδες
    nikolgiorgos likes this.

  10. #20
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Δυστυχώς έτσι είναι.Απο την πρώτη φάση έχω ομάδες τάνκινγκ και η φάση 3η φάση είναι για γέλια.Την παράτησα καθώς δεν μπορώ να παλέψω κανέναν.Το κερασάκι στην τούρτα ήταν στις ομοσπονδίες καθώς κληρωθήκαμε με καρά τούμπανο ομάδες 7αστέρια ενώ η δικιά μου είναι 5στερη.Αποτέλεσμα 36-0 στα ημιτελικά και 32-2 στον μικρό τελικό.Εστειλα τις διαμαρτυρίες μου στο support center και περιμένω να δω τι θα απαντήσουν.Ώρες ώρες νομίζω πως κάνουν τα αδύνατα δυνατά για να παρατήσουμε το παιχνίδι.

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast