Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
Like Tree3Likes

Thread: ΤΙ ΠΉΓΕ ΣΤΡΑΒΆ ΕΝΑΝΤΊΟΝ 4231;

  1. #11
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    ελπίζω να τους κρατήσει η άμυνα σου.
    δεν βγάζεις όμως τα κόκκινα βέλη από τους ml-mr να έχουν λίγο και τον νου τους στην άμυνα ?
    Τώρα είναι αργά. Σορρυ κι όλας αλλά με γάμησε ασάλιωτα. Από πέρσι που τον πετυχαίνω δεν μπορώ να τον νικήσω. Τι να πω, αυτό το παιχνίδι ή στο δαφνί θα με στείλει, ή θα αρχίσω τα ναρκωτικά.
    ΤΙ ΠΉΓΕ ΣΤΡΑΒΆ ΕΝΑΝΤΊΟΝ 4231;-.jpgΤΙ ΠΉΓΕ ΣΤΡΑΒΆ ΕΝΑΝΤΊΟΝ 4231;-1.jpgΤΙ ΠΉΓΕ ΣΤΡΑΒΆ ΕΝΑΝΤΊΟΝ 4231;-2.jpg

  2. #12
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    στην ευστοχία κρίθηκε το ματς
    είχες και κατοχή και ίσα σουτ.
    οι aml-amr τραγικά χαμηλές βαθμολογίες.
    τους έσβησαν οι αντίπαλοι πλάγιοι.
    τι οδηγίες είχες ?
    μπόνους ?
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #13
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by trojan View Post
    Τώρα είναι αργά. Σορρυ κι όλας αλλά με γάμησε ασάλιωτα. Από πέρσι που τον πετυχαίνω δεν μπορώ να τον νικήσω. Τι να πω, αυτό το παιχνίδι ή στο δαφνί θα με στείλει, ή θα αρχίσω τα ναρκωτικά.
    Click image for larger version. 

Name:	Χωρίς τίτλο.jpg 
Views:	27 
Size:	52.3 KB 
ID:	78200Click image for larger version. 

Name:	Χωρίς τίτλο1.jpg 
Views:	27 
Size:	92.4 KB 
ID:	78201Click image for larger version. 

Name:	Χωρίς τίτλο2.jpg 
Views:	27 
Size:	84.1 KB 
ID:	78202
    εμενα οι βαθμολογιες των παικτων μου δειχνει οτι δεν εχεις πιασει το 10 στα μπονους δεν ειναι ενας αλλα ολοι με χαμηλη βαθμολογια και επισης κοιτα
    τον αντιπαλο ολοι οι παικτες με ειδικοτητα και ιδαιτερα στην αμυνα οτι συστημα και να παιξεις θα εχανες μην ξεχνας οτι η Νordeus υπολογιζει και ποσα
    πρασινα εχεις χαλασει για να φτιαξεις ενα παικτη

  4. #14
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    Καλύτερα να πήγαινα με το 4-1-4-1 όπως στο πρώτο γύρο. Τον βρωμο Σλοβένο δεν τον έχω κερδίσει ποτέ σε 8 αγώνες. Λες και δεν μπήκαν ποτέ στον αγώνα ήταν οι παίχτες μου.
    Άμυνα, μακρινές μπαλιές και αντεπίθεση. Τα μπόνους ήταν όλα στο 10%. Έπαιζα με άμυνα, κατοχή, και κατάστασης στο τέλος.

    5 παίχτες έχω κάνει με ειδικότητα. Αυτός φέτος ήταν πιο αποδυναμωμένος. Συνέχεια οι παίχτες του από τον κυνηγό είναι.
    Nick Lizas likes this.

Page 2 of 2 FirstFirst 12