Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
Like Tree5Likes

Thread: Παίζω ημιτελικό Τσάμπιονς Λιγκ αύριο, προτάσεις καλοδεχούμενες

  1. #21
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Παιδιά πήγαν όλα στραβά, δεν ήθελα χθες να αναλύσω και πάρα πολλά γιατί ήμουν μες τα νεύρα.
    Τέλος πάντων, δεν πρόλαβα να αλλάξω το σύστημα εγκαίρως πριν ξεκινήσει το ματς. Μου το κάνει 0-1, ισοφαρίζω στο επόμενο λεπτό και κάνω τις αλλαγές στο σύστημα που παίζω συνήθως, δηλαδή 4-1-2-1-2. Εν τέλει αποδείχθηκε καταστροφικό το παιχνίδι, σε σχεδόν κάθε φάση που έκανε μου έβαζε και γκολ, είχε και 2 δοκάρια. Έχασα κι εγώ κάποιες ευκαιρίες, το ματς θα μπορούσε άνετα να έχει λήξει 2-6 ή 3-5 ή κάτι τέτοιο. Ίσως αν έπαιζε ο καλύτερος μου αμυντικός που είχε κάρτες να μην είχα φάει τόσα πολλά γκολ.

    Ήταν ένα σκληρό μάθημα για μένα αλλά προχωράμε μπροστά.

    Παίζω ημιτελικό Τσάμπιονς Λιγκ αύριο, προτάσεις καλοδεχούμενες-screenshot_20170131-211422.jpg
    Παίζω ημιτελικό Τσάμπιονς Λιγκ αύριο, προτάσεις καλοδεχούμενες-screenshot_20170131-211544.jpg
    Παίζω ημιτελικό Τσάμπιονς Λιγκ αύριο, προτάσεις καλοδεχούμενες-screenshot_20170131-211649.jpg
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  2. #22
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Δείτε εδώ τι έγινε στον επαναληπτικό αχαχαχαχαχαχαχα
    Παίζω ημιτελικό Τσάμπιονς Λιγκ αύριο, προτάσεις καλοδεχούμενες-screenshot_20170201-190627.jpg
    Παίζω ημιτελικό Τσάμπιονς Λιγκ αύριο, προτάσεις καλοδεχούμενες-screenshot_20170201-182224.jpg
    Παίζω ημιτελικό Τσάμπιονς Λιγκ αύριο, προτάσεις καλοδεχούμενες-screenshot_20170201-182219.jpg

    Απίστευτα πράγματα...Λίγο να μου είχε βγει το 1ο παιχνίδι, μόνο λίγο...
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  3. #23
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    αποτελεσματικότητα 60%, όσο είχε και ο άλλος στον 1ο αγώνα
    θέμα ημέρας ήτανε
    axd23 likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #24
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Να σου πω την αληθεκα δεν ξερω αν ηταν μονο θεμα ημερας. Και εξηγώ :

    Εχω παρατηρησει οτι σε διπλα παιχνίδια, αν στο πρωτο το εχω καθαρισει ευκολα με καποιο μαγικο τροπο το δευτερο αρκετες φορες το παιχνιδι το φερνει ετσι ωστε να γινει λιγο ντερμπι να σε αγχωσει λιγο, εν τελει ομως να σου δινει αυτο που θες.. την προκριση.

    Το εχω παρατηρησει παρα πολλες φορες. Ισως να ετυχε, αλλα οτι ειναι επαλαμβανομενο σταμσταει να ειναι τυχαιο αρα κατι ειναι γραμμενο στον κωδικα

  5. #25
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    αποτελεσματικότητα 60%, όσο είχε και ο άλλος στον 1ο αγώνα
    θέμα ημέρας ήτανε
    Επίσης να αναφέρω κάτι περίεργο, δεν ξέρω αν σου έχει συμβεί ποτέ.
    Στο 48ο λεπτό μου βγάζει το animation ότι γίνεται φάση αλλά δεν εμφανίζεται τίποτα πάνω στην οθόνη, μόνο ένα κενό γήπεδο.
    Βγαίνω στην αρχική, ξαναμπαίνω κι ήταν πάλι κολλημένο. Βγαίνω από το παιχνίδι εντελώς, ξαναμπαίνω και βλέπω το 0-3 και το ματς ήταν στο 75 περίπου.
    Άλλαξα τις ρυθμίσεις για φουλ επίθεση και pressing αλλά δεν μπόρεσα να βάλω άλλο γκολ.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  6. #26
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Εχω παρατηρησει οτι σε διπλα παιχνίδια, αν στο πρωτο το εχω καθαρισει ευκολα με καποιο μαγικο τροπο το δευτερο αρκετες φορες το παιχνιδι το φερνει ετσι ωστε να γινει λιγο ντερμπι να σε αγχωσει λιγο, εν τελει ομως να σου δινει αυτο που θες.. την προκριση.
    αυτό ΄μπορεί να ε΄χει την λογική του ότι ο "χαμένος" (αλλά ενεργός) μάνατζερ, κάτι διδάχθηκε από τον 1ο αγώνα, κάτι έμαθε, κάτι άλλαξε και του πήγε καλύτερα το παιχνλιδι, δεν ξέρω ίσως.

    Στο 48ο λεπτό μου βγάζει το animation ότι γίνεται φάση αλλά δεν εμφανίζεται τίποτα πάνω στην οθόνη,
    μου έτυχε προχθές νομίζω για μια και πρώτη φορά.
    Βγήκα και ξαναμπήκα.
    Είναι αυτά τα "διαλλείματα" μάλλον που γίνονται στον σέρβερ ή στην δικτύωση.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #27
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Γενικά έχω παρατηρήσει ότι όσες φορές δεν παρακολουθώ το παιχνίδι κερδίζω. Μου συνέβη στις Ομοσπονδίες την Κυριακή τα ξημερώματα όπου κέρδισα 1-2 χωρίς να το δω και στον 2ο αγώνα έχασα 1-2 ενώ το έβλεπα.
    Σήμερα κόλλησε το παιχνίδι και όσο δεν παρακολουθούσα το έκανα 0-3.

    Ανεξήγητα πράγματα.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


Page 3 of 3 FirstFirst 123