Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
Like Tree11Likes

Thread: ΣΕΖΟΝ 131

  1. #11
    Newbie KotsiridiFC's Avatar
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    6
    Καλημέρα σας,

    Η ομαδα μου ειναι το Kotsiridi FC και παίζω 2ο επίπεδο.
    Την προηγουμενη περίοδο στο 1ο επιπεδο πήρα πρωταθλημα και κυπελλο, σε αυτη την σεζον ελπιζω να τα ξαναπαρω συν το τσαμπιονς λιγκ και προς το παρων ειμαι μεσα και στα 3. Στο πρωταθλημα έχασα την 1η θεση προσφατα γιατι στραβωπατησα εκτος εδρας με τον 5ο και παραλιγο να χασω, καταφερα και πηρα ισοπαλια στο 89, αλλα 2 αγωνιστικές μετα στο ντερμπι με τον 1ο του εριξα 6 και περασα μπροστα για 1 βαθμο.
    ενω το επιπεδο προπονησης μου 21
    Ομοσπονδια λογω επιπεδου δεν εχω.
    Το μπατζετ μου ειναι 3εκ δηλαδη μεταγραφες αλλες λογικα οχι
    milpol likes this.

  2. #12
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    Η αλήθεια είναι ότι αν παραμένεις σεζόν, δεν αξίζει να παίζεις ομοσπονδίες γιατί δεν παίρνεις τα 50-100 τόκεν.

    για ρώτα και όλους αυτούς στο τοπ100 , που μένουν σεζόν για μήνες για να μην πάθουν τίποτα οι μεταλλαγμένοι
    Mr Dosohos® likes this.
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  3. #13
    Rookie
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    101
    Αγαπητοί μανατζαρέοι!

    Νέος στην παρέα ξεκίνησα το παιχνίδι περίπου στα μισά της προηγούμενης χρονιας (130) και διανύω την πρώτη μου φουλ χρονιά.
    Ξεκίνησα με κούπα (πρωτάθλημα) πέρσι , ενδεχομένως και απο τύχη καθώς ψαχνόμουνα με τακτικές , στρατηγικές κατάρτησης ομάδας κτλ κτλ.

    Πάμε λοιπόν

    Ομάδα :
    BARCALONIKA FC (τεράστια ιστορία στον Ελληνικό σέρβερ του FMLIVE σχεδόν πολλάαααα χρόνια πριν )
    (εαν υπάρχει μέλος του old gang , please στείλτε μου πμ )
    Level : 2

    Season 130 : League Winner

    Season 131 : Looking for the treble!
    Ξεκινήσαμε νωθρά τεστάροντας τακτικές ιδέες (ηττα και ισοπαλια στο πρωτάθλημα) αλλα έκτοτε μετράμε 8 νίκες με 37-1 goal!
    Αήττητοι στους ομίλους του CHL
    Quarter στο Cup και πάμε για Semi μετά απο εμφατικό 0-3 στο πρώτο Leg.

    Association : δεν είμαι σε ομοσπονδία , αν και μετά το trick που μοιράστηκε ο milpol , περιμένω invitation.

    Transfer Budget : 5M net (δηλαδη μπορεί να φτάσει και παραπάνω ανάλογα τις πωλήσεις). Βέβαια έκανα μια κίνηση και υπέγραψα ένα offer του assistant με μηδέν κόστος και αρκετά τοκενς (αν θυμάμαι καλά 31). Ο τύπος είναι κράμα Πίρλο και Ντελ Πιερο (Ιταλος MC/AMC)

    Team Current Value : 19M

    Training : 19 level . Εφαρμόζω 2 προπονήσεις την ημέρα ανα ζώνη (αμυντικοι χώρια με επιθετικούς) και παίζω με combination Physical + Defending drills και Physical + Attacking Drills. Επίσης κάνω όταν μαζεύω πρασινάκια power-training σε 2 πουλέν που σκοπεύω να επενδύσω και να κρατήσω αρκετές σεζον.

    Τι θα ήθελα να δω :
    Ένα πιο σοφιστικέ match engine που να ξεκλιδώσει τακτικούς συνδυασμούς αρκετά παραπάνω level απο αυτά που δίνει τώρα (προς Football Manager τύπου).

    Αυτά , καλή σεζόν και θα χαρώ να γνωρίσω παικτικά πολλούς απο εσάς μέσα στο game!
    (όποιος ψήνεται για connect , ας στείλει pm να συνδεθούμε απο facebook)
    Mr Dosohos® likes this.

  4. #14
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Νικητής ο :@kotsiridiFC

    στείλε μου ένα προσωπικό μήνυμα φίλε για την φανέλα. Ευχαριστώ όλους όσους συμμετείχαν
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

Page 2 of 2 FirstFirst 12