Results 1 to 5 of 5
Like Tree3Likes
  • 1 Post By Jorge Volos
  • 1 Post By nikolgiorgos
  • 1 Post By Cloverfield

Thread: Recommended players

  1. #1
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352

    Recommended players

    Επειδη απ'οτι εχω δει οσων αφορα τις προτασεις του βοηθου,ειναι στην πλειοψηφια τους πιο ευστοχες απ'οτι να αγορασεις παικτη απο τον κυνηγο,θα προτεινα ο βοηθος να συστηνει παικτες δυο φορες/εβδομαδα και οχι μια οπως μεχρι σημερα.
    Κι αυτο γιατι αρκετες φορες ενω οι προτασεις αφορουν πολυ καλους ποιοτικα παικτες-ειδικα στην κατηγορια των 79Τ-ειναι σε θεσεις που δεν μας ενδιαφερουν.Οποτε οταν οι προτασεις απο 4 σε μια σεζον γινουν 8,θα υπαρχουν οπωσδηποτε καλυτερα αποτελεσματα.
    nikolgiorgos likes this.

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    και εγώ θα πρόσθετα να έχουν 3 καλούς ακριβούς νέους παίκτες.
    Δεν ξέρω, έχουν νόημα οι άλλες δύο προτάσεις ?
    να αγοράσεις ξέρω γω ένα παίκτη 28 χρονών με 10-15 τοκεν επειδή έχει ειδικότητα ?
    Jorge Volos likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Εγω θα προτιμουσα να παραμεινουν 4 οι προτάσεις, μια ανα βδομαδα οπως τωρα.

    Οι περισσοτερες ευνοουν συγκεκριμενη μεριδα παικτων που θα μπορουν να ψωνιζου συνέχεια και χωρις κανενα προγραμματισμο ή προσπαθεια στο παιχνιδι γενικα, θα γεμιζουβ 7αστερους.

    Αλλα πρεπει να διορθωθεί το τι ειναι αυτοι οι παικτες που δινει.

    1. Συμφωνω με νικ να δινει μια 3 αδα ακριβων παικτων.
    2. Να υπαρχει μια ποικιλλια στις θεσεις, ενα rotation μεταξυ gk, αυντικων, μεσων και επιθετικων. 4 κατηγοριες ειναι. Καθε σεζον θα πρεπει η λοταρια να σου βγαλει και τις 4 κατηγοριες

    Ειδικα αμυντικους εχω δει μια φορα, και αυτο με την μικρη λμαδα οταν ηταν λεβελ 2
    Μεσους ποτε.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  4. #4
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    κανονικα επρεπε να αλλαξει και αυτο αφου αλλαξε τον χρονο στις δημοπρασιες ας το εκανε καθε 6 ωρες
    ετσι και αλλιως οι προτεινομενοι δημιουργηματα της νορντεους ειναι, αυτα τα παιδια κανουν μισες δουλειες:


    Recommended players-screenshot_329.jpg

  5. #5
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Κατσε τωρα ετσι οπως το καναν μην ανεβασουν και τις τιμες σύντομα.

    Ο 3ος αειστερα θα επρεοε να ειναι μονιμα 18χρονος. Ετσι θα αξιζε σιγουρα
    Nick Lizas likes this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣