Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
Like Tree5Likes

Thread: Παίζω ημιτελικό Τσάμπιονς Λιγκ αύριο, προτάσεις καλοδεχούμενες

  1. #11
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Πως σου φαίνεται αυτό το σύστημα;
    Παίζω ημιτελικό Τσάμπιονς Λιγκ αύριο, προτάσεις καλοδεχούμενες-untitled1.jpg
    Παίζω ημιτελικό Τσάμπιονς Λιγκ αύριο, προτάσεις καλοδεχούμενες-untitled2.png

    Θα μπορέσει ο επιθετικός μου να τα βγάλει πέρα με 3 πολύ αργούς γι'αυτόν αμυντικούς (75, 75 και 79 % ταχύτητα) ή να βάλω και τον 2ο μου που είναι επίσης πολύ πιο γρήγορος και να τον χτυπήσω εκεί πέρα; Του στυλ όσα φάω κι όσα βάλω.
    Παίζω ημιτελικό Τσάμπιονς Λιγκ αύριο, προτάσεις καλοδεχούμενες-untitled3.jpg

    Το μόνο που με ανησυχεί είναι ότι παίζω εντός και θέλω όσο το δυνατό καλύτερο σκορ εν όψει ρεβάνς.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  2. #12
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Το σύστημα είναι οκ αλλά με πίεση ψηλά και 1-1 φοβάμαι μην χάσεις γρήγορα δυνάμεις και ΄"πέσεις" στο Β' ημίχρονο.
    θα έβαζα το 1 από τα 2 μόνο.
    Επίσης τα σκληρά τάκλιγκ μπορεί να σου δώσουν κάρτες (μπορεί, δεν λέω ότι λειτουργεί πάντα έτσι το παιχνίδι).
    Αυτό μπορεί να είναι κακό για τον 2ο γύρο, να χάσεις παίκτες.
    axd23 likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #13
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Μόνο ο επιθετικός μου έχει κάρτα. Λες να έχω τέτοια τύχη;
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  4. #14
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Με διέλυσε. 1-5, η χειρότερη εμφάνιση που έχει κάνει ο τερματοφύλακας μου και η πιο βαριά μου ήττα από τότε που ξεκίνησα να παίζω. 9 σουτ στον στόχο, 5 γκολ κλαίω...
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  5. #15
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    για δώσε περισότερα στοιχεία
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #16
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Μετά το μπάσκετ θα ποστάρω screenshots.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  7. #17
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by axd23 View Post
    το άλλαξε σε 3-1-2-3-1 με 3 σέντερ μπακ και aml-amc-amr
    δεν ειχα δει το ποστ αλλα θα σου ελεγα να παιξεις ετσι μπλε στους 3 αμυντικους και κοκ μονο στους 2 πλαγιους αμυνα αντεπ μικτες πλαγια
    το λαθος που ειχα κανει ειναι οτι τον αρχισα με ζωνη και στο πρωτο 10λεπτο εχανα 0-2 το γυρισα ενα εναντιον ενος και κερδισα 2-3
    αυτος ηταν καλυτερος απο εμενα και μαλλον θα παρει το πρωταθλημα εγω με βλεπω τριτη θεση Παίζω ημιτελικό Τσάμπιονς Λιγκ αύριο, προτάσεις καλοδεχούμενες-screenshot_108.jpgΠαίζω ημιτελικό Τσάμπιονς Λιγκ αύριο, προτάσεις καλοδεχούμενες-screenshot_109.jpgΠαίζω ημιτελικό Τσάμπιονς Λιγκ αύριο, προτάσεις καλοδεχούμενες-screenshot_110.jpg

  8. #18
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    το λαθος που ειχα κανει ειναι οτι τον αρχισα με ζωνη και στο πρωτο 10λεπτο εχανα 0-2 το γυρισα ενα εναντιον ενος και κερδισα 2-3
    παιδιά μην ξεγιελιέστε
    το να γυρίσεις την άμυνα από ζώνη σε 1-1 και να γυρίσει το ματς, μπορεί απλά να έδρασες στη ροή του αγώνα.
    Οτιδήποτε εκτός των βασικών κουμπιών (νορμάλ, ναι σε οφσάιντ, αντεπιθέσεις, τάκλιγκ κλπ) επιδρά με κακό ή καλό τρόπο.
    Δεν είναι σίγουρο όμως ότι αν το έβαζες από την αρχή, θα σου πήγαινε καλά το ματς.
    Το μαν του μαν όμως όπως και η πίεση ψη΄λά, σίγουρα 100% προκαλουν περισσότερη απώλεια κατάστασης.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #19
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    παιδιά μην ξεγιελιέστε
    το να γυρίσεις την άμυνα από ζώνη σε 1-1 και να γυρίσει το ματς, μπορεί απλά να έδρασες στη ροή του αγώνα.
    Οτιδήποτε εκτός των βασικών κουμπιών (νορμάλ, ναι σε οφσάιντ, αντεπιθέσεις, τάκλιγκ κλπ) επιδρά με κακό ή καλό τρόπο.
    Δεν είναι σίγουρο όμως ότι αν το έβαζες από την αρχή, θα σου πήγαινε καλά το ματς.
    Το μαν του μαν όμως όπως και η πίεση ψη΄λά, σίγουρα 100% προκαλουν περισσότερη απώλεια κατάστασης.
    κοιτα γιωργο εγω δεν μιλαω για ενα ματς που μου βγηκε μαν του μαν μου εχει βγει και σε αλλα ,φυσικα και θα εχεις απωλεια καταστασης
    αλλα υπαρχει και ενα κουμπακι που λεγεται μπονους καταστασης, και το χρησιμοποιω οταν παιζω εντονη πιεση η μαν του μαν στο τελευταιο
    παιχνιδι της ομοσπονδιας με ανωτερο αντιπαλο εχασα το πρωτο παιχνιδι με ζωνη, κερδισα το δευτερο ανετα και εκτος εδρας με 0-2 με μαν του μαν απο την αρχη
    και δεν χρειαζεται να βαζεις και εντονη πιεση απλα παιζεις μονο μαν του μαν

  10. #20
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    To 4-5-1 V είναι ένα πολύ ιδιοτροπο σύστημα, έχω κάνει σχετική ανάλυση στο φορούμ γι αυτό https://forum.topeleven.com/%CE%A3%C...A%CE%AD%CF%82/ . Αν έπαιξες αυτό όπως βλέπω στην ανάρτησή σου λίγο πιο πάνω το έπαιξες εντελώς λάθος....Εκοψες την ομαδα σου στα 2 στην κυριολεξία όμως. Είναι σύστημα που εξολοθρεύει τον οποιονδήποτε αλλά αν το πας λάθος μπορεί να φας τεμάχια και να χορτάσεις και στις τσέπες.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast