Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
Like Tree2Likes

Thread: Κληρωσεις

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    59

    Κληρωσεις

    Προσπαθώ να καταλάβω τα κριτήρια με τα οποία το παιχνίδι κάνει τις κληρωσεις, γιατί πρέπει να αντιμετωπίζουμε ομάδες που είναι ένα λβλ παραπάνω. Εδώ κ μήνες κρατάω τις κληρώσεις της ομάδας μου σε τσαμπιον λινγκ, κύπελο. Ποτε μέχρι τώρα (μιλάμε για χρόνο +) δεν κληρώθηκαν στους δυνατούς, αυτούς δλδ που είναι ένα λβλ παραπάνω. Πάντα αντιμετωπίζω ομάδες +1λβλ, και μου την δίνει ακόμα περισσότερο που εδώ και 6 μήνες βλέπω τους ίδιους ξανά κ ξανά να είναι στο παραπάνω λβλ και όπως είναι φυσικό να χάνω. Έγραψα στη nordeus αλλά ξεκαραθη απάντηση δεν πηφα. Ας μου εξηγήσει κάποιος π ς δουλεύει το σύστημα. Ευχαριστώ.

  2. #2
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Το παιχνίδι υπολογίζει τους καλύτερους 14:απο ποιότητα
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  3. #3
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    τα έχω γράψει εκατοντάδες φορές,
    ποιός τα διαβάζει θα μου πεις

    https://forum.topeleven.com/%CE%93%C...op-eleven.html
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Μιας και τα έχεις γράψει μήπως ξέρεις και κάνα κόλπο να μείνουμε κατηγορία σίγουρα;Έκανα το λάθος και έριξα ποιότητα αρκετά με αποτέλεσμα να παίζω με πολλούς παρατημένους αντιπάλους.Βολοδέρνω 6ος-7ος αλλά ως εκεί.Τι στα κόκκινα τους βάζω να παίζουν τι όλους σε λάθος θέσεις τι βάζω τις άλλες ομάδες να υποστηρίζουν τον αντίπαλο αυτοί εκεί κερδίζουν παιχνίδια που δε θα έπρεπε.Άσε που αυτό το ηθικό 2 εβδομάδες τώρα δεν πέφτει με τίποτα.

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    12
    Εγώ αδερφε harkonto για να μείνω σίγουρα κατηγορία κάνω την 11αδα άνω κάτω τερματοφύλακας να παίζει φορ και φορ στο τέρμα με ότι να'ναι σύστημα και πάντα μένω κατηγορία για παράδειγμα βάλε έναν φορ στο τέρμα 1 με 2 αμυντικούς πάλι επιθετικούς και μετά οι υπόλοιποι μπροστά από το κέντρο όπως να'ναι σίγουρα μένεις δεν παίζει να κερδίζεις και ετσι

  6. #6
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Εκεί σφίγγουν τα πράγματα.
    Και γω ζορίζομαι να μείνω κατηγορία (τουλάχιστον στην 10η θέση)
    Κληρωσεις-elen-tank-league.jpg


    οδηγίες όλες στο μεικτό, όχι, μαλακά τάκλιγκ, κόρνερ, φάουλ, πέναλτυ τα βαράει ο 2* GK ο Manolas
    Κληρωσεις-elen-tank.jpg

    Σε μια άλλη μου ομάδα , τον ΡΙΝΟΚΕΡΟ, lv15 που έχει περίπου 125%, έχει αρκετές δυνατές ομάδες αλλά 4-5 ακόμα κάνουν κι αυτοί τάνκιγκ.
    Απλά εγώ εκεί δεν είμαι σε ομοσπονδία, άντε να προχωρήσω κανά 2 γύρους στο κύπελλο μόνο.
    Έτσι κάποιες άλλες ομάδες τάνκερς, ξεχνιούνται και παίζουν παιχνίδια με τις κανονικές τους ενδεκάδες.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Όλους τους έχω σε λάθος θέση.

  8. #8
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Να πάλι σήμερα κερδισα 1-0 τον αντίπαλο απο κάτω μου.Εντωμεταξύ έβαλα καμιά 10αριά ομάδες να τον υποστηρίξουν αλλά τζίφος.Να θες να χάσεις και να μην μπορείς..

  9. #9
    Rookie Mr Dosohos®'s Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Santorini
    Posts
    90
    Quote Originally Posted by harkonto View Post
    Μιας και τα έχεις γράψει μήπως ξέρεις και κάνα κόλπο να μείνουμε κατηγορία σίγουρα;Έκανα το λάθος και έριξα ποιότητα αρκετά με αποτέλεσμα να παίζω με πολλούς παρατημένους αντιπάλους.Βολοδέρνω 6ος-7ος αλλά ως εκεί.Τι στα κόκκινα τους βάζω να παίζουν τι όλους σε λάθος θέσεις τι βάζω τις άλλες ομάδες να υποστηρίζουν τον αντίπαλο αυτοί εκεί κερδίζουν παιχνίδια που δε θα έπρεπε.Άσε που αυτό το ηθικό 2 εβδομάδες τώρα δεν πέφτει με τίποτα.
    Καλησπερα, σε καποιες απο τις ομαδες μου οταν θελω να τις κρατησω level, παιζω με 3 διαφορετικα συστηματα, γιατι εχω δει οτι το παιχνιδι πολλες φορες διαβαζει κριτηρια που εμεις δεν τα καταλαβαινουμε, αναλογα το παιχνιδι κ την ομαδα που εχω απεναντι μου αλλαζω κ το συστημα μου.

    .
    Κληρωσεις-1.jpg
    .
    Κληρωσεις-2.jpg
    .
    Κληρωσεις-3.jpg
    .
    Κληρωσεις-4.jpg
    .
    Κληρωσεις-5.jpg
    .
    και στις 3 περιπτωσεις ολα τα βελακια πισω
    ολοι σε λαθος θεσεις, και παντα ο τερματοφυλακας στην θεση του επιθετικου.


    .
    Last edited by Mr Dosohos®; 10-27-2019 at 06:48 PM.
    Santorini FC | Level 33



    Perfect League Wins 26/26: x10
    Double: x12
    Triple Crown: x16
    Quadable: x5

    .

  10. #10
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    [QUOTE=Mr Dosohos®;643863]Καλησπερα, σε καποιες απο τις ομαδες μου οταν θελω να τις κρατησω level, παιζω με 3 διαφορετικα συστηματα, γιατι εχω δει οτι το παιχνιδι πολλες φορες διαβαζει κριτηρια που εμεις δεν τα καταλαβαινουμε, αναλογα το παιχνιδι κ την ομαδα που εχω απεναντι μου αλλαζω κ το συστημα


    Δοκιμασμένα όλα δεν γίνεται τίποτα.Πάντως ανακάλυψα ότι και στα κόκκινα οι παίχτες λίγο πριν τον "θάνατο" τρέχουν σαν τρελοί.
    Αληθεια το ηθικό πότε πέφτει ρε παιδιά;

Page 1 of 2 12 LastLast